731 Shares 3543 views

Thriller „Usuń z przyjaciółmi”: recenzje, opinie. „Usuń z przyjaciółmi”: aktorów i ról

Jak tylko sieć ma oficjalny zwiastun filmu „Usuń przyjaciela” (2015), a setki tysięcy opinii pojawiły się na różnych zasobów internetowych. W pierwszym dniu było napisane około 200 tysięcy wiadomości po wysłaniu uwalnianie predprosmotrovogo, który dał się widok na absolutnym arcydziełem Timur Bekmambetov i Levana Gabriadze.


Pierwsza jaskółka wirtualnego horroru

Ale najpierw kilka ogólnych informacji. Internet, w rzeczywistości reprezentuje ogromną przestrzeń energetyczną, która przechowuje wspomnienia z przeszłości, żyć teraźniejszością i plany na przyszłość są zbudowane. I nie jest to zaskakujące, że World Wide Web stopniowo przejmuje jego wróżby, przesądy, a nawet duchy, które wędrują pomiędzy gigabajtów informacji i ksiąg żyjących ludzi.

Niektóre z nich spokojnie obserwować, co się dzieje, podczas gdy inni, zaślepieni gniewu i żalu, zemsta teraz mieszka bardzo realne sposoby. A film „Usuń z przyjaciółmi” to tylko pierwsza jaskółka w horrorze chrede że jeszcze do ustalenia.

Krótki film

To, co trzeba myśleć z oglądania obraz „Usuń z przyjaciółmi”. Opis filmu można układać tylko kilka wierszy.

Taśma zaczyna się wałkiem, który jest wykonany samobójstwo zwykła uczennica Lory Barns. Wygląda Blair, pamiętając, że wszystko odbyło się dokładnie rok temu. Ale wspomnienia są przerywane natarczywe dzwonić do każdego głównego bohatera. Wszystkie doświadczenia są zapomniane w czasie, a teraz widzowie oglądają studenci kochają potyczce. Dialog i Mitch Blair usunięty z bilansu, gdy „Skype” go swoim znajomym.

Ponadto, jest to zwykle paplanina nastolatków. Wszystko byłoby nic, gdyby nie obecność w konferencji pod nazwą niezidentyfikowanego przedmiotu Billie227. Próby usunięcia intruza lub zidentyfikować go zawieść.

Jedyny szkopuł – to związek ze zmarłym w ubiegłym roku Loroy stodoły, z konta, które zaczynają się wprowadzić dziwne wiadomości. Blair jest zmuszony do podjęcia radykalnych środków i kliknij „Usuń z przyjaciółmi”. Opis filmu pokazuje, że tylko ten ruch rozgniewany duch, a jego późniejsze działania stają się coraz bardziej radykalne.

Końcowa scena z filmu „Usuń z przyjaciółmi”

Ponadto zdarzenia są szybko się rozwija, o czym świadczą liczne opinie. „Usuń z przyjaciółmi” – to nie jest film, który został zaprojektowany, aby przerazić. Fabuła jest dość przewidywalna, celem duch jest jasne i bez wyjaśnienia.

Jednakże istnieją dwie wersje koniec filmu. Zatem rosyjscy widzowie widzą tylko pusty ekran z Billie227 nick, a inna wersja jest duch Lory Stodoły Blair rozliczyć się z niegdyś najlepszego przyjaciela.

W zasadzie nie ma znaczenia, jaki będzie wynik filmu „Usuń z przyjaciółmi” – opinie o nim mówią same za siebie. Zdecydowana większość nastolatków przyszedł ku uciesze oglądania zdjęć. Po tym wszystkim, wszystkie wydarzenia odbywają się znane i przyzwyczajeni do każdego miejsca.

Opis filmu

Jest to oparte na twórców idei i wzorców, których producent został wykonany przez znanego Timur Bekmambetov, a reżyser został debiutant Leo Gabriadze.

Cała akcja filmu rozgrywa się w popularnych serwisach społecznościowych i Skype. Nawet krótkie spacery znaków do swoich pokoi przesyłanych za pośrednictwem łącza wideo. Właściwie, to jest być może najważniejszym elementem filmu. „Usuń z przyjaciółmi” (Podkreśla opinie widzów) – obraz, z którego nie da się odwrócić wzrok, aż do samego końca. Po tym wszystkim, można pominąć słowo napisane w czacie lub frazę, który jest wysyłany w komunikacie.

Nawet aktorzy filmu „Usuń z przyjaciółmi” nie są czasem równie ważne jak korespondencja, która występuje na pulpicie głównego bohatera. Tylko ona, a nie dialog bohaterów, pozwala się domyślić, co się naprawdę dzieje.

Sposób przekazywania emocji

Film jest niemal całkowicie brakuje muzyki. Wszelka korespondencja prowadzona jest zarówno w ciszy lub ledwo słyszalny pod bohaterów replik. Wydawałoby się, że w takich warunkach nie da się przekazać uczucia i emocje bohaterów. Ale wystarczy, aby podążać za kursorem lub rzucanie liter na ekranie, które pojawiają się i znikają, formułowanie bardziej odpowiednie wyrażenie, a następnie, bez dodatkowych słów jest jasne, że w tej chwili czuje i myśli Blair.

