524 Shares 954 views

Boltneva Maria Andreevna, aktorka: biografia, życie osobiste, filmy

Boltneva Maria Andreevna jest utalentowaną aktorką, która twierdziła, że sama przez serię "Capercaillie". W tym projekcie telewizyjnym uosabiała wizerunek motyl Anastasia Klymenko, który zakochuje się w policji drogowej Denis Antoshin. W wieku 33 lat dziewczyna zdążyła się pojawić w około 20 filmach i serialach, ogłosiła się jako reżyser i produkowała trzech synów. Co więcej możesz o niej opowiedzieć?


Boltneva Maria Andreevna: początek drogi

Przyszła gwiazda cyklu "Wood Grouse" urodziła się w Nowosybirsku, w październiku 1983 roku było radosne wydarzenie. Boltneva Maria Andreevna urodziła się w kreatywnej rodzinie. Jej matka i ojciec pracowali w dramaturgii "Czerwona latarka", za kulisami, w których minęło jej dzieciństwo. Tata Andrzej Boltnev jest także znany z roli zdrajcy Krotova, który występował w serii "Konfrontacja".

Przykładowe zachowanie Masha nie różnił się, w towarzystwie przyjaciół był kierowcą. Pasją dziewczyny była sport, wykazała się znakomitymi wynikami w klasach wychowania fizycznego i lubiła grać w koszykówkę. Przez jakiś czas Maria angażowała się w studio baletowe, ale została wydalona z powodu konfliktów z nauczycielami i uczniami. To absolutnie nie przeszkadzało chuliganowi, ponieważ nie wyobrażała sobie siebie jako baletnicy.

Wybór drogi życia

Boltneva Maria Andreevna spełniła swoją pierwszą rolę w wieku pięciu lat. Młoda aktorka zadebiutowała na scenie teatru Mayakovsky. W 1985 roku przeniósł się tam ojciec. Masha została przekonana, aby zastąpić chorą dziewczynę w sztuce "Lizard", której fabuła została zapożyczona z tego samego nazwiska przez Aleksandra Wołodina.

Już w wieku 14 lat Maria nie wątpiła, że marzyła o związaniu swojego losu z kinem i teatrem. Zdecydowała się nabyć umiejętności aktorskie w Nowosybirskiej Szkole Teatralnej, gdzie z powodzeniem w 1999 roku. Nawet w latach studenckich była po raz pierwszy na scenie, pełniąc małą rolę w telewizyjnym projekcie "Zdecydujesz".

Prace w teatrze

Absolwent szkoły Boltneva Maria Andreevna została w 2003 roku. Początkowa aktorka została schroniona przez teatr imieniem Władimira Majakowskiego, na którym kiedyś wykonywała pierwszą rolę. Przez dziesięć lat w tym teatrze pracowała ojciec, który zmarł w wyniku udaru w 1995 roku.

Trudno wymienić wszystkie słynne spektakle, w których kontynuowano dynastię Boltnevs aktorów w różnych latach. Na przykład zagrała w "Małżeństwie", "Szałas równowagi", "Martwe dusze", "Inspektorze", "Rozwód w kobiecie". Jedną z ulubionych produkcji Maria jest "Przygody Małego Czerwonego Kapturka", ale z takim występem ma smutne wspomnienia. Podczas jednej z prób, aktorka miała atak zapalenia wyrostka robaczkowego, z powodu tego, co musiała zrezygnować z pracy na chwilę.

Na scenie teatru Mayakovsky, aktorka jest widoczna nawet teraz.

Pierwsze role

Na początku nowego wieku Maria Boltneva zaczęła działać aktywnie. Często pojawiały się filmy i seriali z jej udziałem, ale rola dziewczynki była niewielka. W 2002 roku pojawiła się w odcinku dramatu "Pięć butelek wódki", który opowiada o życiu zwykłego metropolitarnego baru. Potem udało jej się zagrać sekretarkę psychoterapeuty w telewizyjnym projekcie My Fair Nanny.

W 2007 roku Maria zagrała w kilku seriach telewizyjnych. W "Domu na Nasypie" próbowała sobie wyobrazić Lisę, dziewczynę jednego z kluczowych bohaterów. W "Formula of the Elements" aktorka grała rolę programistę Lyudmila. Pojawiła się także w odcinku "Silent Witness".

Pierwsze role nie zostały przedstawione Boltneva, ale uważa tę pracę za rodzaj szkoły, którą każda pierwsza aktorka musi przejść.

