280 Shares 6786 views

Wyjątkowy charakter Primorsky Territory (krótki opis)

Bogaty i piękny charakter Primorsky Territory! To fascynuje swoim pięknem i bogactwem turystów w różnych porach roku. Szczególnie charakter Primorsky terytorium, które zostaną krótko omówione w dzisiejszym artykule jest rzeczywiście godny uwagi.

Natura trzeba wiedzieć

W dzisiejszych czasach ludzie mają praktycznie przestała być zainteresowana w piękno natury. Są one łatwiejsze do rozróżnienia gadżetów niż ptaki czy drzewa. To nie jest dobre, ponieważ natura – z siebie wszystko.

Charakter Primorsky Territory jest wyjątkowy, jest chroniony. Tutaj znajduje się wiele zabytków tworzone bez pomocy człowieka. Świat zwierząt i roślin świat jest bogaty. Również Primor – jest to jedyne miejsce na świecie, gdzie w dawnych czasach nie było lodowiec ślizgał.

Wyjątkowość Primorye

Charakter Primorsky Territory zachowane starożytne z wielu gatunków roślin i zwierząt, które nie są już w stanie znaleźć nigdzie indziej.

Malownicze i piękne do wszystkich zakątków Primorye. Ciche i ciepłe strumienie w pewnym momencie spada wodospad z ogromnych skał, stepy zmienić nieprzekraczalny tajgę, góry i równiny.

Są miejsca, w których wzrok jest otwierany i tajga, a przestrzeń nad morzem, w górach można zobaczyć we wszystkich kierunkach.

Primorsky Territory z całego świata ludzie przychodzą do kilku dni, aby być sam z przyrodą i odpocząć od zgiełku miasta.

Fauna Kraju Nadmorskim

Różnorodność przyrody w Primorsky Territory docenią prawdziwych miłośników zwierząt. Tylko tutaj możesz znaleźć taki piękny i niebezpiecznego drapieżnika jako tygrysa syberyjskiego. Spotkać te zwierzęta są zazwyczaj turyści nie uda, bo kot pręgowany ukrywa się przed ludźmi w nieprzeniknionych lasów tajgi. Tygrysy są bardzo boi osoby, w rzeczywistości stały się przyczyną ich niskiej populacji, wymieranie gatunków.

Czarne i brunatne niedźwiedzie – prawdziwi królowie fauny przybrzeżnych. W lesie istnieje wysokie prawdopodobieństwo spotkania z tym zwierzęciem, więc bez przewodnika nie ma potrzeby iść zbyt daleko w domenie niedźwiedzie, aw żadnym wypadku nie może odejść od szlaku.

Różnorodność charakter Primorsky terytorium rozszerzony roślinożerne, gryzonie i węży: wiele białek widać na drzewach, istnieje plamkami jelenie, myszy, jeże. Jest domem dla jednej z najbardziej jadowitych węży – Ussuri Cottonmouth. Ona mieszka w obszarach skalistych gór.

Bagna, który jest bliżej do ludzkich osiedli, zwykle Heron. Ten piękny ptak nie jest dotykany przez mieszkańców i turystów są ściśle ostrzegani o odpowiedzialności za wszelką istotą żyjącą w Primorye.

W rzekach Primorye i od maja do ledostoya rozpryskiwania Chum, różowym i SIM. W ostatnich latach, ze względu na wylesianie tajdze rzeka silnie rozdrobnionej, więc „rodowodzie” ryb jest coraz mniejszy.

Flora Primorye

Roślina różnorodność charakter Primorsky Territory – jest zbiorem roślin wymienionych w Czerwonej Księdze. Niektóre gatunki występują tylko tutaj, więc należy być świadomym wszystkich odpowiedzialności za życia gatunku, zakłócając regularne bukiet kwiatów. Lepiej cieszyć się naturą, a nie próbować zrobić sobie zielnik w pamięci. Zachowaj wspomnienia i emocje na zdjęciach.

Chiński magnolia winorośli i eleuterococcus, międzynarodowej sławy korzeń żeń-szenia – klejnot tego miejsca. Charakter Primorsky Territory dał ludziom wiele roślin leczniczych, konieczne jest jedynie, aby właściwie wykorzystać te dary.

Drzewa są również zróżnicowane liściastych dębowe, brzozowe, olcha występują w niewielkich ilościach w lesie. Warto wspiąć się nieco wyżej w góry – i dostać się do lasu mieszanego. W rzeczywistości, górna część własności rozpocząć iglaków: jodła, modrzew, świerk i cedr – stulatków tajgi.

minerały

Sikhote-Alin pasmo górskie – prawdziwy szkatułka z klejnotami. Jest wolframu, cyny, cynku, złota.

Na początku lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku było wydobycie i przetwarzanie złota złoty piasek pogłębiarki. Kilka lat wydobywano metal aż do przewodnika nie jest postanowione, że produkcja jest zbyt drogie i nie jest objęty produkcji.

W tej chwili opuszczone miejsce, w którym znajduje się duża liczba żył złotonośnych.

Pomniki przyrody Primorye Territory

Od 1974 roku, w prowincji powstała 214 walorach przyrodniczych oraz 94 oczekują, że rząd w celu potwierdzenia. Niestety, niemożliwe jest opisanie każdego z zabytków w wielkości pojedynczego artykułu. Rozważmy najbardziej doskonałe miejsca, które powinny otrzymać każdego turystę.

Przyjdź zapoznania się z charakterem Primorye powinni koniecznie odwiedzić Ridge Chandalaz. Jego wiek przekracza wszelkie oczekiwania – ponad sto pięćdziesiąt milionów lat! Oto kości dawnych zwierząt. Jeśli kochasz starożytnych zabytków, należy odwiedzić na tej grani.

Lotosovovye jezior znajdujących się w obszarze Chanka, zadziwi całe swoje piękno. Charakter Primorsky Territory nie zaimponować ludziom, dając im wodę reliktowych roślin brazeniyu Schreberem. Tutaj znajduje się duży wybór owoców morza, w tym unikalne.

Nie masz podobny na całym świecie „Meteoryt kratery Sikhote-Alin” Mountain brata i siostrę, która urodziła – miejsca te mają wartość naukową i historyczną, bo dzięki nim naukowcy mogą określić z dokładnością pochodzenie i historię całego regionu Morskiej.

Szczególnie charakter Primorsky Territory – to zestaw Wodospady: Wielka Aminsky, Milogradovsky, Shkotovsky, Elamovsky, Arsenyevsky i wiele innych.

Duża liczba krystalicznie czystych jezior i jaskiń – duma regionu Morskiej. Szczególnie warto zwrócić uwagę na wyjątkową urodę jaskini: Śpiąca Królewna, Zbawicielem, Towarzystwa Geograficznego.

Charakter Primorsky Territory jest naprawdę piękny i bogaty. Aby zachować ten klejnot, wszyscy powinniśmy ciężko pracować. Po tym wszystkim, to zawsze łatwiej jest niszczyć niż budować i chronić.