633 Shares 4678 views

ZTE Blade GF3 smartphone: opinie, opisy, specyfikacje, ceny

ZTE Blade GF3, który weryfikuje zainteresowanie potencjalnych nabywców jest dobrym narzędziem komunikacji. Dziś mówimy o funkcjach urządzenia, jego pozytywnych i negatywnych stron. ZTE Blade GF3, których opinie zostały przedstawione w tym artykule, będziemy patrzeć z różnych punktów widzenia. Bierzemy pod uwagę i wygląd urządzenia i jego wydajności. Ale przyjrzyjmy się ZTE Blade GF3 jest jego parametry techniczne. O nich – w skrócie poniżej.


ZTE Blade GF3. charakterystyka

przedmiotem dzisiejszego przeglądu przekątna wynosi 4,5 cala. Urządzenie posiada moduł główny aparat o rozdzielczości ośmiu megapikseli. Procesor jest taktowany 1200 MHz. Wydajność oferta cztery rdzenie. Ilość pamięci wewnętrznej i długotrwale odpowiednio wynosi osiem jeden gigabajt. Jako system operacyjny ZTE Blade GF3, które dokonuje przeglądu można znaleźć na końcu tego artykułu, rodzina pracuje „Android” 5.0. Dostępne dwa gniazda na karty Micro SIM formacie. Pojemność baterii jest obliczana w 1850 miliamperów w ciągu godziny, a może dostarczyć do dziewięciu godzin ciągłego rozmowy. jego masa wynosi 155 gramów.

Przegląd. Opcje

ZTE Blade sprzedawane GF3, instrukcje, które jest zawarte w dostawie, w zwykłym opakowaniu, tak typowe dla innych urządzeń chińskiej firmy. Można powiedzieć, że na zewnątrz wygląda bardzo ładnie. Jednakże, w środku można znaleźć minimalną konfigurację dla smartphone, który składa się z przewodu zasilającego i formatu MicroUSB, jak również instrukcji obsługi oraz kartę gwarancyjną. Więcej tutaj nie znajdziemy niczego. Sen zderzaka nie powinno być. Ani film, ani nic innego nie ma. Nawet na słuchawkach i chiński zapisanych. Mimo, czego się spodziewać z tego budżetu, jak my dzisiaj rozważamy model?

Cechy wyglądu

ZTE Blade GF3, których cena wynosi około sześciu tysięcy rubli, nie wiele różni się od ich odpowiedników. Podobnie jest z podobnych modeli, najprawdopodobniej, najnowszych wydaniach. Na przykład, można znaleźć te same przyciski dotykowe. Oczywiście, projekt jest kopiowane, nie tylko przed nimi. Jednakże, wygląda trochę dziwnie, a nawet nielogiczne, jest brak niebieskawym obręczy wokół aparatu. Nie ma logiczne wytłumaczenie, dlaczego chiński nagle spadła do takiego posunięcia, aby utworzyć nowe urządzenie.

układ

ZTE Blade GF3, których cena jest na tyle niska, aby osiągnąć grubość 9,4 milimetra koszt. Poniżej ekranu znajdują się trzy przyciski dotykowe. Jeden z nich, który ma okrągły kształt, o nazwie „Home”. Na każdej stronie znajdują się dwa punkty. Są one, odpowiednio, reprezentują „Menu” i „wstecz”. System nawigacji jest właśnie z powodu tych prostych kontroli. Powyżej ekranu można znaleźć ujście w słuchawce, jak również system kamer przednich.