Gwiezdna godzina

Życie Marii zmieniło serię telewizyjną Glukhar, która została przedstawiona publiczności w 2008 roku. W tej telenoveli, opowiadającej o życiu codziennym funkcjonariuszy organów ścigania, uosabiała wizerunek Anastazji Klymenko. Jej bohaterką była dziewczyna z Ukrainy, która musiała zmusić do handlu sobą. Nastia zaczyna romans z Denisem Antoshinem, jednym z głównych bohaterów, zmuszających ją do opuszczenia zawodu.

Aktorka nie lubi, gdy jej bohaterka jest porównywana z Sonya Marmeladova z Crime and Punishment. Twierdzi, że Nastya jest daleko od anioła poświęcającego się na rzecz ocalenia innych. Anastasia Klimenko, starała się wyobrażać sobie jako zwykłą dziewczynę, której życie w pewnym momencie zeszło się w dół.

Seria telewizyjna Glukhar przedstawiła Marię ze sławą, miała pierwszych wielbicieli. Jednak w tym projekcie telewizyjnym trudno było go usunąć. Boltneva nie od razu nawiązała kontakty z Denisem Rozhkowem, który grał rolę oficera DPS w miłości do bohaterki. Początkowo aktorka nie lubiła faktu, że partner na planie stale komentuje.

Co jeszcze zobaczyć

"Capercaillie" – seria, którą Maria Boltneva dała kilka lat życia. Filmy z jej udziałem podczas prac nad projektem telewizyjnym nie wyszły. Jednak kilka projektów filmowych związanych z gwiazdą nadal jest warta uwagi jej fanów. Na przykład dziewczyna zagrała w komedii przygodowej "Chodząc po liny, która opowiada historię pięciu przyjaciół, którzy zmagali się z trudnym wyborem.

W 2016 roku Boltneva odegrała drugorzędną rolę w fantastycznym dramacie "Przemienienie". Skupienie publiczności to opowieść o nastolatku z nadprzyrodzonym darem. Także Maria widać w serii "Wielka gra", "Dywizja", "Czas na dwa", "Karpow", "Warunki umowy".

Życie osobiste

Oczywiście fani są także zainteresowani tym, czy Maria Andreyevna Boltneva jest żonaty. Mężem aktorki (obywatelskiej) jest Georgy Leżawa, aktor Teatru Satirikon. Ta dziewczyna poznała dziewczynę w Domu Kina, zdarzyło się to podczas premiery filmu "Manifestations of Miss Isolda K.". Na pierwszym spotkaniu Maria i George poczuli się sympatią, wkrótce zaczęli się spotykać.

George wielokrotnie próbował przekonać aktorkę, aby oficjalnie ożenić się z nim, ale Boltneva odpowiedziała odmową, ponieważ nie chciała się rozstać z jej wolnością. Nawet narodziny dzieci nie zmieniły jej zdania. Wkrótce po narodzinach trofeów związek pomiędzy Mary i George pogarszał się. W tej chwili aktorzy nie są razem, chociaż Leżawa nadal ma nadzieję na ożywienie ich miłości.

Dzieci

Maria nie pożałuje romansu z George, ponieważ dzięki temu stała się matką trzech wspaniałych chłopców. Synowie urodzeni w 2011 roku nazwali Timothy, Plato i Andrew. Aktorka nie koliduje z komunikacją dzieci z ojcem, Leżawa pomaga jej dbać o nich.

Czy Boltneva Maria Andreevna spotyka się z nikim w tej chwili? Życie osobiste nie jest tematem, który gwiazda serialu "Glukhar" dyskutuje z dziennikarzami. Aktorka mówi tylko, że cały jej czas dzieli się między pracę a jej ulubionymi dziećmi.

Kierownictwo

W wieku 33 lat Maria zdołała ogłosić siebie i jako reżysera. Najsłynniejszym utworem w tej chwili jest ekstrawagancka psychodeliczna melodramat "Maniakalne przejawy panny Isolde K." Krótki film został przedstawiony sądowi w 2010 r., Główne role pełniły Anton Chilik, Olga Staszkiewicz i Anna Bagmet. To dzięki Antonowi, że Maria Andreyevna zapoznała się z Leżawem Boltnevą. Biografia gwiazd twierdzi, że George zaprosił na premierę krótkometrażowych filmów Chilek, z którymi studiowali razem.

W 2015 roku Boltneva wydała krótkometrażowy film "Boomerang", w tym musicalowym dramacie, a także jako scenarzystka. Chociaż nie można powiedzieć, czy gwiazda planuje dalszy rozwój "Glukharyi" jako reżysera.