511 Shares 5938 views

Arystokratyczny zwierzę lub co karmić koty brytyjskie

Pytanie, jak karmić koty brytyjskie, dla wielu ludzi, mających te eleganckie, kapryśny i drobiazgowy zwierzęta, często przybiera charakter miejscowego i pilnym problemem. Nic dziwnego, że „Dekoracyjne ludobójcy” tej rasy od dawna zdobył reputację wśród hodowców delikatnych, subtelnych i nawet kilka arystokratycznych stworzeń. Dlatego pielęgnacja kot brytyjski jest kwestią, która jest bardzo odpowiedzialna i trudna i wymaga specjalnego podejścia do swojej diety.

Koty, nawet jeśli są one krajowe, są z natury mięsożerne drapieżne istoty. Ich naturalnym pożywieniem i puchar polowania są małe ptaki i gryzonie, takie jak małe, co oznacza, w rozumieniu „gastronomii Cat” specjalistycznej i wystarczającej mieszaniny kalorycznej mięsa, organów wewnętrznych (jadalne), powłok i szóstej.

Oczywiście, oferujemy kota menu w areszcie domowym jest bardzo kłopotliwe zadanie, a czasem nawet nierealne. I ledwie puszysty i delikatny twór, który nigdy nie widział przyrody, wiele będzie się podobał ten niezwykły diety. W zasadzie, teraz jest ogromna ilość bardzo pożywne i sverhkaloriynyh kotów, że każdy właściciel zwierzaka dla siebie określa, co karmić koty brytyjskie.

Ale dieta to „tail-wąsaty” stworzenie musi zawierać dużą ilość białek, różnych minerałów, tłuszczów, witamin i węglowodanów. Najważniejsze – należy pamiętać, że prawidłowe rozwiązanie kwestii jak karmić koty brytyjskie, zależy od zdrowia i witalności zwierzęcia. Przy wyborze optymalnej diety dla swojego zwierzaka, należy podjąć następujące czynniki pod uwagę: zawartość składników odżywczych w paszy jego wartość energetyczną, stopień strawności różnych składników i oczywiście smak proponowaną moc Brytyjczyka. Ważne jest, aby wiedzieć, że jest to tzw zbilansowaną dietę, która w pełni spełnia potrzeb odżywczych, minerałów zwierzęcia i energii.

Zatem, brytyjski kot jedzenie , które jest dobrze wyważone, zawsze będzie mieć elegancki i atrakcyjny wygląd, dobre zdrowie i świetny poziom witalności. Wszystkich pokarmów dla zwierząt domowych siedemdziesiąt procent powinien składać się z wody, 15% ze związku białek, 12% z tłuszczu, dwu – z węglowodanów i jeden procent – składników mineralnych. Taki podział jest uważana za najlepszych specjalistów. Wiadomym jest, że koty potrzebują więcej białka niż jakiekolwiek inne zwierzę domowe.

Mięso, z pewnością musi być podstawą diety, jak przystało na prawdziwy drapieżnik. Nie tak ważne, czy to wołowina lub mięso końskie. Najważniejsze, że nie było to bardzo śmiałe. Wielkie korzyści dla organizmu przyniesie koty i narządy wewnętrzne – wątroba, nerki, płuca. Szczególną ostrożność należy wykazać w odniesieniu do surowego jagnięciny, kaczki i wieprzowiny – mogą powodować poważne choroby zwierzęcia. A oto jak karmić koty brytyjskie nie jest zalecane, ponieważ jest jakiś pokarm ze stołu ludzi (smażone, gotowane, słony, słodki, i przyprawy), Hercules i najczęściej reklamowane jedzenie jest bardzo niskiej jakości ( „Whiskas” i inne).

opieka musi również dać kota rybę. Zwłaszcza takich jak Pollack, śledź, szprot i gromadnika. Bardzo często overfeeding zwierzęta, takie jedzenie daje im zaburzeń metabolicznych i kamicy moczowej. Jeśli twój kot preferuje ryby, a następnie w jej organizmie niedobór witaminy B. Jest lepiej, aby się do włączenia w diecie kapusty i zielonych owsa, pszenicy i innych zbóż.