428 Shares 7763 views

Silne ramiona: ćwiczenia

Nie tylko mężczyźni, ale również niektóre kobiety marzą mający duże dłonie. Wiele osób, aby osiągnąć tę wizytę siłownie lub zakup specjalnego sprzętu i są zaangażowane w domu. Wykonywać ćwiczenia na mięśnie rąk jest zalecane dla wszystkich ludzi bez wyjątku, niezależnie od rodzaju figury i karnacji. Po tym wszystkim, jeśli nie płacić biceps i triceps należytej uwagi, szybko zamieni się w strefie problemów.

Dlaczego muszę wykonywać

Trening siłowy ręka pilne staje się bliżej wiosny, zwłaszcza u dziewcząt. Po całej tej porze roku jest to czas, aby umieścić na pięknych sukienek, sundresses i bezrękawniki. Dla mężczyzn, ta kwestia jest istotna zawsze, ponieważ potrzebują one ulgę doskonale widoczny na każdej odzieży.

Rzeczy do zapamiętania

Jak wiecie, silne ręce nie jest tak łatwo dostać. Podczas ćwiczeń należy zawsze mieć świadomość pewnych niuansów, które przyczynią się do osiągnięcia szybkiego i wysokiej jakości wyniku. Wśród nich:

 • Dokonując tego czy tamtego ćwiczenia należy dołożyć starań, aby zgiąć ramiona (zwijają ze sztangą lub hantlami, trakcyjne dla mięśni pleców, ćwiczenia na pasku , i tak dalej), tutaj, razem z innymi grupami mięśni są przeszkoleni i biceps;
 • w ćwiczeniach, które wymagają wysiłku, aby rozprostować ręce (wyciskaniu lub stojącej, dipów lub podłogowe), trenować triceps;
 • poprzez ćwiczenia sprawności, gdy pociski muszą trzymać się za ręce i mięśnie przedramienia zaangażowanych.

Pamiętaj, że jest to konieczne ze względu na fakt, że twoje mięśnie ramion są małe, więc mogą być protrenirovat iz pomocą ćwiczeń mających na innych grup mięśniowych.

Wielu sportowców, którzy chcą uzyskać maksymalną ulgę i silne ramiona, tempo siebie forsownych ćwiczeń, uzyskując doskonałe mięśnie zawyżone. Ale ta taktyka nie wszystko mu do gustu, jak niektórzy ludzie po prostu chcą podkreślić biceps i triceps, pozostawiając wszystkie małe mięśnie niewidzialne ale potężne.

szczotka szkolenie

Większość sportowców zawodowych twierdzi, że silne ręce zaczyna się od silnych dłoni i przedramienia treningu, który nie może być pozostawiony bez rozpatrzenia. Na mocy obu rąk, będzie zależeć od wyniku niektórych innych ćwiczeń na biceps triceps lub. Dlatego silne ramiona trening należy rozpocząć od prostych ćwiczeń, które rozwijają dłoń i przedramię.

Po treningu nie jest konieczne, by zamieszkać na jednym treningu, gdyż gwarantuje prowadzić do wyczerpania fizycznego, emocjonalnego i psychicznego.

z ekspanderów

Najczęściej jest chwytak pociskowy do szczotki, który jest gumowy pierścień. Do pracy mięśni prostowników będzie ściskać-odłączaniu cieśni ekspander, który jest podzielony na kilka typów:

 • Standardowe ściskanie i luzowania, ale w pozycji ściśniętej, konieczne jest, aby opóźnić przez około minutę;
 • taka sama kompresja i luzowania, ale muszą przeprowadzić tylko dwa lub trzy palce.

Jest to dość proste, ale jednocześnie skuteczną metodę badania mięśnia prostownika. Jest to szczególnie korzystne dla tych, którzy nie uczestniczyli w zajęciach sportowych i zbyt długo, aby nie zwracać uwagi na rękach. Cieśni ekspander przyczyni się do zwiększenia przyczepności i odzysku, a także poprawy zdrowia rękach.

Na urządzeniu gimnastycznego

W chwili obecnej istnieją dwa najczęstsze ćwiczenia do wykonania, które będą wymagać sprzętu do ćwiczeń. Dzięki nim nie tylko wypracowane szczotkę, ale także zrobić kilka obciążenie pozostałych mięśni rąk.

