675 Shares 4011 views

Jak poprawić prawo laktacji?

Co może być lepszego zadowolony trochę twarz dziecka? Kiedy czuje się dobrze i karmione, jest wygodne pozostać blisko swojej matki, poczuć ciepło jej ciała. Ale czasami to wszystko idylla zostaje zakłócona bardzo negatywną rzeczą, kiedy jej, że młodzi nie mają wystarczającej ilości pokarmu w odpowiedniej ilości. Od tej paniki matki, co dodatkowo pogarsza sytuację. Ale nie jest tak zdenerwowany, trzeba tylko wiedzieć, niektóre małe sekrety, jak zwiększyć laktację.

Po pierwsze, oczywiście, należy starać się resztą. Bo kiedy jesteś zdenerwowany, że niekorzystnie wpływa na laktację, i odbija się na dziecku, gdy dziecko jest bardzo wrażliwe na wszelkie zmiany stanu emocjonalnego z matką. Konieczne jest również w diecie, aby dodać pewne pokarmy, które zwiększają laktacji mleko. Nie zapomnij o specjalnych ćwiczeń na klatkę piersiową, bo oni też są używki.
Cóż, wszystko w porządku! Stan umysłu jest przydatna dla wszystkich ludzi, ale mamusie piersią jest szczególnie ważne. Należy chronić go jak najwięcej z różnych problemów, oczywiście, możliwe. Pamiętaj, uspokajające spożywać w tym okresie, nie należy.

Przyjrzyjmy się , jak zwiększyć podaż mleka przez odpowiednią dietę. Nie zdziw się, ale dobre odżywianie jest bardzo sprzyja zadowalającego rozwoju mlekiem. Ponadto, picie dużej ilości płynów jest niezbędne do tego procesu. W ciągu dnia należy spożywać co najmniej dwa litry płynów, w tym zup. Ciepła herbata z mlekiem, pijany przed karmieniem ma pozytywny wpływ na napływ mleka kobiecego. Można pić jako zbiór herbaty na zwiększenie laktacji, który jest sprzedawany w aptekach.

Więc, jakie pokarmy zwiększają laktację? Dość powszechne błędne przekonanie, że matka pielęgniarstwa jeść kilka razy więcej niż wcześniej. To nie jest tak, ilość żywności należy spożywać do woli, ale lepiej jest jeść jogurt codziennie, mleko, twaróg. Nie możemy wykluczyć ze swoich pokarmów dietetycznych, które zawierają cenne białko. To ptak, ryba, cielęcina, inna, ale nie jest zbyt tłusty rosół.

Konieczne jest również, aby wiedzieć, jak zwiększyć podaż mleka z pomocą masażu i niektórych ćwiczeniach. Masowanie piersi powinna być o dwie lub trzy minuty, po rzuceniu kilku kropel oleju palmowego rycynowy. Ruch musi być prowadzone w kierunku ruchu wskazówek zegara, jedna ręka jest umieszczony pod piersią, a druga – nad nim. Masaż nie powinien przynieść dyskomfort i jeszcze więcej bólu.

Ćwiczenia stymulują napływ mleka matki jest bardzo prosta. Aby to zrobić, po prostu stoi prawo do rozwiązania w parze, a następnie przejechać przed nim i ponownie rozpuścić. Więc trzeba zrobić dziesięć – piętnaście razy. Istnieją inne ćwiczenia. Trzeba podłączyć dłoń do klatki piersiowej, gięcie łokcie. Dociskać z jednej strony do innego konta raz lub dwa razy. Trzy lub cztery mięśnie odpocząć. Około dziesięć powtórzeń powinno wystarczyć.

Wiedząc całą listę sposobów, w jaki sposób zwiększyć karmienie piersią, to na pewno będzie w stanie poradzić sobie z tą sytuacją. Nie zapominaj, że często dziecko pielęgniarskiej do piersi, również przyczynia się do dobrego laktacji.