Powierzchnia tylna i praktyczne rozwiązania

Ostrze z ZTE GF3 tylnej, przegląd, który jest pokazany w tym artykule, główna soczewka znajduje się wystający komory. Posiada jedną sekcję lampy LED. I wznosi się w pobliżu otworu dynamiki dźwięku. Z tej strony można zauważyć wygrawerowanym logo marki i chińską firmę. Jeśli przyjrzeć się bliżej, możemy zauważyć, że okładka jest matowa. Jest to logiczne założenie, że jest to praktyczne rozwiązanie, aby dodać bezpieczeństwa w zakresie eksploatacji, ponieważ urządzenie nie będzie poślizgu w swoje ręce, i nie będą zbierane nawet odciski palców. Przynajmniej tak aktywne.

interfejsy

ZTE Blade skręcanie GF3, przegląd którym jesteśmy teraz dalej, w dłoniach, biegać do mikrofonu umieszczonego na dole. Na przeciwległej powierzchni posiada złącze, które łączy się z słuchawek przewodowych. Prawo zauważyć podwójny przycisk, który został zaprojektowany, aby dostosować dźwięk i zmienić tryb dźwięku, w którym przesyłane do telefonu. Natychmiast znajduje się przycisk blokady ekranu i wyłączyć urządzenie. Pokrywa dźwignia może użyć odpowiednich małych otworów. Po lewej stronie znajduje się złącze do ładowania i synchronizacji kabel do komputera / laptopa.

Wyświetlacz: jako ostatni technologii wieku uratować reputację chińskiego pracownika państwowego

ZTE Blade GF3, cechy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem nie bardzo jasny ekran. Przekątna to jest, jak już powiedzieliśmy, 4,5 cala. Obraz jest wyświetlany na ekranie w formie uchwały FWVGA na 854 na 480 cali. Matryca Wyświetlacz utworzony w technologii TFT. Oznacza to, że obraz będzie trudne, aby zobaczyć i przeczytać tekst w ogóle jest bardzo trudne do światła słonecznego. Czasami problem ten został rozwiązany przez dużą rezerwą jasności, ale są one przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu nie może się pochwalić.

Wracając do tematu długim cierpieniu matrycy, która jest wyposażona w inteligentny telefon ZTE Blade GF3, należy zauważyć, że teraz Typ matrycy TFT mogą już być nieaktualne, a wielu producentów próbuje nawet w jej pracowników państwowych w celu ustalenia IPS. Jeśli weźmiemy urządzenie do tysiąca rubli droższych (niech to będzie urządzenie z tej samej firmy, tylko model z niezwykłą nazwą NH), i tam można znaleźć właśnie taką matrycę wyświetlacza. Nie jest jasne, dlaczego Chińczycy zdecydowali się na desperacki ruch i takie głupie, jak się wydaje, na gospodarkę. Nieuzasadnione, można powiedzieć. Jedynym logicznym argumentem, który powstaje w umyśle – jest próbą realizacji zasady efektywności energetycznej. Wciąż mamy urządzenie wyposażone w nie najbardziej pojemny akumulator, a na ekranie w tej dziedzinie wiele zależy. Nawiasem mówiąc, nasz multi-touch urządzenie jest przeznaczone wyłącznie dla dwóch równoczesnych akcenty.

komunikacja

ZTE Blade GF3 smartfon obsługuje dwa formaty kart Micro SIM. Są one instalowane przez wyjęcie baterii przedwcześnie. Oznacza to, że gdy telefon zmianie karty SIM nie działa. Nie wiem nawet, radują się z faktu, że związek jest stabilny połowy, lub tak jak powinno być. Cokolwiek to było, urządzenie działa dobrze w sieci komórkowej trzeciej generacji, a za normę lub jest już przewagę, każdy użytkownik powinien posiadać, w porównaniu z poprzednim smartphone.

ZTE Blade GF3 Czarnego przy pierwszym uruchomieniu wyświetla użytkownikowi wybrać, które karty SIM zostanie następnie wykorzystywane jako podstawowe. Oznacza to, że od razu przydzielony do pracy w trybie trzeciej generacji sieci mobilnych. Zmiana priorytetów może być trochę później w ustawieniach urządzenia. Ale co zrobić, jeśli w ogóle można zrobić od razu? Możemy od razu określić, które karty będą wykorzystywane do wykonywania połączeń głosowych i transmisji danych pakietowych. Jeśli istnieje potrzeba, jedno gniazdo może być wyłączona.

