655 Shares 1830 views

Sylwetka i cellulitu

Wibracje – to oscylujący ruch przez mechanizm, który zależy od jakości i wydajności częstotliwości drgań i amplitudy drgań. Cellulit – to lokalny drgań z efektami fizjologicznymi. Oprócz orientacji antycellulitowy, masaż wibracyjny ma także wyraźny efekt przeciwbólowy, który występuje, gdy procesy redoks w mięśniach, który pomaga pozbyć się zmęczenia i zwiększyć wydajność. masaż wibracyjny pomaga poprawić stan układu autonomicznego, gruczołów dokrewnych, układu nerwowego.


Wykonując masaż sprzętu zidentyfikowano pewne braki:

  • Niektórzy klienci nie tolerują wibracje,
  • Powierzchnia styku z ciałem jest ograniczona przez wielkość urządzenia interakcji,
  • W przypadku niewłaściwego kontaktu ze skórą możliwe nierówności przekazywania drgań
  • Urządzenie ma negatywny wpływ na ręce masażysty, który jest nieustannie narażony na wibracje.

Urządzenie do antycellulitowy programu jest wyposażony w dwa manipulatory, z których jeden jest wykorzystywany do korekcji małych depozytów i podnoszenia, z drugiej – dla większych depozytów.

Procedura odbywa się za pomocą tłoczenia ruchów w postaci ośmiu, jak również okrągłych i liniowych. Efekt dowód należy szukać za pomocą kursu, choć godne efekt wizualny będzie pierwszym zastosowaniem procedury sprzętowej.

Hardware antycellulitowy masaż odbywa się w trzech etapach:

1. Pierwszy etapem jest przygotowanie organizmu do intensywnego rozkładu z tłuszczu. Tutaj jest to możliwe, w celu oczyszczenia i intensywne eksfoliacji, który przyspiesza się już na etapie procesu przetwarzania w skórze – zmniejsza obrzęki, usuwanie toksyn.

2. W drugim etapie – Bezpośrednie działanie na tkankę tłuszczową. Podczas tego procesu, objętość biodrach, nogach, pasa znacznie zmniejszona, ponownie jest harmonii i lekkości. Po masażu można użyć okład, który nadal stymulować lipolizę.

3. Ostatni etap zapobiega zwiotczenie skóry, co jest możliwe po intensywnej terapii odchudzających. Podnoszenie okłady potrzebne, aby poprawić elastyczność skóry.

Wielką zaletą tego sprzętu masażysty ból podczas procedury nie jest odczuwalny, w przeciwieństwie do masażu ręcznego, który jest dość bolesne. Jest to przyjemna procedura przynosi tylko przyjemność.