81 Shares 8879 views

Kryptoreklama jako metody oddziaływania

Odkąd pierwszych produktów ludzie wymyślają najbardziej wyszukane metody perswazji i wpływu zaczęły być sprzedawane. To wydaje miliardy dolarów, ale dochód z takich badań są wielokrotnie większe niż niezbędne koszty.

Kryptoreklama: warunki do pojawienia się

Po raz pierwszy promocja produktów wzbudziła zainteresowanie. To było zabawne i ciekawe. Ale coraz więcej firm chce pokazać swoje produkty do potencjalnych klientów za pośrednictwem mediów. W rezultacie, wszystko stało się tak, że Captivated reklama zaczęła drażnić ludzi. Rodzina nie mogła znieść, aby zobaczyć film, bo był ciągle przerywane reklamami. reklamy telewizyjne zaczęły się pojawiać coraz więcej, a czas jego trwania rośnie. Oczywiście, skuteczność tej metody promocji znacznie się zmniejszyła.

Firmy najbardziej przedsiębiorczych wymyślić inny sposób. Zdecydowali, że można powiedzieć o produkcie między wierszami programu filmowej lub telewizyjnej. Wiadomym jest, że fani filmu wydają się być jak ich idoli. Ubierają się jak im jeść to samo jedzenie i pić sam napój. Kryptoreklama nie pomogła przełamać w pamięci ludzi, aw ich umysłach. Zatem, gwiazdy filmowe ubranych w dżinsy znanych marek, palili papierosy firmy, która płaci za nią, i jadł w restauracji z odpowiednim znakiem.

Koszt współmierność i sprawność ukrytej reklamy

Aby pokazać swoje logo w filmie, trzeba wysupłać znacznie. Ten rodzaj reklamy jest dość drogie, ale jak mierzyć jej skuteczność? Kryptoreklama w filmach, oczywiście, być analizowane, ale nie tak obszernie i szczegółowo, innych form reklamy. Zasadniczo stwierdza jej skuteczność „po fakcie”, czyli Po filmie został zwolniony. To było wtedy, że marketerzy zmierzyć wzrost popytu i oceny ogólnej wykonalności korzystania z tego typu reklamy.

W większości przypadków, ukryta reklama w filmie ma wysoki wskaźnik rentowności i zwrotu nakładów, zwłaszcza gdy folia powoduje poruszenie wśród publiczności i staje pieniężnych. Koszt reklamy w kinie zależy od aktorów, którzy tam są usuwane, liczbę wyświetleń oraz stopień widoczności.

Kryptoreklama stał się skutecznym analogiem zwykłych reklamach. Dziś widzimy trend w kierunku coraz bardziej wypełniają filmy reklamowe. Producenci starają się uregulować ten przepływ przez stały wzrost cen, ale można stwierdzić, że w niedalekiej przyszłości, a ten rodzaj reklamy staną się przestarzałe sami. Następnie na scenie marketingu przyjdą inne wyrafinowane metody oddziaływania na ludzki umysł, który, jak również ukryte reklamy, poprowadzi osobie nieprzytomnej chęci wykorzystania konkretnych produktów i marek.

Dzisiaj, marketing oparty jest nie tyle o prawa ekonomiczne, ale w badaniach psychologicznych. Dosłownie zrobić osoba chce, czego nie potrzebujesz. Z tego powodu, znaki pokazują filmy z dużo samochodów, zegarki, par butów i innych rzeczy.