Taka unikalna metoda przekazywania emocji, doprowadziły do tego, że aktorzy filmu „Usuń z przyjaciółmi” nie może nawet częściowo odsłonić swoje postacie. Tak, i to nie jest wymagane. Po tym wszystkim, publiczność najbardziej zwykli ludzie, uśmiechanie się przyjemnie na ekranie, ale ukrywa nieprzyjemne tajemnice granicą.

Zbyt mały horror

Co do ścieżki dźwiękowej, a od czasu do czasu heroina włącza się jeden lub innej kompozycji. Jednak zawsze przedmiotu i we właściwym czasie. Działania duch, jego kpina z uczestników i korzystających z ich bezradności są pokazane w całości.

Co ludzie mówią o tym recenzje filmów? „Usuń z przyjaciółmi” – upiorny film, ale okropności nazwać tylko warunkowo. To wskazuje jedynie obecność niewidzialnego rozmówcy, niewyjaśnione samobójstwo bohaterów i rzadkich chwilach, zmuszając dreszcz, raczej z zaskoczenia niż z prawdziwego strachu.

Gdyby nie to, obraz może być przypisana do kategorii psychodramy, gdzie byłaby właściwym miejscem. Po nieco ponad godzinę przed tragedią grał w którym śmierć nastolatków jest okrutna, ale z pewnością zasłużona kara za ich czyny.

Format Found Footage

Film kładzie się tak, że nie ma żadnych efektów specjalnych, ale na ekranie błysnął otwarte okna sieci społecznych, a mysz robi znakomicie dziesiątki operacji jednocześnie.

Na strzelanie obraz wziął minimum czasu, dużo więcej wydano na ramie montażowej. Właściwie, to wyraźnie widać w więcej niż skromnym budżecie, z których dwie trzecie udał się do reklamowania przyszłego dzieła.

Z tym wszystkim twórcom udało niemożliwego – aby uzyskać entuzjastyczne recenzje. „Usuń z przyjaciółmi” – film o znaczeniu, które można utrzymywać w nieskończoność.

Czego możemy się z tego nauczyć?

Dla niektórych istotą filmu „Usuń z przyjaciółmi” jest dostępność danych osobowych, które mogą być łatwo upublicznione. Po tym wszystkim, tylko niewielka „usterki” czy ingerencja krwiożerczy duch jak wszystkie zdjęcia i filmy, które nie są przeznaczone dla wścibskich oczu, należą do domeny publicznej. Możemy się tylko domyślać, co jest prawdopodobne do naśladowania.

Jest to bardzo ważny punkt, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ludzie różnych pokoleń w pośpiechu, aby dzielić się wydarzenia z twojego życia z zupełnie obcymi dla nich przez użytkowników. Najczęściej są one w oczekiwaniu na akceptację, podziw i, być może, przez pomoc. Ale nikt nie myśli, że może się zdarzyć, gdy ujawni wszystkie tajemnice. Co o tym wszystkim talk opinii? „Usuń z przyjaciółmi” – film, który pokazuje twardą rzeczywistość, w której znajdują się nowoczesne nastolatków.

rzeczywistym przynęty

Uważa się, że ten obraz jest realne konsekwencje. Po tym wszystkim, to już zostało udokumentowane przypadki osób popełniło samobójstwo z powodu nękania online. W filmie, to nie jest tak dużo czasu przydzielona. Jednak to nie jest trudne, aby myśleć o tym, co musi zrobić człowiek, usłyszał w swoim wystąpieniu wyrażenie „kill yourself!”.

Ponadto, taśma jest bardzo dobrze przedstawione w zwyczajów i postaw zwykłych nastolatków. Nie wahali się obrażać siebie, bez ukrywania jego niechęć. Oczywiście, ważniejsze tajemnice przechowywane znacznie głębiej, ale okazuje się, że mogą one być otwierane przez najbardziej bezstronny sposób.

I rzeczywiście Lora Stodoły nie jest niewinną ofiarą, i czy w jego miejsce kogoś innego, to wielka przyjemność wziąć udział w molestowaniu publicznego. Bardziej uderzające zachowanie jest najlepszym przyjacielem, który nie stawia najlepszych pracowników w Sieci. Czy dlatego, że wszyscy uczestnicy tego dramatu, w tym ofiary, nie powodują nie tylko szacunek, ale nawet sympatię.

Przedstawiamy doświadczenie

A najstraszniejsze jest to, że rzeczywista sytuacja nie jest za daleko od wydarzeń przedstawionych w filmie. Widzimy brak szacunku dla innych, chęć do rozpoznania najbardziej wyszukane sposoby, aby uchwycić to wszystko na kamerę i rozprzestrzeniania się w Internecie tylko zarobić jak najwięcej „lubi” i komentarzy.

To cały punkt współczesnego życia młodzieży, dalekie od zasad moralnych i pojęć, takich jak przyjaźń, honor i sumienie. Po obejrzeniu zdjęć, mimo swojej dziwności, jest to nieprzyjemne uczucie wstrętu i pragnienie, aby wyłączyć własnego komputera jak najszybciej.