410 Shares 3181 views

Jak pobierać z Yutuba i zapisać plik wideo do komputera

YouTube jest najpopularniejszym źródłem informacji dla udostępniania wideo, a trzecia najpopularniejsza strona internetowa na świecie. Sukces tego projektu jest zobowiązany do wygody, ale jest ona ograniczona, gdy próbuje pobierać filmy z Yutuba i zapisać je na komputerze.


YouTube został zaprojektowany, aby umożliwić użytkownikom tylko obejrzeć film na swojej stronie. Wiele osób chce, aby zapisać swoje ulubione klipy (a do tego konieczne jest, aby wiedzieć, jak pobrać z Yutuba) na komputerze, aby móc oglądać je bez połączenia z internetem, albo grać na innych urządzeniach. Poniżej przedstawiono kroki wymagane, aby pobrać i obejrzeć film na komputerze za darmo.

SaveFrom.net usługa jest najszybszym sposobem dla tych, którzy szukają sposobu pobierania z YouTube, zapewniając najlepszą jakość.

Tak, 1. Metoda jest następująca:

Podczas gdy na YouTube, wystarczy dodać link „SS” na wideo na adres okazało tego rodzaju – przed youtube powinny być widoczne litery i dostał prawidłowo – ssyoutube.

2 sposób:

Podczas gdy na miejscu znajduje się serwer wideo, należy dodać „sfrom.net /” lub „savefrom.net /” przed adresem URL strony internetowej, na przykład: sfrom.net/HTTP://***(dalneyshy adres strony internetowej) / a następnie naciśnij przycisk „Enter”. otrzymasz listę z bezpośrednimi linkami do pobierania filmów dla wszystkich plików z tej strony internetowej.

Sposób trzeci:

On jest użycie przydatnych narzędzi, aby pomóc użytkownikom jak huśtawka z Yutuba wideo za naciśnięciem jednego przycisku, na przykład, z integracją przeglądarce lub poprzez skryptozakładki (specjalne zakładki). Spróbować którejś z tych usług, i zapisać filmy z YouTube z Internetu będzie znacznie łatwiejsze! Niektóre usługi działają tylko w niektórych przeglądarkach, które mają zdolność do pobierania Yutuba. Chrome i Opera, na przykład, są bardzo odpowiednie.

4-ty metoda:

Jest to typowy sposób, aby pobrać – proszę odwiedzić stronę SaveFrom.net i wprowadzić adres URL strony internetowej, wideo, do którego idziesz do pobrania, a następnie naciśnij prawy przycisk. Otrzymasz listę zawierającą wszystkie bezpośrednie linki do pobierania filmów i krótki poradnik jak pobierać z Yutuba. SaveFrom.net zwykle wyświetla 2 Bezpośrednie linki do pobierania filmów z YouTube – FLV i MP4. Większość z pliku MP4 jest lepszej jakości, ale większy rozmiar.

Aby zapisać film na komputerze, kliknij prawym przyciskiem myszy na link i kliknij „Zapisz element docelowy jako …”. Przed zapisaniem filmu zaleca się skopiować nazwę na polu opisu i wklej go w „Nazwa pliku”. można uzyskać wszystkie informacje na temat filmu (rozmiar, data utworzenia, ustawienia jakości, etc.), po prostu klikając na odpowiednią ikonę „info”. Można również obejrzeć film przed wysłaniem klikając na przycisk odtwarzania.

Jeśli pobrać i zapisać plik FLV, może zaistnieć potrzeba specjalnego FLV Player, jeśli zainstalowany na swoich graczy komputerowych nie obsługują tego formatu.

Ponadto, istnieją dziesiątki różnych programów i usług internetowych, które pozwalają przekształcić FLV-pliki do innego formatu (przed pobraniem z YouTube, będzie trzeba zainstalować jeden z nich). Poniżej znajduje się krótka lista niektórych bezpłatnych usług i produktów, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.

Konwersja Media – doskonały serwis internetowy, który może konwertować pliki FLV-do kilkudziesięciu innych formatów. Aby z niego skorzystać, należy kliknąć na link witryny i wybrać odpowiedni format.

Vixy – kolejny interesujący serwis internetowy, który pozwala pobierać i zapisywać pliki wideo z YouTube w dowolnym formacie. Można korzystać z jego usług na link miejscu o tej samej nazwie.