416 Shares 3683 views

nielegalne przedsiębiorstwo

W dzisiejszych czasach wiele osób zaangażowanych w biznesie, zarówno osobom prawnym i fizycznym. Niestety, wraz z legalnej działalności bardzo często rozwija nielegalnej działalności. Niektórzy świadomie łamią prawo, a inni nawet nie myśleć o tym, że ich działania mieszczą się w odpowiednim artykule, i może prowadzić do odpowiedzialności. Na przykład, wielu ludzi są reklamy w gazetach, aby zapewnić usługi remontowe, usługi sanitarne, transport i tak dalej, ale nie ma to żadnych praw.


Co to jest „nielegalne przedsiębiorczość” i co to jest wyrażone? Osoby, które zdecydują się zaangażować w działalności gospodarczej bez odpowiedniej rejestracji, bez licencji (czyli działalności podlegającej koncesjonowaniu) lub z wygasłych licencji – pracują nielegalnie. Niektórzy przedsiębiorcy udają, że „zapomniał”, że licencja wygasły lub oprawione przez inną osobę. Inne, które otrzymały zezwolenie na jednym rodzaju działalności, zajmuje się bardzo różne, a nawet wykraczają poza granice terytorialne.

Wszystko to wchodzi w artykule „nielegalnej przedsiębiorczości” i przyciąga uwagę właściwych organów. Prokuratura może być albo administracyjna, jeżeli naruszenia nie przedstawia poważne uszkodzenie mienia do innych osób lub stan, lub karnej. Pod tym drugim przypadku z zastrzeżeniem przedsiębiorców, którzy nielegalnie osiągnięcia zysku w dużej skali, lub które spowodowały znaczne szkody materialne.

Więc oznak nielegalnej przedsiębiorczości: działania bez rejestracji z odpowiednimi organami, bez wymaganych do wyświetlenia działalności licencyjnej, z wygasłą licencją lub naruszeń popełnianych w wydawaniu dokumentów. Zrozumiałe jest, że błędna informacja została przekazana organom lub rejestracja została dokonana z obejściem prawa. Są tacy przedsiębiorcy, którzy zaczynają się przed, jak uzyskać zezwolenie.

rynki spontaniczny, prywatne master, irytujące przedstawiciele handlowi, wnikając wszystkich urzędów z ich towarów, niezgodne z prawem zwolnienie różnych rodzajów produktów – to wszystko wchodzi w kategorii „nielegalnej działalności”. Poza tym, nie można lekceważyć nielegalnego handlu bronią, organizację burdeli, handlarzy narkotyków, sprzedaży produktów nielicencjonowanych i wytwarzane bez odpowiednich certyfikatów w podziemnych fabrykach. W większości przypadków dotyczy to wina i napojów, a także żywności konsumenta.

Rosyjska firma jest często wykracza poza zakres prawa, łącząc oszustwa, oszustwa konsumentów, oszustw podatkowych, nielegalne użycie nie jest własnością przez niego znaki towarowe i ukrywania pochodzenia produktów. Wszystko to jest bardzo interesujące odpowiednie organy i wiąże się z poważną odpowiedzialność. W przypadku każdego takiego przypadku, garnitur ciało przesłuchania świadków, aktorów, ofiary i ustalenia pewnych kar, zgodnie z dotkliwości naruszeń.

Transakcje rozliczane w życiu niemal każdego człowieka – czy sprzedaży domu, osobiste lub ziemię. Ale jeśli umowa jest jednorazowa w przyrodzie, to jedno, ale jeśli transakcje odbywają się regularnie i przynoszą stały dochód – to już przedmiotem działalności gospodarczej. Wiele obudowa czynsz za wynajem regularnie, ktoś zaangażowany w nauczaniu, jakiś przepis krawieckie lub poradę. Jeśli jest regularny odbiór dochodu – to lepiej nie ryzykować. Po otrzymaniu odpowiednich dokumentów, można bezpiecznie wykonywać swoją pracę i nie bój się z odpowiednimi organami. Ale po kolei podchodzi do ciebie. Czy nie lepiej spać spokojnie? Powodzenia i sukcesów w uzasadnionych działań!