600 Shares 4584 views

Czy jest możliwe dla ciężarnych piwa bezalkoholowego

Ciąża – bardzo zaskakujące i często nieprzewidywalne okres w życiu kobiety. i zmienia charakter i nawyki, i nastrój: Podczas ciąży przyszła mama jest bardzo dużo zmienia, a zmiany te wpływają nie tylko na wygląd i fizjologię. Specjalny motyw – zmiana preferencji smakowych. Głównym stereotyp związany z ciążą – jest to, że od pierwszych dni ciąży podobno powinno pociągnąć soli. Rzeczywiście, ponieważ czasami, ale nie tak często, jak ludzie myślą. Istnieją również częstsze aberracja smak, na przykład, nieodparte pragnienie piwem. Zauważyła wiele przyszłe matki. Zazwyczaj jest to spowodowane przez niedobór w organizmie witaminy w ciąży i dlatego konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem w celu rozwiązania tego problemu. Jednak pasja do pennomu pić szybko mija, a jeszcze pytanie: jak być? Oczywiście alkohol w czasie ciąży jest bardzo niepożądane, a pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to piwo bezalkoholowe. Czy jest możliwe dla ciężarnych piwa bezalkoholowego?


W rzeczywistości to pytanie w jego pozorna kontroli jednoznacznej odpowiedzi nie ma. Wydaje się raczej, że obrzęk i problemy z nerkami, każde piwo nie powinno być stosowane, ale odnosi się także do osób nie będących w ciąży, niezależnie od płci. Ponadto, jest szkodliwy w przypadku ciąży piwo bezalkoholowe, zależy od tego, jak to jest jakość: często takie piwo pić niczego z tytułu nie jest – stałe koncentraty, aromaty, konserwanty, i naturalne nic. Jest mało prawdopodobne, aby być przynajmniej pewne korzyści, jednak jest to zwykle czują ciąży i pić napój ten nie będzie z tego rozwiązania, gdyż spowoduje to bardzo nieprzyjemny smak, bardzo daleko od oczekiwano. Wynika to z faktu, że kobiety w ciąży pogarsza percepcji smaku i zapachu – specjalnego mechanizmu ochronnego w celu zapobieżenia spożycia produktów o niskiej jakości.

Spór, czy jest to możliwe dla ciężarnych piwa bezalkoholowego, przeprowadzono również dlatego, że często u kobiet w ciąży mają problemy z trawieniem, takie jak zgaga, ale na każdym piwo staje się bardzo wyraźna, a może kilka minut zabawy nie należy postępować torment godzin. Ale w niektórych zaburzeniach trawiennych, takich jak zaparcia, piwo może być bardzo przydatna.

również nie ma jednoznacznej odpowiedzi, a na pytanie, czy w ciąży piwa bezalkoholowego, albo lepiej naturalne życie, ale w mniejszych ilościach. Tutaj lekarze absolutnie jednomyślni: niektórzy uważają, że szklanka świeżego piwa raz w tygodniu nie zaszkodzi, a ktoś myśli, że coś jest warte jogurt napój z najwyższą ostrożnością. Nawiasem mówiąc, kobieta w ciąży bez patologicznego przywiązania do alkoholu jest mało prawdopodobne, aby pić więcej niż sto, dwieście gramów regularnego piwa, a może zaspokoić swoje pragnienia, nie marzę o tym. Ale efekt alkoholu na płód może być nieprzewidywalny – czasem bardzo małe dawki może stworzyć działania teratogennego, więc ryzyko nadal nie jest tego warta.

Na pytanie, czy w ciąży piwo bezalkoholowe jest nadal otwarta: z jednej strony, każdy dostępny w handlu, nawet najbardziej wysokiej jakości napój zawiera konserwantów – albo jakby był przechowywany przez dłuższy czas, a po drugiej – może terminowo zadowalający nie pragnąć, aby umożliwić mu rosną do obsesji, psując nastrój kobiet w ciąży, a więc niestabilny i nieprzewidywalny. Czy jest to konieczne dla ciężarnych piwa bezalkoholowego lub nie – aby rozwiązać samodzielnie, ale należy wziąć pod uwagę ogólną kondycję organizmu, szczególnie nerki, obciążenie, które w tym okresie już wielkiego. Może po prostu trzeba oczyścić dietę i wzbogacić go o wymaganych składników odżywczych, których brak mówi to pragnienie. W każdym przypadku właściwy porady ekspertów nie boli.