200 Shares 1505 views

Najlepszą podstawą – co to jest?

Wybór tonerów do twarzy, dziewczęta zastanawiają się, o jaki rodzaj fundamentu jest najlepszy. Ktoś koncentruje się na reklamie, ktoś słucha rad przyjaciół i kilku zagrożenia dla sposób eksperymentalny i spróbuj wyobrazić sobie kilka opcji. Nadal najlepszym fundamentem – jak to powinno być? To, co będziemy mówić w artykule. Oczywiście, odpowiedź jest bardzo prosta: „Jednym z nich jest właśnie dla Ciebie.” Jest to słuszne, ale ta metoda jest bardzo drogie, jak można próbować kilkanaście kremów, aż znajdziesz dla siebie najlepsze. Tak, że przede wszystkim należy zwrócić uwagę?


Pamiętaj, że fundacja nie być testowane na nadgarstku lub na grzbiecie dłoni. odcień skóry w tych miejscach różni się od koloru na twarzy. Dlatego też, pomimo pozornej sytuacji komicznych, przetestować kilka odcieni, powodując ich czole. Nie należy mylić poglądów sprzedających – bo nie chcesz coś zrobić, a najlepszy fundament dla siebie. Przez 10 minut, w trakcie których można chodzić pomiędzy sąsiednimi półkami w sklepie fundamencie osiada na skórze. Spójrz w lustro i ustalić, które odcienie najmniej zauważalne. I kupić.

Dalej: należy pamiętać, że podstawą powinny być dobrane z uwzględnieniem rodzaju skóry. Przykładowo, najlepiej podstawą dla skóry tłustej – który nie zatyka porów i nie toczą interakcji z łoju. Kwestia wyboru fundamentu dla skóry tłustej jest dość trudne, gdyż w tym przypadku konieczne jest nie tylko do zakupu produktów tylko zaufane marki, ale również ściśle monitorować oczyszczanie skóry twarzy. Najlepszy fundament dla skóry tłustej – taki, który zawiera w swoim składzie minerałów. Kolejna wskazówka: poszukać kremu matującego z cukrem. Pomoże pozbyć się tłuste.

Jeśli masz suchą, łuszczącą się skórę, szukać ZHTK, tłuszczu i ciekłego fundamencie. Zawierają one więcej tłuszczu i wilgoci, która będzie korzystać tylko suchą skórę. Na starzenie się skóry krem jest lepiej wziąć „tonalniki”, ponieważ dają one wygląd gładką skórę bez zmarszczek. Niezastąpione w tym przypadku krem z podnoszenia efekt. Wypełniają małych zmarszczek na twarzy, jak i nawilżają skórę.

Ponadto, często pojawia się pytanie, co jest lepsze – fundacja lub proszek. jednoznaczny

Odpowiedź nie jest tutaj. Fundusze te są najbardziej skuteczne, gdy stosowane razem. Po zastosowaniu węgielnego spacer twarz duży pędzel puszysty z proszkiem. Będzie to naprawić makijaż. Jednakże, jeśli jesteś wśród wiecznie zapracowanych kobiet, może po prostu nie mają czasu, aby usiąść za pomocą pędzla lub gąbki przed lustrem, każdego ranka, spędzając 15 minut próbuje umieścić na twarzy kilka kropel fundamencie. W tym przypadku proszek może być twój rodzaj makijażu opcji ekspresowej. Ponadto, proszek jest dużo bardziej praktyczny na drodze niż fundamencie. Za jego pomocą można również tymczasowo wyeliminować połysk przez cały dzień. Jednak, podobnie jak w przypadku fundacji, ważne jest, aby pamiętać, że im mniej – tym lepiej. Gęsta warstwa podbudowy lub kilku warstw proszku jeszcze nikt nie malowane.