877 Shares 7446 views

Jak marynować kurczaka na szaszłyki: najlepsze ogórki

Grill – ulubione danie lato dla wielu rodzin. Tajemnice marynowania mięsa i gotowania opcji często kilka pokoleń są zapisywane. Jednakże, nawet jeśli nie są zbyt wyrafinowany znawca jak marynować kurczaka na grilla, zawsze można odebrać receptę, co spowoduje podziw wszystkich przyjaciół i bliskich.


Wybór kurczaka

Z tego, co będzie mięso zależy bardzo dużo. Najlepiej jest podnieść grilla lub grilla ptaka o wadze do półtora kilograma. Takie mięso jest delikatne i miękkie, bez większego wysiłku. Pożądane jest, aby mięso drobiowe zostało schłodzone, ale nie zamrożone do kebaba było smaczne. Świeże, soczyste, muszą być gładkie lekki odcień, elastyczna i zaokrąglone, bez nieprzyjemnego zapachu. Grill można użyć dowolnej części kurczaka, można po prostu posiekać tuszy na la carte kawałki. Najlepiej smakuje kolej ud kurczaka. Pozostawić na skórze czy nie – kwestia gustu. Skórne szaszłyki z kurczaka uzyskać grubsze.

Czosnek i cytryna marynata do kebaby z kurczaka

Jednym z najprostszych marynaty jest wersja z cytryną i czosnkiem. Przed, jak marynowanego kurczaka na patyczkach, należy pokroić na kawałki i umieścić w misce. Żarówka powinna być cięte i rozgnieść z solą, aby podświetlić sok. ząbki czosnku pokroić w cienkie plasterki, posiekać pęczek świeżej pietruszki i dodać do kurczaka wszystko dokładnie mieszana i tarcie mięsa. Dodaj miskę czarny pieprz i sok z połowy cytryny. Peklowanie trwa około dwóch godzin, po czym szaszłyki gotowe do smażenia.

Szaszłyki z kurczaka z octem i cebulą

Aby soczyste i pachnące grilla, można marynować ją octem i koncentrat pomidorowy. Trzy kilogramy bedryshek potrzebujemy 150 g koncentratu pomidorowego, kminek łyżka, pół łyżeczki czerwonego pieprzu, cztery cebulę i ocet. Marynować mięso w paście niezbędną pomidorowym z Zira i pieprzem, zajmie około dwóch godzin. Ocet jest to konieczne w celu marynować cebulę. Przy tym każdy łuk grilla jest smaczne i apetyczne.

Jak marynowane kurczaka na szpikulce w stylu włoskim

Najbardziej wykwintne grill pochodzi z kurczaka, marynata, dla którego był białego wina i pomidorów. Kawałki mięsa trzeba smarować miodem z czosnkiem i delikatnie rozetrzeć z pieprzem i kolendrą. Trzy cebule i pomidory pokroić na cztery i umieścić warstw mięsa z kurczaka – pół, pół warzywa, a następnie to samo. Uzyskane szaszłyki wlać mieszaninę połowie soku z cytryny i pół białych kieliszków, bez mieszania, bez naruszania warstwy. Po trzech godzinach szaszłyki będzie gotowy do pieczenia na węglu drzewnym. Sposób jak marynowane kurczaka na szpikulcach, umożliwiając gotowanie wyjątkowo smaczne mięsa interesujący smak.

Szaszłyki z kurczaka

Przetarg mięso młodego kurczaka jest smaczne na własną rękę, ale jeśli ugotować z sosem śmietanowym, to będzie jeszcze lepiej. Weź łyżkę kwaśnej śmietany i sok z cytryny, drobno posiekanej jeden ząbek czosnku i przypraw do smaku, wymieszać. Ow sos tłuszcz z kurczaka i natychmiast gotować na węglu drzewnym lub specjalnej siatki. Kurczaki gotowe służyć bezpośrednio z plasterki cytryny i dowolnego surówka. Danie okaże się niezwykle soczyste i ostre.