426 Shares 2164 views

Kwiaty … Co one symbolizować

We współczesnej kulturze, to postanowiliśmy dać kwiaty dla kobiet, w rzeczywistości, oni się podoba. Jednak wystarczy kupić dowolny kwiat i dać każdy może – trzeba tylko mieć pieniądze. Ale aby wybrać odpowiedni kwiat, aby wiedzieć, co on oznacza i jakie niesie symbolikę – jest o wiele bardziej poważna praca. Dlatego też, na pewno trzeba dowiedzieć się jak można o kwiatach – co oznacza, co oznaczało, i tak dalej.


amarylis

Amaryllis jest znana na całym świecie, że można wyprodukować w kolorze światła do 75 lat. Więc jeśli masz ogród kwiatowy, i dbać o nich, to nie będzie miał problemów, aby dać kobietom piękne prezenty. Ten sam kwiat symbolizuje olśniewającą urodę, tak, że nie jest to wstyd, aby dać nawet najbardziej znaczący wakacje.

Anturium, storczyk

Anturium – rodzaj storczyków, ale jest o wiele bardziej egzotyczne i dlatego opłaca. Ten kwiat jest najbardziej znanym wśród tropikalnych, a zatem ma funkcję przez długi czas, aby żyć i nie blakną. On jest symbolem gościnności, więc najlepiej jest umieścić na stałe w domu, gdzie jesteś gospodarzem.

astry

Starożytne ludzie uwierzyli, że dym, który pochodzi ze spalania aster płatków, można odpędzić złe duchy. Teraz, oczywiście, nikt nie wierzył, to nie obchodzi, ale aster kwiat jest piękny, a jednocześnie symbolizuje cierpliwość i spokój.

Strelicja królewska

Strelicja królewska – jest to bardzo wyrafinowany roślin, znany również jako rajskiego ptaka. Można go znaleźć tylko w Afryce Południowej. Sam kwiat symbolizuje radość.

goździk

Goździk – jeden z pierwszych kwiatów, które zaczęły rosnąć ludzi. Poinformowano, że jest uprawiana od ponad dwóch tysięcy lat. I przez cały ten czas symbolizuje dumę i piękno.

chryzantema

Niezwykle piękny kwiat chryzantemy pochodzi z chińskich ogrodów. gdzie jest on uważany za uosobienie słońca. Ponadto, chryzantemy symbolizuje lojalność.

mieczyk

Mieczyk kwiaty są bardzo piękne, ale są bezwonne, co czyni z nich idealny prezent dla tych kobiet, które cierpią z powodu alergii. Nazwa tego kwiatu pochodzi od łacińskiego gladius, czyli „miecz”. Początkowo mieczyki były symbolem gladiator – teraz oni symbolizują siłę charakteru.

wrzos

Kwiaty wrzos wielu ludzi nie docenia. Sama roślina jest używany do celów przemysłowych, na przykład w celu utworzenia na dachu lub liny siatki. Ale jeśli chcesz, aby wyrazić podziw dla kogoś, to najlepiej, aby nadać jej kwiatów wrzosu.

hortensja

Hortensja – to kwiat, który pochodzi z Japonii, to znaczy, że można uznać za bardzo egzotyczne. I symbolizuje z uczciwości i szczerości.

lilia

Jeden z najpiękniejszych kwiatów, ale może to być różnych typów, a zatem oznaczać różne rzeczy. Belaya Liliya, na przykład, symbolizuje czystość i cnotę, a Tiger Lily – bogactwa i dumy.

storczyk

Innym niezwykle piękny i popularny egzotyczny kwiat. Jeśli ktoś chce zrobić dobre wrażenie – Orchid jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

róża

Klasyczny, ale nie mniej piękny kwiat, który daje wszystko i zawsze. Jednak należy zauważyć, że wiele zależy od tego, ile róż dajesz, a także na jaki kolor są. Każdy kolor ma swoje własne róże znaczenia, ale w ogóle, to kwiat symbolizuje nieskończoną miłość i namiętność.

słonecznik

Ten kwiat może być udzielona tylko wtedy, gdy zaczyna kwitnąć, bo wtedy staje się bardzo duża, aw niej nasiona dojrzewają. Jego osobliwością jest to, że zawsze patrzy w kierunku słońca. I podczas gdy słonecznikowy jako dar symbolizuje długowieczność – Przyjaźń czy relacji.

słodki groszek

Sweet Pea jest niezwykle miły i słodki zapach, ale jest mało prawdopodobne, będziesz musiał zebrać kilka tych małych kwiatów. Więc najlepiej je wykorzystać jako dodatek do innych kwiatów.

tulipan

Innym popularnym kwiatem, który, jak róża nie traci swojej świetności niego. Pochodził z Persji, ale już dawno temu, jest dostępny dla wszystkich, że wiele osób zapomina, że to dość egzotyczne w oryginale. Ciekawostką o tych kolorów jest to, że wcześniej nie były tak dostępne, jak jest teraz, ale to niesamowite doceniane. I za cenę jednego tulipana mógł kupić dom.