508 Shares 3783 views

Zhoyen Reed. Aktor Thomas Sangster

Pojawienie się trzeciego sezonu „Game of Thrones” tajemniczy nastolatek którzy martwią dziwną chorobę, Thomasa Sangster nie mógł przejść niezauważony przez fanów serii. Kto był Zhoyen Reed, który stał towarzysz Brana Starka w jego podróży za ścianą? Co wiadomo na temat aktora, który jest tak dobrze opanował rolę chłopca obdarzonego magicznymi mocami?


Zhoyen Reed: kim jest

Tajemniczy chłopiec i jego siostra wojownika pojawił się przed publicznością „Game of Thrones” trzeciego sezonu. Zhoyen Reed – jedyny syn Pana przesmyku, który jest jednym z wasali Starks domowych. Historia chłopca w serialu nieznacznie odbiega od wersji książkowej, na przykład, nie wydaje się w Winterfell, a nie bierze zakładników Theon Greyjoy. Nastolatek, który ma dar przewidywania, a jego siostra spotkała się z Branagha i jego towarzysze po ich ucieczce z zamku na ogień.

To Zhoyen Reed przekonuje Stark iść za ścianą na spotkanie z trzema oczach wrony, a nie w zamku Czarnego, który pierwotnie został wysłany do podróżnych. To sprawia, że Branagh wierzyć w jego szczególnej misji, którą chłopiec nauczył się od swoich proroczych snów. Wizje, które pojawiają się u młodzieży, często towarzyszą drgawki.

Jeśli „książka” Zhoyen Reid pozostaje żywy w serii jego charakteru umiera. Dzieje się tak w sezonie 5 w wyniku walki z nieumarłymi, którzy atakują małą siłę na podejściach do siedziby trzech oczach wrony.

odlew przejście

Twórcy popularnej telenoweli był fantastyczny kilka kandydatami do roli charakteru jak Zhoyen Reed. Aktor Thomas Sangster może wydawać się dziwnym wyborem dla tych, którzy czytają książki. Istnieje trzynaście charakter opisany jako nastolatka, znamienny miniaturowy wzrost i kruchość. Choć Sangster na raz trzeci uwalnianiu sezon już 22 lat, oprócz jego wysokość wynosi 180 cm.

Jednak patrząc na pierwszej sceny z jego udziałem, wentylatory, nietolerancyjny odnoszące się do poważnych rozbieżności w wersji książkowej, w stanie uspokoić. Młody mężczyzna wygląda znacznie młodziej niż jego wieku, wydaje się niemal w tym samym wieku, jak Isaac Hempstead-Wright, grał rolę Brandona. I to pomimo faktu, że Izaak jest młodszy aż o dziewięć lat.

Twórcy byli w pełni zadowoleni z dokonanego wyboru. Decydującym czynnikiem był niezwykły wygląd brytyjskiego aktora, co pozwoliło mu łatwo przekształcić dziwny chłopiec z rzadkim darem. Pisarze „Gra o tron”, nawet wyraził żal, że trzeba było „zabić” aktora charakterystycznego.

Thomas Sangster: biografia

Brytyjski aktor, wystąpili w roli Reed w „Grze o Tron”, urodził się w roku 1990. Jego rodzinnym miastem jest Londyn. Wybierając zawód twórczy, Thomas trudno być zaskakujące, ponieważ jego rodzice stały muzyk i aktorka, popularna w Anglii. Oprócz chłopca w rodzinie ma córkę Ava. Co ciekawe, Sangster jest względne Hyu Grantu. Pierwszym marzeniem aktorstwa jako dziecko w wieku siedmiu lat.

Matka przyszłej gwiazdy spędził dużo czasu na planie, gdzie się to często i Thomas Sangster. Zhoyen Reid – nie jest to pierwszy znak, którego rola przyszła do niego. Debiut nastolatka w filmie odbyła się w wieku 11 lat, kiedy został zaproszony do wzięcia udziału w filmie obraz „karty na cud.” Thomas właśnie dostał trudną rolę, ponieważ okazało się, że pierwszy znak poważnie chorego dziecka, starając się przetrwać. Pierwsze doświadczenia z filmem pomógł Sangster w końcu zdecydować się na ich przyszłego zawodu.

role filmowe

Aby zadeklarować się jako wschodząca gwiazda, 12-letni Thomas pomagał do udziału w ekranizacji dramatu „To właśnie miłość”. Wielu widzów lubiłem rudowłosa nastolatka, gotowy do kontynuowania swoją ulubioną dziewczynę w dowolny sposób. Mówiono, że rola chłopca było spowodowane wuja Hyu Grantu, a wystąpili w filmie, ale oni nie mają nic wspólnego z prawdą.

Sangster próbować dostać rolę Garri Pottera nie powiodło się, ale aktor uważa, że to na lepsze. W następnym roku został przydzielony do wcielenia wizerunku młodego Hitlera, to zadanie udowodnił swoją zdolność. To było po roli w filmie „Tristan i Izolda”, który przedstawia młodzieńca Tristan. Widzowie pamiętają także swój udział w filmie „Niania”.

Jednak najbardziej popularne za rolę nadal Zhoyen Reed. „Gra o tron”, licząca już 5 sezonów, przyciąga uwagę milionów widzów. Nic dziwnego, że młody aktor w pułku znacznie wzrosła fanów.

Thomas Sangster interesy

25-letni aktor nie jest ograniczony do filmowania, twarde i osiągnięcia sukcesu w branży muzycznej. Rozwinął Winner Group, która stała się solistką macierzystej gwiazdy. Thomas w tej grupie działa jako basista.

Na romantyczny entuzjazm młodego aktora informacji jest całkowicie nieobecny. Sam Sangster wyjaśnia to skupienie się na sukcesie zawodowym. W związku z tym, widzowie będą mogli zobaczyć jasne nowych projektów z jego udziałem.