325 Shares 4876 views

„Apple” – taniec duszy!

Przez długi czas służby w rosyjskiej marynarce wojennej został uznany za prestiżowy i honorowy. Rosyjski marynarz – jest żarliwym sercem dębu, który zrobi wszystko prawidłowo i konsekwentnie, a na pokładzie iw chwilach relaksu. Otwarta dla wszystkich rosyjskim charakterem i pogodnym usposobieniu znajduje odzwierciedlenie w tańcu „Apple”. Należy zauważyć, że jest pochodzenia obcego: jego poprzednik był angielski Piszczałka, która jest znana od bardzo dawna. Później produkcja „Apple” składa się z kilku figurek. Taniec wykonywany tylko przez mężczyzn, które mogą jednocześnie nucąc pieśń.


W ogóle, tekst miał wiele opcji, a melodia była przeznaczona do podniesienia ducha ludzi z marynarki w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Potem, wraz z brytyjskich marynarzy Piszczałka tańca na całym świecie, w tym z krajowymi cech różnych narodów. W Rosji, na przykład „prihlopa” i „osadzone” otrzymała nazwę „Apple”. Ruchy taneczne natychmiast wypełniona żarliwej rosyjskiej tanecznej melodii. Doświadczeni żeglarze jeszcze nie wstręt do wypełnienia swojego ulubionego Projekt pogodnym nastroju.

Kto jest muzyczna produkcja „Apple”? Taniec nie wymaga dużo miejsca, co jest ważne w ciasnych przestrzeniach statków. Tempo z powoli rozwijają się bardzo szybko, co dotyka ludzi zapalającymi i zaczną podtantsovyvat wykonawców. Ruch zaczyna się w szerokim zakresie, a solistą prostu spacery po scenie, a potem jest zakres i temperament. Tempo wzrasta bardzo szybko, a ludzie wykazują doskonałą technikę.

Wiele sztuczek energetycznych, krakersy i prisyadok – wszystko to muzyczna produkcja „Apple”. Taniec jest tak piękne i ciekawe, że niesie, a on chce zobaczyć na zewnątrz. Publiczność wie, jak się ubrać wykonawców – kamizelki, czapki peakless i szerokie czarne spodnie. Angielski marynarze tańczyli stwarzających w ciężkich butach, a nowoczesne soliści nosić buty. I trzeba mieć szeroki pas z błyszczącą gwiazdę – daje trochę elegancki obraz jako całości.

Należy zauważyć, że taniec dla dzieci „Apple” – to bardzo piękny widok, że rodzice kochają oglądać wykonawców. Oczywiście, w tej postaci, nie ma żadnych sztuczek mocy i dużo „osadzonym”, „prihlopa” i prostych ruchów. Dzieci nie mogą nosić kamizelkę, ale czy szerokie białe paski koszulki z kołnierzykami „morskich”, a zamiast butów na stopach powinny być wygodne i miękkie obuwie. Wielu choreografów wolą, aby ich dzieci tańczyły w Czeskiej kobiety – jest to wygodne i jednocześnie wygląda słodkie i delikatne.

Cechy rytmiczne występy są brawury i odwagi, które pozostały niezmienione od czasów starożytnych. Jest to ułatwione przez specjalny taniec stanowią – założonymi rękoma, prosto ciała i szybkich ruchów stopy na ziemi. Pereplyas tego artysty pokazuje kilka ciekawych sztuczek – cały ten taniec marynarski „Apple”. Bardzo ciekawy i fakt, że czas trwania pobytu na łodzi pomaga wzbogacić formułowanie nowych elementów. I pojawiających się nowych ruchów, które marynarze zostali wielokrotnie powtarzane.