897 Shares 4874 views

Kto jest kim w głosie „Shreka”: aktorzy

Cudowny film animowany mocno tkwi w umysłach dzieci. Do tej pory żadne dziecko na świecie, która nie wie, kim jest Shrek. Ale czy ludzie wiedzą kogoś, kto brzmiało w „Shreku”?


„Shrek”: książka dla dzieci

Niewiele osób wie, że animowany „Shrek” jest oparty na opowiadaniu z ilustracjami amerykański pisarz William Steig. Jest to opowieść o przygodach zielonego ogra, którzy zdecydowali się zobaczyć świat. książki dla dzieci po raz pierwszy opublikowana w 1990 roku. Pisarz w tym czasie był już 80 lat. Ona nawet zdobył kilka nagród literackich w nominacji „najlepsza książka dla dzieci.”

Różnice między kreskówek i książki, oczywiście, jest:

  • Shrek nie wyjazd z osła, i szlachetnego rumaka;
  • Księżniczka Fiona nie było pół człowiek w historii od samego początku był straszny wilkołak, a Shrek to ją kochał;
  • Ogr ma bardzo dobry charakter i nikt nigdy nie zaszkodzi.

"Shrek": działka

Big straszny potwór o imieniu Shrek mieszka samotnie w swoim bagnie. On nigdy nie żył w samotności, jeśli Lord Farquaad, który rządził te ziemie, nie wyrzucam wszystkie fantastycznych stworzeń z ich domów w bagno Shreka. I ogru musiał udać się do zamku Pańskiej z tylko chce ją wydać – osła. Ale Farkuad używa zielonego olbrzyma do własnych celów. On wysyła Shrek dla jego narzeczonej, aby rościć sobie tytuł króla Dyuloka. Oto tylko smok ziejący ogniem strzeże księżniczki. Zatem życie zmieniło się na zawsze i ogra na lepsze: znajdzie swoją prawdziwą miłość, prawdziwych przyjaciół i nigdy nie będzie samotny. Kto jest kim w głosie „Shreka”, teraz wiemy. Proszę mieć trochę cierpliwości.

Kto jest kim w głosie „Shreka”: bohaterowie

Zacznijmy najważniejsze. Głównym bohaterem kreskówki wyrażona przez Mayk Mayers. Shrek zaczął mówić ze szkockim akcentem dzięki temu artyście. Jest to dobrze znany prezenter telewizyjny, komik i aktor. Wielu zna go na filmach komediowych, takich jak Austin Powers, człowiek tajemnicy. Zielony olbrzym nawet coś podobnego do aktora, który dał głos do niego. Ten dodatkowy znak smaku. Ale rola była pierwotnie przeznaczona do innej osoby – Chris Farley. Ale, niestety, aktor zmarł w zimie 1997 roku. A producenci zwrócił się do służb Mike.

Ukochany Shrek, Królewna Fiona mówi głos uroczy Cameron Diaz. Ona jest znana z ról w filmach „The Mask”, który stał się jej partnerem Dzhim Kerri i „Aniołki Charliego”. Aktorka i jej charakter są podobne w wielu cech. Na przykład, dwie dziewczynki nigdy nie tracić ducha, rozpromieniony uśmiech i zawsze patrzeć w obliczu trudności. W wielu wywiadach mówi radośnie, że jeśli istnieje więcej takich projektów, to jest przyjemność ponownie ogłosić księżniczkę. Nawiasem mówiąc, głos Fiony było warte $ 10 milionów dolarów.

Wesołych osioł w animowanym filmie „Shrek” wyraził Eddi Merfi. Mówię osła i stał się podobny do głosu, a aktor został nazwany „Annie” dla głosu działając roli i był nominowany do „Saturn”. Aktor okazało najbardziej pamiętny tyłek wszechczasów.

inne znaki

Kto jest kim w głosie „Shreka”? Mayk Mayer przejął aktorstwa głosowego innego charakteru – jednej z ślepych myszy. Powodem, dla którego zdecydował się pełnić rolę niewielkiego charakteru, jak również nieznane. Ale pozostaje faktem.

Przyczyną wszystkich kłopotów i zmiany wynikające, Lord Farquaad, nagłośnionej przez Dzhon Litgou. Tego aktora dziesiątki nagród i ogromna filmografia. Szczyt popularności Dzhona Litgou przyszedł w latach '80 i '90. Obecne pokolenie dzieci nie znają jego pracę. Punktacja dla swojej negatywnej postaci aktora nie jest przyznawana. Ale bez tego nie udało się utworzyć samą atmosferę, która była obecna w animowanym filmie „Shrek”. Cartoon może wywołać siarczysty dumny.