739 Shares 9345 views

Analog „Kalgel”: cena, instrukcje użytkowania, szczególnie

Każda matka czeka na moment, kiedy jej dziecko będzie pierwszym mleko zęby. I nie ma absolutnie nic dziwnego, bo uzębienia – bardzo ważnym procesem w rozwoju okruchy. To się po prostu nie towarzyszy bardzo przyjemny objawami bólu i świądu w dziąseł, dzięki której dziecko cierpi. Na szczęście nowoczesna farmakologia nie stoi, i już dawno zostały wynalezione specjalne żele, które są znacznie łatwiejsze stan dziecka. Jeden z tych leków jest „Kalgel”, choć wielu jego rówieśników.


"Kalgel" żel. Analogi popularnych narzędzi

Jak wspomniano powyżej, „Kalgel” został zaprojektowany, aby ułatwić proces ząbkowania, a mianowicie – w celu łagodzenia bólu. Można go używać w wieku pięciu miesięcy dziecka.

Żel jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Niewielka ilość leku należy umieścić w czystym palcem, a następnie potrząsnąć na rozpoczęcie wcierać w dziąsła dziecka. W tym przypadku, można go używać do 6 razy dziennie.

W preparacie mogą być efekty uboczne, które objawia się w postaci świąd, pokrzywka, reakcje alergiczne, trudności w przełykaniu, wymioty. Zdarza się to najczęściej w wyniku przedawkowania. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek reakcji należy natychmiast zaprzestać stosowania żelu i zasięgnąć porady lekarza mianowania leczenia objawowego.

Średnia wartość lek znajduje się wewnątrz rury 286 rubli (10 g).

Aby wyeliminować ból ząbkowania mogą być wykorzystywane nie tylko „Kalgel” analogi narzędzia istnieją również iw wystarczającej ilości. Wśród najbardziej znanych i skutecznych leków są następujące: „Dentinox”, „Kamistad”, „dentol-baby” i inne. Są one podobne do „Dentolom” rodzaju działań, ale nadal istnieją pewne różnice. Aby uzyskać więcej informacji na temat przygotowań należy krótko rozważyć każdy z nich oddzielnie.

"Dentinox" (żel). Cena, instrukcje użytkowania

Pierwszy analog „Kalgel”, które uważamy – jest „Dentinox”. Żel „Dentinox” jest używany podczas procesu ząbkowanie w celu zmniejszenia bólu. Poza tym ma działanie przeciwzapalne, jak również zmniejsza prawdopodobieństwo podrażnienia dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej.

Żel należy nakładać bezpośrednio na dziąsła palcem. Stosowanie leku u dzieci poniżej 1 roku są dozwolone tylko po konsultacji z pediatrą.

Użyj żelu „Dentinox” może być nie więcej niż 2-3 razy dziennie przed snem lub po posiłku. W przypadku przekroczenia zalecanej dawki mogą powodować problemy z oddychaniem.

Cena leku jest w 293 rubli.

"Kamistad" (żel). Cena, instrukcje użytkowania

Analog „Kalgel” – „Kamistad” różni się od innych podobnych preparatów, które mogą być stosowane nie tylko w ząbkowanie, ale również w zapaleniu dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej, błony śluzowej lub podrażnienia szelki proteza podczas procedur ortodontycznych.

„Kamistad” można stosować, począwszy od 3-miesięcznego dziecka, nie więcej niż 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania i skutki uboczne nie różnią się od tych, które pojawiają się w innych leków o podobnym mechanizmie działania. Może to być reakcje alergiczne, swędzenie, trudności w oddychaniu, wymioty.

Ta analogowa „Kalgel” tańsze niż główny lek. jej wartość wynosi 200 rb rury (10 g).

"Dentol-baby": cena, instrukcje użytkowania

Następujący analog „Kalgel”, które uważamy – „dentol-baby” Stosowanie tego leku może być zarówno dzieci jak i dorosłych. Został on zaprojektowany, aby wyeliminować ból podczas ząbkowania, wyeliminować ból zębów u dzieci i dorosłych. Ponadto żel „dentol-dziecko” stosuje się w przypadku uszkodzenia lub zapalenia błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł, jak również podczas zabiegów dentystycznych, jak protetyczne i t. D.

Stosowanie leku jest możliwe, wychodząc z 4-miesięcznego dziecka, nie więcej niż 3-4 razy dziennie.

Możliwe są szkodliwe działanie leku tylko w przypadku przedawkowania, a jego elementy składowe są nietoksyczne i antyalergiczne. Gdy zaczerwienienie, świąd, obrzęk lub zgaga należy natychmiast zaprzestać korzystania z produktu.

Inny „dentol-baby” wystarczająco wysoka cena – 515 rubli za rury.

"Kalgel"? Analogi? Który jest lepszy? Będziemy rozumieć

Ponieważ wszystkie leki mają podobny typ działania, trudno jest ocenić, co jest najlepsze, „Kalgel” lub jego analogów. Tylko opisany powyżej analog „Kalgel”, które mogą być zidentyfikowane, to jest „dentol-baby”. Dzięki całkowicie bezpiecznym poziomie załogi oraz brak widocznych skutków ubocznych, jest bardzo popularne.

Ci, którzy w czasie selekcji pod uwagę nie tylko jakość, ale także kategorii cena produktu jest mało prawdopodobne, aby kupić „Kalgel”. Analogi, ponieważ można wybrać wiele tańsze.

W każdym przypadku, przy wyborze należy najpierw wykonać możliwie dziecka reakcję na lek. Dopiero na tej podstawie można stwierdzić, że lepiej jest odpowiednia dla danego dziecka. W związku z tym, nie ma jest i nie może być żadnych szczególnych zaleceń.