Ostrzeżenie, że czytelnicy, ZTE Blade GF3 Czarny pozwala na przypisanie trybu 3G tylko jedna karta SIM. Osobno zdefiniowane ustawienia, takie jak operator sieci i punktu dostępowego do odbioru i przekazywania ruchu internetowego. Chociaż użytkownicy nie narzekają na jakość komunikacji, ale tylko go chwalą, poziom jest bardzo niski. Powierzchnia ma przyjść, ale w piwnicy, sklepy, metro, podziemne parkingi i innych podobnych lokali sygnał zniknie.

ZTE Blade GF3, przypadek, który można kupić w najbliższym salonie komórkowej dodatkowo wyposażone w czujniki zbliżeniowe i oświetlenia. Miłym bonusem, choć nie tak drogie. Nie ma zresztą innego akcelerometr. Czujniki ułatwiają obsługę urządzenia: gdy jasność odpowiedniej funkcji zostanie ustawiona automatycznie w zależności od poziomu oświetlenia wokół. Ale czujnik zbliżeniowy nie będzie manipulować podświetlenie ekranu podczas rozmowy. Tak więc, w miarę zbliżania się do ucha zostanie wyłączony. Gdy odległość – w zestawie. Satelity są przeszukiwane urządzeniem z bardzo długo. Pierwsze uruchomienie może trwać tak długo, jak dwadzieścia minut, a nawet godzinę. Reszta komunikatu w sprawie narzekać, Wi-Fi i bluetooth są i 4G LTE dla takich kosztów nie należy oczekiwać.

System operacyjny i oprogramowanie

Telefon ZTE Blade GF3 jest w sklepach komórkowych z preinstalowanym rodziny „Android” 5.0. Wyświetlić nazwę urządzenia może być w odpowiednim menu ustawień. Sprawdzanie może ujawnić, że skoro instalacja pliku aktualizacji systemu operacyjnego został zwolniony. Istnieją pewne funkcje systemu zostały zoptymalizowane, a niektóre ze zidentyfikowanych błędów. Teraz jest mniej prawdopodobne, aby zmierzyć się nieczytelne wiadomości i nieprawidłowe wyświetlanie znaków w dokumentach tekstowych. Po zainstalowaniu wersji aktualizacji oprogramowania zmieni się z 5,0 do 5,1.

ZTE Blade GF3 8 GB mieć szybki dostęp do podstawowych ustawień. Mogą być aktywowany lub dezaktywowany, wydatki na górnej kurtynie. W skład zestawu wchodzą takie funkcje, takie jak Bluetooth, Wi-Fi, i lokalizacji geograficznej. Na tej liście z nich, oczywiście, nie koniec. Ale sens jest chyba zrozumiałe. Istnieją pewne pre-instalowane aplikacje i użyteczne narzędzia. Jest to ta sama Clean Master. Lista zawiera zastrzeżoną chińską klawiaturę, mobilne biuro, chińską przeglądarkę, standardowych rozwiązań z Google, sieci społecznych. Zadowolony z obecności jakiegokolwiek antywirusa. Lista może iść dalej, ale to nie powinno być.

Menu ustawień jest absolutnie podobny do podobnych elementów innych smartfonów z systemem rodzinę systemu operacyjnego „Android” 5.0. Lewy klawisz przycisk na ustawieniach fabrycznych jest odpowiedzialny za powrót. Prawy przycisk, aby otworzyć menu. Ustawienia te mogą być zmieniane według uznania użytkownika za pomocą wbudowanego oprogramowania.

ZTE Blade GF3. Opinie o maszynie

Który mówi użytkownikom, którzy nabyli ten produkt? W rzeczywistości, chińska firma lewo wystarczająco dobre urządzenie, które odpowiada co najmniej cenie. Ze względu na tryb „rodzina” może być uznane za tym urządzeniem dla osób starszych. Jedyną słabością był powolny interakcji z satelitów. Ten telefon nie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli to konieczne, część nawigacji. Specjalne wykonanie nie błyszczą, ale w tym segmencie konkurencja jest dobra dla innych stworzeń.