654 Shares 9882 views

medycyna alternatywna. Właściwości lecznicze amarant

Amarant to wieloletnia herb, który jest uprawiany, zazwyczaj w tropikalnych i subtropikalnych stref klimatycznych (Azja, Afryka i Ameryka). Istnieje około 80 gatunków szarłatu. Jest to przede wszystkim zieleń z purpurowym kolorze, ale także dzieje się czerwony i zielony z zheltinkoy. Łodygi roślin ozdobnych dotrzeć do sześciu metrów.


Amarant. właściwości lecznicze

Roślina ta stała się znana nie tylko ze wspaniałych właściwości, ale również za to, co jeść jeść absolutnie żadnej części kwiatu, czy łodygi, nasiona lub liście. Podsumowanie duma kwiatów – tak wysokiej zawartości białka (powyżej pszenica i soja), dostępność niezbędnych aminokwasów, takich jak kwas palmitynowy, kwas stearynowy, kwas linolowy i kwas oleinowy. Właściwości lecznicze amarant również ze względu na jej składowe witaminy D, E i grupy B, oraz serotoninę, skwalen, cholina i ksantyny. Jeśli chodzi o liściach tym pięknym kwiatem, wykorzystywane są z niedoborem witaminy P, hemoroidy, urazu promieniowania, i nadciśnienie, jak sam wysoki poziom karotenów. Ponadto, liście mogą w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego i układu nerwowego, choroby układu oddechowego. On również pomaga z problemami skórnymi. Te właściwości terapeutyczne ze względu amarant błonnik, witamina A i C, takie materiały, jak manganu, żelaza, cynku i magnezu. Dla tych, którzy lubią surowe jedzenie, doskonale nadają się siewki nasion amarantusa. Są one dobrym narzędziem w zapobieganiu raka, cukrzycy, nadwagi, a także choroby męskie, damskie (impotencja, oziębłości). Nasiona mogą być spożywane oddzielnie lub jako dodatek do sałatek i zup.

olej amarant. Przeciwwskazania i stosowanie produktu

Uzyskać najbardziej przydatny produkt z nasion amarantusa roślin przez naciśnięcie. Ze względu na 8% tłuszczu, uzyskując niespotykaną wytrzymałość witaminę E i ryzyko przedawkowania jest całkowicie nieobecny. Właściwości lecznicze amarant w tym produkcie pojawił się jak nigdy dotąd. Witamina E wzmacnia naczynia krwionośne i ułatwia usuwanie cholesterolu z krwi. Normalizacja holestirinovogo wymiany i utrzymywanie odporność zawiera skwalen. Substancja ta pomaga w leczeniu chorób skóry. Raz we krwi, skwalen pomaga organizmowi odzyskać i wyeliminować uszkodzenia tkanek, takich jak łuszczyca, egzema, wrzody i inne. Właściwości lecznicze amarant pomoc z gruźlicą, wszystkie rodzaje zapalenia wątroby, zawał serca, udar mózgu, miażdżycy, nadciśnienia i anginy. Wywar z liści szarłatu radzić sobie z bezsennością, zwiększyć ilość mleka u matek karmiących. Również tradycyjna medycyna został Amaranth nakładać nadżerek, paradontozy, zaćma i bóle stawów. W odniesieniu do przeciwwskazań, należy być ostrożnym. Olej i rozprzestrzenić się w dowolnej postaci nie można stosować u pacjentów z kamicą żółciową i kamicy moczowej, jak również zapalenia pęcherzyka żółciowego i trzustki oraz indywidualnej tolerancji produktu.

Poprzez włączenie tego produktu do swojej diety, będzie stale zapomnieć o tabletkach i poprawić swoje zdrowie!