375 Shares 7641 views

Czy jest coś w świecie górskiej Khoo Yam? Gdzie jest jej opis

Zastanawiam się, co będzie odpowiedzieć na pytanie: Mountain Khoo Yam gdzie? Istnieją różne wersje odpowiedzi – w Chinach, Japonii, Tajlandii. Najprawdopodobniej, idee związane z dźwiękiem frazy. „doły Khoo” – zestaw dźwięków, które są fonetycznie bardzo podobny do głosu łańcucha w języku chińskim. Weźmy bliżej przyjrzeć się tej sprawie.


Góry w Chinach

Jeśli weźmiemy pod uwagę mapę geograficzną Chinach, widzimy, że góry i wzgórza w kraju bardzo dużo. Zajmują one około 70% ogólnej powierzchni kraju. Znajduje się głównie w północnej i zachodniej części Chin, mają wysokość od 200 do 8000 metrów i więcej. Są one Khoo Mountain Yam? Gdzie ona jest?

Ogółem w Chinach istnieje około trzydzieści góry (z wyjątkiem niskich wzgórz). Najbardziej znanym z nich:

 • Qomolangma (Everest) – ma wysokość 8848 metrów. Jest to nie tylko najwyższa góra w Chinach, ale także najwyższy szczyt świata.
 • Sacred Mountain – Hengshan (Hunan) Huashan (znajduje się na terytorium prowincji Shaanxi, jednego z Chin najpiękniejszych szczytów), Taishan (posiada bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne), Songshan (znajduje się on w klasztorze Shaolin), Mount Emei (bardzo starej góry ) Wutai, Putuoshan i Jiuhuashan.
 • Barwne Góry – Geopark znajduje się Narodowy Park Geologiczny Zhangye Danxia, to niesamowity widok.

Pytanie pozostaje otwarte: Mountain Khoo Yam gdzie?

My, oczywiście, odpowiedzieć na pytanie. Czytanie chińskich nazw takich szczytów jak Sai Kung, Yuexiu Moon Hill, mimowolnie uwierzyć, że nie jest to chiński góra Khoo Yam. Gdzie jest to wzgórze?

Tak, będziemy nadal badać mapę kraju i upewnij się, że w Chinach jest 8 szczyty, których nazwy zaczynają się na literę „K”:

 • Kangphu Kang, wysokość 7204 metrów. Znajduje się on w środkowej części Himalajów.
 • Kankar-Punsum (7570 m). Na północ czat Góra należy do Chin. Jest to najwyższy niezdobyty szczyt świata.
 • Karjiang (7221 m). Ona również należy do środkowej części Himalajów.
 • Kongur (7649 m).
 • Kongurtyube (7530 m).
 • Chüjten orgil (4374 m). Z jego szczytu wznosi Potanin lodowiec, największy w Ałtaju. Że aż do roku 1989. Co ciekawe, ta góra nazywa Huyten-Uul, ale dla eufonii przemianowany na szczyt.
 • Kula Kangri (7538 m).
 • Khartaphu (7213 m).

Jak widać, nie widać góry Khoo Yam. Może ona nie jest w Chinach, oraz w każdym innym kraju? Jednak szczegółowe badania i szczegółową mapę świata pokazuje, że wierzchołki o tej samej nazwie nie istnieje.

wniosek

Co mogę powiedzieć, jeśli się pytanie, czy wiesz, góra Khoo Yam? Gdzie to jest? Krępuj się odpowiedzieć, że cały świat nie ma takiego szczytu. Możemy przypuszczać, że pytanie to podstęp, ze względu na dźwięk, który przypomina frazę przekleństw.