296 Shares 4171 views

Jak korzystać Hartmann?

Gry komputerowe od dawna nie są już nowością: grali jak szkolne, a ludzie w średnim wieku (a nawet więcej). Oczywiście, gracze z doświadczeniem pamiętam rok 2007, kiedy chwalebne świetny program Chetomatic pojawił się w sieci globalnej. Jego misja jest bardzo prosta – skanuje pamięć procesu uruchomionego znalezienie odpowiednich wartości i jego skorygowania. W prostych słowach, Chetomatic – program do zgryzienia niektóre ustawienia gry. Na przykład, postać gracz może dać nieograniczoną energię życiową lub zasobów. Jednak gra staje się trudniejsza, ale program nie jest lepsza. Ludzie domagali się wygodne i efektywne rozwiązanie alternatywne, i nie trzeba było długo czekać – nie było „Hartmann”. W tym programie-cracker podstawowa idea pozostaje podobny Chetomatic, tak, że każdy zna „Chetomatikom”, pytanie „Jak używać Hartmann” nie będzie wynikać.


Ale teraz nowe pokolenie graczy, a gra online stanowczo podjąć swoją niszę na rynku. Jest całkiem jasne, że nie każdy wie, jak używać ArtMoney. Pomimo faktu, że gry stają się coraz trudniejsze i móc je złamać – obowiązkiem każdego gracza. Dzisiaj przyjrzymy się , jak korzystać Hartmann.

Najpierw trzeba pobrać program. Zaleca się, aby nie szukać objazdów i wybierz bezpłatną dystrybucję bezpośrednio na stronie internetowej dewelopera. W rzeczywistości, jak używać Hartmann, nic wielkiego. Pobierz oprogramowanie musi być zainstalowane w systemie. Do odpowiedniego skrótu startowym pojawi się na pulpicie. Pierwszym ważnym punktem: Hartmann należy uruchomić, aby rozpocząć grę. W tym przypadku przydział pamięci będzie bardziej optymalne.

Następnie uruchom grę i zdecydować, jakie chcą, aby zmienić ustawienie. Na przykład, postać ma 100 życia i musimy 1,000 lub w ogóle chcą zamrażać licznik, w rzeczywistości uzyskać nieśmiertelność. Wstrzymuje grę! Ten drugi punkt jest czasem pomijane przez początkujących, którzy studiują, jak korzystać Hartmann.

Teraz możemy wyłączyć grę. Należy pamiętać, że nie wszystkie gry obsługują tę funkcję: czasami kombinacja przycisków nie działa lub że są frustrujące aplikacja gra kończy się błędem. Ukryć na kilka sposobów, standard – to Alt + Tab. Można również nacisnąć klawisz Win – spowoduje to wyświetlenie pulpitu. Windows 7 użytkownicy mogą wypróbować funkcję Aero – «Win + Tab».

Na liście połączeń Hartmann uruchamiania aplikacji – „Wybierz procesu” pudełko i punktową grę. Wcisnąć przycisk „Szukaj”. W „wartość” rekrutować nasze numery (100) mieszka. Skanowanie zaczyna, którego prędkość zależy od szybkości podsystemu pamięci (podwójny dostęp do najnowszych procesorów i powitania).

Teraz z powrotem do gry i pracy, aby zmienić regulowane parametry (życie powinna być mniejsza lub większa niż 100). Ponownie wstrzymać, włączyć.

Teraz Hartmann wybrać naszą grę i kliknij „Weed”. W polu możemy wpisać nową wartość. Z dużej listy należy pozostawić tylko 2-3 wykryte adresy (idealnie – 1). Jeśli projekcja jest zbyt wiele adresów, ponownie zmienić grę i znowu utrzymuje się wartość (nie zapomnij dodać nową wartość). Pozostałą jeden adres – to nasze dane. Podwójne kliknięcie przeniesie je do prawego okna Hartmann. przy wejściu do edycji istnieje żądany parametr „wartość”. Do zamrażania trzeba umieścić przed krzyżem. Wracamy do gry i uzyskać nieśmiertelność.

Nawiasem mówiąc, Hartmann do gier online nie dostać się do wykorzystania jako rzeczywiste dane przechowywane na serwerze zgadza, a on, z oczywistych względów, prosty odtwarzacz do zgryzienia niedostępne. Próbując przełamać siłę gry spowoduje wyświetlenie ustawionej wartości, ale nie zmienia zostaną zastosowane.