Pierwsze ćwiczenie wisi na pasku, które odmiany są:

 • wiszące na dwa palce;
 • wisi pionowo z jednej strony;
 • VIS dodatkowego obciążenia, który jest dołączony do pasa lub stóp;
 • wiszące z łagodnym kołysaniem.

W tym przypadku, po dwa podejścia: jedno napięcie mięśni minut lub do maksymalnego zmęczenia rąk i przedramion. Podejście trwania każda osoba musi określić dla siebie, na podstawie statystycznej wytrzymałości mięśniowej. Dobry wynik jest długość Vis w ciągu 2-3 minut.

Drugie ćwiczenie jest ulubionym lina wszystkich. W tym przypadku podejście jest ograniczona tylko przez długość liny, a więc trzeba wspiąć się na tak długo, jak nie najwyższy punkt liny został osiągnięty. W uzupełnieniu do rąk, ćwiczenie polega również kręgosłupa i stawów barkowych, ich rozciągania.

Ćwiczenia w domu

Większość ludzi, którzy nie są w stanie uczestniczyć siłownie, ale opracowali mięśnie ramion, często myśli o tym , jak podkręcić swoje ręce hantle w domu. To pytanie, oczywiście, zyskuje popularność z dnia na dzień, ale nawet tak, że są ludzie, którzy nie mają w tym domu powłoki. Konieczne jest zatem rozważenie ćwiczenia (z lub bez hantlami), za pomocą którego można łatwo nadrobić domowym treningu i stopniowo osiągnąć cel główny.

Ćwiczenia na mięśnie rąk z hantlami

Z pomocą najprostszych hantlami mieć możliwość podkręcić biceps bez większych trudności. Ponadto zaletą tych ćwiczeń jest możliwość pompowania każdej strony osobno, ponieważ niektórzy ludzie ręka siła jest inny, więc ta funkcja jest dla nich ważne

Tak, trzeba spełnić dwa hantle o jednakowej wadze i krzesła. Tylko dwa ćwiczenia pomogą dźwięk ciała i pompować w górę ręce:

 1. "Hammer". W siedzącej lub stojącej należy zginać ramion z hantlami na ramiona albo na przemian lub jednocześnie z obu rąk. W najwyższym punkcie należy dokonać krótkiej przerwie podczas wysiłku mięśnie ramion, a następnie opuść je.
 2. Na przemian rośnie. Siedzi na stołku konwencjonalnej, proste ramię z hantle trzeba podnieść i przytrzymać przez 4-5 sekundy, a następnie opuść go, a także podnieść drugą rękę. Grzbiet ten powinien być płaski.

Szczególną rolę odgrywa tu oddech. Kiedy ciężarkach zrobić wydech, a przy opuszczaniu – wdech. Wykonaj te ćwiczenia trzeba tylko trzy razy w tygodniu, który będzie na tyle, aby przywrócić mięśnie i dać im ulgę.

pompek

Najczęściej mężczyźni wolą pompki. Które mięśnie są swinging na nią, wiem nie wszystko, ponieważ dzień po tym ćwiczeniu, ból ramion, naciśnij i nogi. Należy zauważyć, że następujące rękę i ramię mięśnie pracują, gdy klasyczny pompek:

 • triceps mięśni, stażyści podczas rektyfikacji rąk;
 • duże mięśnie piersiowe, które są odpowiedzialne za funkcjonowanie kości ramiennej;
 • deltoids, ramiona tworzące reliefu;
 • mięsień dwugłowy.

Nie tylko mężczyźni, ale kobiety często wykonywać pompki. Które mięśnie huśtawka – my już zorientowali się, a teraz należy rozważyć szereg ćwiczeń, które będzie odwoływać się do tych, którzy są już zmęczeni klasycznych pompek. Wśród nich:

 • szeroki chwyt, gdy ręce są umieszczone tak szeroko, jak to możliwe;
 • z odwróconymi stopami powyżej poziomu podłogi;
 • bawełny, która jest wykonywana podczas lift-off.

To właśnie te ćwiczenia mogą być używane w domu i wykonywania pracy wszystkie mięśnie ramion. Dzięki nim, wynik zostanie osiągnięty dość szybko i pozostanie przez długi czas.