758 Shares 1803 views

Zodiaku Waga gwiazdy: Siergiej Jesienin Władimir Putin Władimir Turchinsky, Nadieżda Mihalkova

Tak więc świat jest taki, że ciągle porównywać się z innymi ludźmi – to podobno poprawia samoocenę. Psycholodzy odkryli, że lepiej jest skupić się na tych ludzi, którzy mają coś osiągnąć w życiu. I byłoby dobrze, aby wybrać władze o swojej gromady gwiazd. Powiedzmy swój znak zodiaku – Libra. Gwiazdy wśród ludzi, którzy zdołali tę konstelację, są dostępne. Spójrzcie na sposób, w jaki mogą być zrealizowane przy użyciu podobnej Począwszy od danych. Uwaga osobistości skalowe realizować się w zupełnie innych dziedzinach twórczości, jak zresztą i przedstawiciele innych znaków. Ale dziś będziemy mówić o ludziach, których data urodzenia przypada na okres od 24 września do 23 października.


charakterystyczny znak

Waga sławna w czymś podobnym. Aby dobrze wykorzystać informacje o nich, konieczne jest określenie cech, które pozwoliły ci ludzie, aby odnieść sukces. Waga jest znakiem ambiwalencji. Każdy widział miskę, stale dąży do równowagi. Jest to chyba najważniejsza rzecz w charakterze przedstawiciela znaku. On jest z natury obdarzony intencji sprawiedliwości. To miło, mędrcy, nie spiesząc się z rozwiązaniami. Początkowo wszystkie badania, zrozumieć, a dopiero potem odciąć, ale tak, że sumienie było jasne. Wszystkie wagi sławna pryncypialny i twarde. Ponadto, są one zawsze pomocny, przyjazny i uroczy. Bez względu na wygląd przedstawiciel znak, to jest niemożliwe do pominięcia. Od tej osoby jest spokojne światło zaufania i poprawności. Wystarczy spojrzeć na prezydenta Rosji. Data urodzin Putina Vladimira Vladimirovicha – 7 października. Weszła w drugiej dekadzie okresu, zatem ten człowiek posiada wszystkie najbardziej uderzających cech Libra bez zanieczyszczenia sąsiednich znaków. On jest przekonany, trwałe, w stanie dobrze mówić i po prostu wspaniałe do słuchania, decyzje są zrównoważone i rozpatrywane. Ale przejdźmy do pracowników.

Siergiej Jesienin

Data urodzenia – 3 października. Jasne, utalentowany człowiek. Jego talent, zrozumiał, jak dziecko, i krok nie odstąpił od losu. A teraz ludzie są przesunięte jego głęboki, szczery poezję. Oni Jesienin odzwierciedla szalał w zbuntowanej duszy. Wagi mają szczególne poczucie sprawiedliwości. Rewolucyjne wydarzenia w społeczeństwie skutkują nie tylko do „świetlanej przyszłości”, mają dużo krwi, kłamstwa, fałszu, a wszystko, co nie może pozostać obojętny wobec poety. Obserwując to, co dzieje się wokół, brakowało mu informacji w serce. W rezultacie, urodziła piękną poezję, która zasłynęła Sergey Esenin. Data urodzenia poety w starym stylu – 21 września. Oznacza to, że miał cechy i Matki. Prawdopodobnie stąd jego sztywne trzymanie się zasad i nieugiętej woli. Niestety, poeta zmarł wcześnie. Takie działania nie są typowe dla Libra. Zabić, ale tylko może, gdy stracił wiarę w czystości na świecie, nie widzą przyszłość. Wydaje się, że poeta jest dokładnie to, co się stało. Zbyt wiele niesprawiedliwości została wokół, na których przedstawiciele znaku reagują bardzo źle.

Alexander Ustyugov

Ten nowoczesny, wielu ulubionym aktorem jest również kontrolowany przez gwiazdozbiorze Wagi. Co ciekawe, jak wynika z cech podpisania w jego życiu. Alexander Ustyugov powiedział, że zdecydował się na wybór kariery w dzieciństwie. Marzył o scenie i podsufitki, filmowania i wspaniałych ról. Ale los uporczywie umieścić barierę między nim a sceną. Pierwsza próba uzyskania odpowiedniego wykształcenia, Alexander podjęło czternaście lat. Zgadzam się, nie każdy nastolatek w tym wieku zrozumieć, co będą robić w życiu. Instytucja nasz bohater nie chce podjąć. Musiał znaleźć obejście. Przez trzy lata studiował w Akademii Komunikacji. Potem zrobiło się lżejsze w teatrze dla młodych ludzi. A dopiero potem mogę zacząć poczętego karierę. Wytrwałość i wierność sen – to cechy Libra.

Mihalkova Nadieżda

Być może ta osoba jest najbardziej wyraźnie demonstruje chęć Libra do piękna i jednocześnie chęć zrobić wszystko idealne (co to jest sprawiedliwość). Nadieżda Mihalkova, jak sama mówi, odziedziczyła talent i smak matki ojca. Ona wczesnego dzieciństwa wystąpił w filmach swojego słynnego ojca. Działając na pracę lubi, znaki są jasne, żywe, naturalne. Ale to Nadieżda Mihalkova nie powstrzyma. Talenty wymagają wdrożenia. Opanowała zawodu prezentami producentów do publicznej wiadomości ich zbiory. Znak, który jest prowadzony przez wymaganiami podanymi w wybranym zawodzie całkowicie, nie zatrzymują się w połowie drogi. Nadzieja ma dać światu poczucie piękna, które tkwi w nim z naturą. To jest chyba w tej chwili okazuje. Ale ona uważa, że jest konieczne, aby kontynuować pracę. Czuję wpływ Libra, która zawsze małe osiągnięcia.

