138 Shares 3827 views

Organizacja imprez, imprezy

HOLLYWOOD korporacyjnych.

Piątek, 23 grudnia przyszedł do mnie przyjaciele z odległych granic i chcieli mieć piwo w ogródku piwnym. Należy stwierdzić w tym dniu byłem niemile zaskoczony, a moi przyjaciele i wszyscy w szoku, gdy wszystkie 7 puby restauracje, które odwiedziliśmy, przeszedł Nowy Rok strony firmowe. Dokładniej – 5 – firmowych, oraz 2 po prostu nie ma pustych miejsc, a tam była kolejka i pół godziny. Rynek wydarzenie na Rise – pomyślałam i radości dla małego faceta uspokoił moją duszę, chociaż nie udało się w ogródku piwnym.

Rzeczywiście, święta noworoczne – najgorętszy czas dla biznesu zdarzenia i to w tych dniach, niektóre agencje i restauracje zdobyć maksymalnie połowę przychodów za rok.

A co dzieje się na rynku w czasie i ile środków jakości odpowiada liczbie?

Wydarzeniem dla krajowego wyroku, „Zdarzenie” powstał nie mniej niż 150 imprez w 16 kategoriach. Wśród nich było wielu specjalistów. Jednak należy zauważyć, w niektórych kategoriach komitetu organizacyjnego ledwie zebranych co najmniej 3 znaczących wydarzeń. I to pomimo faktu, że w Moskwie sam każdego dnia przechodzi co najmniej 1000 wyświetleń, pokazów, koncertów, konferencji, festiwali i imprez firmowych.

A jaki procent z nich staje się zdarzenie, za które jest przyjemne do zapamiętania i zabawy aby powiadomić znajomego? Myślę, że mniej niż 1%.

Jeśli pokazy i koncerty jakoś starają się zachować poprzeczkę, ponieważ żyją na bilecie, wydarzenia korporacyjne nie zmieniły się w ciągu 20 lat. Myślę, że wiesz przepis organizowanie takiej imprezy:

1) Przy wejściu witają cię animatorzy (podkreślenie)

– w strojach kąpielowych, głowy, muszkieter lub pirackich kostiumach pioniera.

2) imię i nazwisko oraz wiek firmy – organizator pięknie określonymi kolorowe kulki nad sceną.

3) Wszyscy obecni w sali obserwując korporacyjną film o sukcesach firmy.

4) Prowadzenie mówić do właściciela firmy (prezes, dyrektor, kierownik oddziału), a następnie gości VIP gratulacje i serdeczne słowa. Goście chętnie pić i przekąskę.

5) Następnie, artystów z oryginalnego gatunku, zazwyczaj nieznanym dla ogółu społeczeństwa (tancerzy, śpiewaków, magów, etc.). Goście nadal cieszyć się pić.

6) nadchodzi punkt kulminacyjny – „Gwiazdami” wydajność Minut 20 – 40. Goście chętnie pije, a nawet zaczynają tańczyć.

7) otklanivayus Star – rozpoczyna się dyskoteka. Wszyscy ci, którzy pozostali na sali, nie pić i jak Go to White Castle.

Liczba i jakość artystów, filmy, bale i fajerwerków może się znacznie różnić w zależności od budżetu, ale w 99 przypadkach na 100 scenariusz jest następujący.

Skutecznie, czy pieniądze są przeznaczane na takie działania? Czy one przyczynić się do poprawy wizerunku firmy w oczach gości i pracowników? Czy pomoże przyciągnąć nowych klientów i utrzymać starych? A jest to możliwe do obliczenia efektywności inwestycji w wypadku? I po co wydawać pieniądze?

W 1932 roku, w czasie Wielkiej Depresji w Hollywood ważne wydarzenie miało miejsce – przy jednym stole spotkali się szefowie czołowych hollywoodzkich i podjął decyzję punkt orientacyjny – aby wejść do wszystkich filmów happy end, co sprawiło, że filmy głównym lekarstwem na depresję dla wszystkich mieszkańców Ameryki, przemysł filmowy pozwoliło na ostro wzmocnić swoją pozycję.

Ale niewiele osób wie, że w tym spotkaniu było podjąć kolejną ważną decyzję – powstała Hollywood Standart (hollywoodzkich standardów reklamowych), dzięki którym Studios Hollywood miały dominującą pozycję na światowym rynku, wydatki na reklamę swoich produktów Kilka razy mniej pieniędzy niż w studiu reszta świata.

W hollywoodzkich standardów reklamowych zawiera następujące elementy:

  • Twórczy. Niezwykła jasność, szablony lukę – istotny składnik sukcesu. na Musimy pracować najlepszego twórczego pracowników.
  • Gwiazdy. Zdarzenie musi mieć gwiazdy filmu, telewizji, show-biznesu, wpływowych polityków, znanych naukowców i sportowców.
  • Reklama. Każde zdarzenie powinno być wydarzeniem i szerokim echem w mediach.
  • Finanse. Musimy zdobyć ich zdarzeń – są zainteresowane sponsorów do zaprezentowania swoich produktów i usług do naszego społeczeństwa. Wszystkich naszych dostawców i partnerów musi dostarczyć nam konkretnych warunkach.
  • S ociety. Wydarzenia muszą być przechowywane zgodnie z oczekiwaniami społeczeństwa. Troska o dzieci, społeczeństwa bez leków, środowiska, zdrowia, sportu – to jest godne szacunku, że sprzedaje się dobrze i działa dobrze na obrazie.

Studia i zobowiązały się przestrzegać co najmniej 4 punkty na 5 każdym przypadku.

W tej chwili wszystkie działania przemysłu filmowego Hollywood jest z wielkim zainteresowaniem i są standardem na całym świecie. I filmy reklamowe bezpośrednie często skutkuje znacznie mniejszą mocą niż ogromnej ilości publicznych stosunków z pierwszych pokazów minister, wywiady z gwiazdami i ich zdjęcia z gwiezdnych utworów. I branż pokrewnych w USA – gdzie jest tam show, gwiazdy i biznesu – muzyki, telewizji, sportu i dzieło standardów hollywoodzkich.

Chociaż, jeśli myślisz o tym, najbardziej popularne show na świecie – prezentacja nagrody

„Oscar” – nic więcej niż ludzi, zdarzeń korporacyjnych pracujących w branży filmowej.

I ile punktów od 5 działa na firmowych?