163 Shares 3490 views

Ramzes Tlyakodugov: biografia

Ramzes Arsenovich Tlyakodugov urodził się w grudniu 1976 roku jego rodzinnym mieście – Nalczyk. Dziś ten człowiek ma wiele różnych nagród, wyraźnie pokazując swoje osiągnięcia w branży sportowej. Ma tytuł mistrza świata, wicemistrzem Europy i światowej klasy MS. Ramzes dwukrotnie został zwycięzcą w konkursie o tytuł „Mr Universe”.

Ponadto sportowiec nadal ma wiele zasług i wydajności, nie tylko w sporcie. Ramzes Tlyakodugov aktywnie uczestniczyć w pokazie medialnej w telewizji. Był wielokrotnie zobaczyć w programie telewizyjnym „Intuition” (TNT), wraz z równie znanych kulturystów Vladimir Turchinsky i Denis Tsyplenkova. Był również gościem w show telewizyjnym „The Dinner Party” (Ren TV), nakręcony w filmach dokumentalnych o osiągnięciach sportowych i wielu innych projektów na różnych kanałach telewizyjnych.

dzieciństwo

Nawet w młodym wieku zagnieść Tlyakodugov był zdeterminowany, aby budować swoją karierę. Chłopiec parał się wieloma sporty: boks, sambo, pływanie i lekkoatletykę.

Ale od wieku około piętnastu młody człowiek stawał się coraz więcej czasu spędzają na siłowni. W tych dniach kulturystyki został mało znany w Rosji i wyspecjalizowanych pokoje dla treningu prawie nie było. Zaangażowany w zaadaptowanych pomieszczeniach piwnicznych. Idol wszystkich kulturystów w tym czasie był niepowtarzalny Arnold Schwarzenegger, który nazwano „Zheleznyy Arni”.

W ciągu zaledwie dwóch lat młody sportowiec bierze udział w mistrzostwach młodzieży Federacji Rosyjskiej, gdzie zajmował trzecie miejsce i wykonuje normę MMR. Od tamtej pory, zaczyna mówić w IFBB.

młodszych lat

W wieku osiemnastu Ramzesa Tlyakodugov wysłany do służby w siłach zbrojnych Federacji Rosyjskiej. Jednak to nie przeszkodziło postęp w karierze, a nawet przyczynił się do pewnego stopnia, jako żołnierz jednostki wojskowej stworzone niezbędne warunki do kontynuowania szkolenia. W latach 1994-1995. on nawet wziął udział w mistrzostwach organizowanych w Iżewsk i Krasnodarze odpowiednio.

Po pewnym czasie od zakończenia życiu sportowca, niestety, jest ranny, które mogłyby postawić krzyż na jego przyszłej karierze. Ale po 5 latach, to wciąż bierze udział w mistrzostwach na południu Rosji, jednak tylko ostatnie miejsce tam. Ale nie poddawaj się, a zaledwie rok później w tym samym konkursie już zajmuje drugie miejsce.

Przeprowadzka do Moskwy

W 2003 roku kulturysta zdecyduje się opuścić swoje domy i przeniósł się do stolicy. Następnie brał udział w mistrzostwach Moskwy i Rosji. Przez długi czas nie otrzymują wymierne korzyści. W 2008 roku stał się brązowy medalista mistrzostw Europy Wschodniej. Potem został zaproszony do reprezentowania Federacji Rosyjskiej w Mistrzostwach Europy (UEFA), która odbyła się w Hiszpanii. Po zaledwie 2 tygodnie po wypadku, on staje się właścicielem srebrnym medalem tam.

W 2010 roku, Ramzes Tlyakodugov pierwsze miejsce w Pucharze Świata w kulturystyce, które odbyły się na około. Malta. W tym samym roku w ukraińskim mistrzostw „Sport Max” staje się absolutnym zwycięzcą. Aw 2011 roku zajęła drugie miejsce w konkursie o tytuł „Mr Universe”.

antropometria

Weźmy bliżej przyjrzeć, wygląda Ramzesa Arsenovich Tlyakodugov: wzrost, waga i inne dane fizjologiczne.

Wzrost bodibildera jest 179 cm i waży około 114-115 kg. Popręg z piersi jest równa stu pięćdziesięciu centymetrów, a biceps – 58 cm.

Ramzes Tlyakodugov – jeden z najbardziej znanych rosyjskich kulturystów dzisiaj. Jego wkład w rozwój i popularyzację krajowej kulturystyki i tyazhelootleticheskogo kierunku jako całości jest znaczny. Jest to jasny i wybitny przedstawiciel tego sportu, co zostało wielokrotnie wypróbowane w praktyce, że jest jednym z najlepszych w branży.