Turchinskiy Vladimir

Oryginalna osobowość, mówi się spalić szybko wykorzystać potencjał i udać się do innego świata. Jest łatwy do naśladowania, jeśli badanie związku między „Celebrity -. Znaki Zodiaku” Libra, jak widzieliśmy, spróbuj pełniej ożywić talenty i zdolności. Mogą one dać się inne wartości, ale kreatywność w duszy nie zachowa. Jest to konieczne, aby rzucić je na świat, aby dać ludziom. Urodzony Vladimir Turchinsky – 28 września. Ta pierwsza dekada okresu. Mężczyzna wyglądał w tym czasie w świetle cech NMP można prześledzić. Vladimir był popularny prezenter i komentator, był aktywnie zaangażowany w ryzykownych sportów. Jego droga do sławy nie jest usłana różami tylko dłuższe kolce na Zauważono, kolein i wybojów. Vladimir Życie Waga pokazuje upór, ich dążenie do ideału. Pokonał wszystkie przeszkody, z których było wiele, i pamiętają widzów do swoich pięknych biegów i osiągnięć sportowych.

Bezrukov Sergey

Jest przedstawicielem ostatniej dekadzie Libra, ma pewne cechy Skorpiona. Sergey Bezrukov (data urodzenia – 18 października) – jeden z najpopularniejszych aktorów współczesnego Rosji. On również wybrał karierę we wczesnym dzieciństwie. Osiągnął dość poważne rezultaty. W realizacji Siergiej talent przejawia wszystkie cechy typowe dla Libra. Jednak mężczyzna nie zatrzymał. Był przyciąga kariery administracyjnej, został dyrektorem teatru. To pole nie jest typowe dla Libra. Być może, tutaj objawia wpływy sąsiedniej znak – Skorpion. własna gwiazda jest patronem Sergei do odkrycia nowych umiejętności w siebie i osiągnąć kolejne szczyty piękna. Jego dusza stawia na filmach, nie jest zaskakujące byłoby, gdyby po pewnym czasie z jego pióra wychodzi wspaniały, urozmaicony powieści. Wagi nie wiem jak zatrzymać. Oni zawsze potrzebujemy nowego szczytu, najlepiej niedostępne.

Władimir Władimirowicz Putin

Libra – znak rafinowana z wyczuciem piękna. Ci ludzie muszą zrozumieć, talent, dar natury. Ale to, że zwykle nie są wystarczające. Człowiek udało Libra uważa, że jest związany, aby ten świat trochę lepsze, czystsze, bardziej sprawiedliwy. W szczególności, polityka – to nie jest kariera, do których dążą. Ale tam, jak wszędzie, są wyjątki. Urodzony Putina Vladimira Vladimirovicha, jak już wspomniano, przypada na okres, z Libra. On – typowy przedstawiciel znak, że jesteśmy świadkami w Internecie w telewizji. Ten człowiek jest moja praca dowodzi, że polityka może być miejscem realizacji zdolności twórczych. Władimir Putin wyznacza cele i idzie trudno je osiągnąć. Ponadto pokazuje normalne Libra pragnienie, aby uczynić świat bardziej sprawiedliwy. Prawdopodobnie więcej biografowie piszą o tym, ale teraz możemy powiedzieć, że ten człowiek jest walka z potężnymi siłami, które chcą włączyć planetę w obozie koncentracyjnym dla ludzkości. Tutaj wykazuje takich cech Libra, jak wytrwałość, oddanie do ideałów, zasad i zaangażowania na rzecz sprawiedliwości.

Thor Heyerdahl

W uczciwości do czytnika nie ma się wrażenie, że wszystkie skale – są ludzie twórczych zawodów, mówić o naukowca. Urodzony Thor Heyerdahl – 6 października br. Ten człowiek badał planetę. Jego główne zainteresowania są bardzo szerokie. Podjął ekspedycje archeologiczne i etnograficzne. Typowe dla zaangażowania Libra do sprawiedliwości przejawia się w nim w czasie II wojny światowej. Thor Heyerdahl był członkiem ruchu oporu. I wytrwałość on wykazać, że w przeciwieństwie do poglądów kolegów wykazały, że najczęstszym tratwa może być stosowany do oceanicznych podróży. Wraz z ludźmi o podobnych poglądach, udał się ponad osiem tysięcy kilometrów wody. Praktycznie przeszli cały Ocean Spokojny na zachodzie.

wniosek

Osoby urodzone pod znakiem Libra, szczęśliwy i utalentowany, jak pewnie już widzieli. Ale istnieje inny doskonała funkcja. Ci ludzie nie obracają się nosy, nie spocząć na laurach, sławny niegdyś. Ciągle trzeba poprawić, aby zdobyć nowe szczyty, przejdź do niewidoczne dla okolicznych celów. Można powiedzieć, że są prawdziwi robotnicy, którzy nie cieszyć się chwałą lub odkrycia, ale z procesu twórczego. Być może jest to cecha, ale wciąż pragną wnieść swoje odkrycia ludzie czynią je popularne, wznosi się na szczyt sukcesu. To i wszystkie inne Libras chcą. Powodzenia!