882 Shares 9579 views

Jak zrobić ślepy obszar wokół domu i garażu

Po zakończeniu domu przychodzi etap jeśli wziąć pod uwagę ich posiadłości z wielką przyjemnością. Jednak do tej pory nie ma ślepy powierzchnia budynku, wcześnie marzyć o długotrwałej pracy. Niektórzy uważają, że faza budowy plusem, ale to jest błędne. Powinien wiedzieć, jak zrobić ślepy obszar wokół domu do domu, aby dać ci przyjemność, tak długo jak to możliwe.


Czas trwania działania każdego budynku jest bezpośrednio zależny od stanu jego powstania, i ciężkie ładunki spadnie na niego. Ulewne deszcze jesienią, obfity śnieg topi się wiosną, silnym zimowym mrozem – to wszystko może stworzyć dla właściciela domu istotnych problemów. Zewnętrzne ściany piwnic zacząć zwijać się pod wpływem wody, co powoduje wypaczenie struktury i wyglądu pęknięć. Dlatego nie lada zadanie przed budowniczym jest tylko do budowy budynku, ale również, aby upewnić się, że woda ze ścian przypisane. Obszar Blind – jest to najbardziej prosty i skuteczny sposób na rozwiązanie takich problemów. Spójrzmy na to w sposób bardziej szczegółowy. Jeśli mówimy o tym, jak zrobić ślepy obszar wokół domu, należy stwierdzić, że można to zrobić na jeden z dwóch sposobów.

Pierwsza opcja wymaga użycia płyty chodnikowe. Warto zastanowić się, jak zrobić obszar niewidomych w domu w ten sposób. Nazywa się to trudne, jak w tym przypadku, zaprawa cementowa, która pozwala na produkcję płytek mocujących w odpowiedniej pozycji. Aby rozpocząć część jest zobowiązany do określenia wielkości ślepego obszaru. Jego minimalna szerokość powinna wynosić 50-60 cm, ale to musi być brane pod funkcje konto konstrukcyjnych dachu. Ślepy obszar wokół budynku powinny wykraczać poza 20 centymetrów. Łopata wykopanym rowie wymaganą szerokość na głębokości około 30 centymetrów. Powierzchnia powinna być traktowana herbicydami pozwalających korzenie roślin zniszczyć. Następnie dno było pokryte geowłókniny, zatem konieczne jest pozostawienie uprawnień szew na bocznej ścianie wykopu. Jest wypełniona 15-20 cm drobnego żwiru, piasku, a następnie cały zagęszczony. Gęsty fugi należy umieścić na przygotowanej „poduszki”, ale może być umieszczony na płytce. Otmostka kilka dni powinno stać, a to nie powinno mieć wpływu na obciążenie. Gdy roztwór jest całkowicie zestalony, należy płynną kompozycję, która jest powleczona wszystkie szwy. Płytki zalać zimną wodą, odstawić na kolejne kilka dni.

Jeśli mówimy o tym, jak zrobić ślepy obszar wokół domu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę drugą opcję. To sprawia, że łatwo. Wykopie konieczne szerokość na swoim dnie geowłóknina jest ułożona na wierzchu której możliwe jest wylać część gleby. Następny jest warstwą grubego piasku lub drobnego żwiru. Można to wszystko ubić, a na wierzchu położyć kostki brukowej lub płytek. Szwy pomiędzy wszystkimi elementami są wypełnione piaskiem. To ślepy obszar będzie służyć nie tylko do ochrony fundamentów, ale chodnik wokół domu.