369 Shares 3183 views

Spróbuj jasną kondycję! (Cherepovets) "Alex fitness"

Równocześnie z otwarciem TRC „czerwca” w mieście robocze, dołączył do klubu fitness „Alex Fitness” na czwartym piętrze centrum handlowego.

informacje ogólne

W tym momencie w prawie każdym większym mieście w kraju działa co najmniej jeden klub tej sieci. Na szczęście, zarządzanie siecią nie oszczędził i Czeriepowiec. „Alex fitness” stał się bardzo popularny w niemal wszystkich mieszkańców miasta, którzy chętnie spędzają dużo czasu tutaj.

Bez względu na to, wcześnie rano lub późno w nocy, mieszkańcy uciekli do siłowni w „Alex Fitness” (Cherepovets). Tryb pracy w klubie fitness przyczynia dużą frekwencję, nawet w dni powszednie. Klub otwiera swoje podwoje dla wszystkich zwiedzających już w 7 rano, a zamyka się tylko w 12 rano. Dzięki tej wygodnej planem, wszyscy mieszkańcy miasta Cherepovets „Alex Fitness” jest bardzo popularny.

Usługi i oferty specjalne

W przeciwieństwie do swojej nazwy, klub fitness oferuje gościom możliwość nie tylko jak pracować w pomieszczeniu grupy, przeprowadzanie różnych programów ze swoim trenerem.

Po pierwsze cały robocze, „Alex Fitness” oferuje swoim klientom tzw sprawności korporacyjnej gdy jedna organizacja może pracować na indywidualny, zaprojektowany specjalnie dla tych programów.

„Alex Fitness” oferuje trening nie tylko lekcje grupowe, ale także jak wypracować mięśnie w siłowni. Naturalnie, wszystkie szkolenia prowadzone pod okiem doświadczonych trenerów, którzy są wykwalifikowani i wiedzą, jak udzielić pierwszej pomocy dla ciężkiego wyczerpania. Więc nie obawiać się o swoje zdrowie po treningu – będziesz pod obserwacją.

Do profesjonalnego i amatorskiego boksu, „Alex fitness” ma osobny zaprojektowane specjalnie dla tego sportu.

I w jaki sposób na relaks i odpoczynek po ciężkim i wyczerpującym wysiłku, sportowcy mogą spędzić czas w saunie fińskiej.

usługi dodatkowe

Ten klub jest uważany za jeden z najlepszych atrakcji dla całej robocze. „Alex fitness”, aby zachować ten status, wprowadzono wiele różnych usług dodatkowych.

Dodatkowe usługi, który jest bardzo popularny wśród początkujących – Personal Trainer. Co więcej, osoba ta może pomóc nie tylko zapoznać się z maszynami, ale także nauczyć się wykonywania różnych ćwiczeń aerobowych w treningu grupowego.

Dla wszystkich fanów tenisa stołowego w klubie zainstalowano stół do tenisa, gdzie można się dobrze bawić.

Miłośnicy dać swoje ciało, aby nie tylko poprzez sport, klub zaproponował, aby dostosować swoją dietę do osiągnięcia pożądanych rezultatów. A jeśli już jesteś zadowolony ze swojego wyglądu, ale nie jesteś zadowolony z brakiem słońca, można skorzystać z solarium, ustawionego w każdej szatni. Nie ma nic lepszego niż kiedy piękna figura sportowych podświetlone świeżej opalenizny.

W klubie zapewnia ubezpieczenia na życie i zdrowie, tak aby każdy użytkownik zostanie wypłacona ubezpieczenia dla każdego wypadku, który miał miejsce na terenie klubu, „Alex Fitness”.

polityka cenowa

Istnieje kilka sposobów, dzięki którym można dowiedzieć się wartość szkolenia w klubie Fitness, „Alex” (Cherepovets). Telefon 8 (820) 261-37-37 – prawdopodobnie najwygodniejszym sposobem, aby dowiedzieć się o aktualnych cenach i bieżących promocjach. Administratorzy klub chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzi orientacyjny koszt wymaganych usług.

Także dowiedzieć się o koszt szkolenia jest możliwe za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej „Alex Fitness”. W rzeczywistości, ten klub jest uważany za jedną z najdroższych w mieście robocze. „Alex Fitness” oferuje swoim klientom szereg specjalnych ofert na bilety i zajęć porannych, a więc jest to bardzo popularne, nawet w niezabezpieczonych sportowców.

I jeszcze kilka powodów, aby wybrać „Alex Fitness”

1. To jest tylko nowoczesny i sprawny sprzęt do treningu.

2. Niniejsza sztab szkoleniowy, gdzie każdy członek zespołu posiada niezbędne kwalifikacje.

3. To cały sprzęt niezbędny do programów grupowych.

4. Jest to świetne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.