679 Shares 2825 views

Spirits „Shakira”: opinie z najbardziej popularnych smakach

Po pierwsze perfumy „Shakira” ukazał się w 2008 roku. Następnie Latino piosenkarz stworzył perfumy o krótkie i zwięzłe nazwy S. Po stworzeniu tego Woda toaletowa artysty wydała jeszcze kilka ulubionym dla wielu kobiet zapachów. Którekolwiek z różnych butelek wytrzymałego i jasny zapach. Zapachy Shakiry to rodzaj wsparcia dla niezależnych i silnych kobiet. A w życiu gospodyń takie produkty przyczyniają się przynajmniej trochę, ale różnorodność. Świetne produkty światowej sławy wykonawcy codziennie otrzymują najwyższe zaszczyty.


Były to pierwsze

Spirits „Shakira” pomóc kobiecie poczuć się jak prawdziwa bogini, która żyje w świecie tylko wszystkim walczy ze swoim niepowtarzalnym pięknem. Najbardziej udany zapach o nazwie S. Luksusowy kwiatowy pachnące wody było najlepsze perfumy, które ona może ozdobić samemu. Nuty „C” akordy benzoiny dźwięku. Środkowe nuty są jaśmin pachnący ukrywanie. Ta sama baza składa się z bursztynu i drewna zapachu.

Spirits „Shakira” nie różnią się wyraźny pociąg i nie są ostre. Ale jest to narzędzie, które jest tak niezbędne dla każdej kobiety. Po tym wszystkim, perfum jest w stanie doskonale podkreślają indywidualność właściciela. Woda toaletowa S dodaje pani z pasemkami, ale zauważ, że jest to niemożliwe. Użyj taki spektakularny bukiet może być o każdej porze roku, zarówno w ciągu dnia i wieczorem. I będzie zawsze piękny i niepowtarzalny. S Perfume wydany w celu dokonania pasji i temperamentu każdą kobietę. Są w stanie pomóc „szarą myszką”, aby stać się pani sexy i nieodparty.

Perfumy energetyzujące wigor

Oszałamiająca Shakira uruchamia perfum. „Rock” ma znakomite recenzje. Kobiety, które stosują ten zapach, jakby to powiedzieć ładowania dobre samopoczucie i radość. Jeśli dziewczyny chcą się pozbyć smutku lub nie lubisz tego stanu, zawsze wybierają Woda toaletowa Rock. To co dziewczyny mówią, że nie dokładnie oddychać w pachnącym płynem o nazwie muzycznej.

Kompozycję otwiera z nutami cytrusowymi. Wśród nich jest wyraźnie odczuwalne wspaniały bergamotka, cytryna łatwy i dyskretny mandaryńskiego. Dziewczyny lubią świeżą mieszanką. Są szczęśliwi, aby wybrać takie duchy w lecie. Również w bukiecie rockowe dziewczyny świętować obecność jaśminu, passiflory, sosna cedru, kwiatu pomarańczy, paczuli i bursztynu. Jedna dziewczyna nawet powiedział, że takie duchy chciał dostać jak tylko usłyszałem o ich składzie. A ona nie pożałował o swoim pragnieniu.

Skład wschodniej Shakira

Kolejna kompozycja, która zasługuje na uwagę, otrzymał znakomite recenzje, – wódki „Shakira” z nowym smaku, nazwany Elixir. Ten zapach przenika zmysłowość. Orientalny zapach zainspirowany egzotycznym wokalisty tanecznej. Jak tylko odłożyć zakrętkę, że spełnia białą ostrą papryką i delikatny kwiat pomarańczy. Następnie duet wzbogacony o kuszących nutami świeżych moreli, frezji i odurzające piony.

Wschód duchy akcent daje żywicę styrax. Czułem w smaku i zapachu drewna cedrowego, piżma i delikatna, i brązowego cukru. Amber uzupełnia kompozycję. Zatem termin w przemyśle perfumeryjnym wezwać specjalną żywicą słodki akord. Podstawą tej kompozycji, zawierają żywicę benzoiny i wanilii kadzidło.

Woda toaletowa ocean kolor

„Shakira” wódki uzyskano bardzo dobrą jakość. „Aquamarine” otrzymał również pozytywne opinie. Dziewczyny mówią, że perfumy przypomina ocean i morze świeżości. Niektóre wspomnieć właściciela tego zapachu i że za każdym razem on emanuje inny zapach: coś ostrego i świeży, słodki i mocny. Ale bądź co bądź, właściciel Aquamarine duchy jednogłośnie potwierdzają, że oznacza ozon jest pełne i orzeźwiające nuty wodne. Uwagi te są uzupełniane przez akordy owoców i egzotycznych kwiatów. Stąd, zgodnie z pań, a takie dwuznacznej dźwięku perfum.

Aromat oceanem w górnej akord jest mieszany z owoców męczennicy, mandarynki i bergamotki. Jaśmin, Tiare i plumeria stał się podstawą do tworzenia kompozycji z serca. U podstawy bukiet zjednoczonych żywicą słodkawy podtekstem bursztynu i drzewa cedrowego. Duchy „Aquamarine” urzeka swoim zapachem wielu kobiet. Wszyscy są zadowoleni z tego wspaniały i pachnący dźwięku.

Opinie o wszystkich produktach

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie duchy „Shakira” zdobył doskonałe recenzje. Dziewczyny którzy nabyli jedną z zapachowej kolekcji piosenkarza na pewno chcesz spróbować innego, potem trzeci. Gorgeous pętla o pełnej długości, opór, niesamowity zapach – tak scharakteryzować wody toaletowej z Shakiry. Zwłaszcza kobiet, jak fakt, że większość produktów – to wszechstronny kompozycje, które są równie dobre „dźwięk”, a wieczorem, aw ciągu dnia. Zwracają także uwagę na fakt, że wiele duchów można zjeść w godzinach porannych. Nie ma znaczenia, że dziewczyna czeka na dzień: spotkanie biznesowe, romantyczną randkę lub beztroski spacer. Którykolwiek z perfumami piosenkarza pomogą Ci w każdej sytuacji.