95 Shares 7152 views

Jako czarnej listy telefon: instrukcje dla różnych operatorów

Jako czarnej listy w telefonie? Podobna kwestia dotyczyła znaczną liczbę smartfonów właścicieli, którzy korzystają z usług różnych operatorów komórkowych. Należy zauważyć, że dodanie abonenta do czarnej listy jest funkcją nie tylko telefon. Oznacza to, że taka funkcja prowadzi się z nim, lecz zależą bezpośrednio od operatora telefonii komórkowej. W związku z tym pytanie, jak do czarnej listy słuchawkę, należy rozważyć każdy z nich – MTS, „Megafon” i tak dalej – oddzielnie. Co jesteśmy w zasadzie mamy zamiar zrobić w trakcie tego artykułu.


Dla klientów MTS

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób umieścić na czarnej liście w numer telefonu znudzony, a jednocześnie abonentem sami MTS, ten rozdział jest poświęcony dla ciebie, drogi czytelniku. Kiedy korzystać z tej usługi? Po pierwsze, podstawa może być uciążliwe i rozmówców, którzy regularnie zachować swój numer dzwoni w nieodpowiednim czasie. Po drugie, umieszczając numer osoby na czarnej liście w telefonie, nie będzie się od niego wiadomości tekstowych. Co jest również ważne, ponieważ będzie się zgadza? Ponadto, usługa ta pomaga nawet odróżnić tzw białą listę, która będzie tylko tych abonentów, że chcesz po prostu porozmawiać i podzielić połączeń, wiadomości SMS i MMS. Tak, jak do czarnej z telefonu przykry towarzysz? Aby dowiedzieć się, w jaki sposób można to zrobić, należy najpierw zapoznać się z oficjalnymi przepisami odnoszącymi się do operacji.

warunki

Aby zablokować numer telefonu, dodać go do czarnej listy w MTS wymaga połączenia z usługą o nazwie SMS Pro. Ale to jest, jeśli chodzi o blokowanie wiadomości tekstowych. Jednak główną cechą (czyli dodanie czarnej liście, aby zapobiec połączenia głosowe) świadczy usługę o tej samej nazwie. Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś już używając „czarne listy” MTS, w „SMS Pro” zostanie aktywowana bezpłatnie. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie plany taryfowe mogą aktywować te usługi.

Jak numer telefonu czarnej liście w MTS? aktywować usługę

Aby aktywować usługę, musimy wykonać kilka prostych kroków. Więc, weź telefon komórkowy lub smartfon i przejdź do menu wybierania. Nie próbuje się kierować następującą kombinację znaków: gwiazdka gwiazdka – 111 – – 442 – model. Wysyłamy wezwanie. Oznacza to, że liczba 111 zostanie wysłana wiadomość z tekstem 442 * 1. Otwórz usługę o nazwie „My MTS”, gdzie można bez problemu uruchamiać „czarnej listy” odpowiedniego operatora. To tak proste, jest odpowiedź na pytanie, jak numer telefonu na czarnej liście w MTS. Ponadto, należy zauważyć, że połączenie usługa jest bezpłatna, natomiast dni z użytkownikiem będzie opłata miesięczną opłatę w wysokości półtora rubli.

Jak umieścić telefon na czarnej liście „Megafon”

Jeśli często się nudzić osób dokonujących połączenia głosowe na numer, czy korzystania z karty SIM od operatora „MegaFon”, a następnie wysłać te abonentów do czarnej listy, zakazu wszystkie połączenia nie będzie tak trudne. Natychmiast, możemy zauważyć, że usługa płatna, codziennie przez nią z konta osobistego będzie opłata za jednego dolara extra. W tym samym czasie aktywacji usługi nie przewiduje transakcji płatniczej. Istotą prac serwisowych jest taka: abonentów, wysyłanie połączenia głosowego do numeru telefonu nie spadnie na linii, a na numer nadania, więc rozmowa nie może być tylko wtedy, gdy nie korzystasz z innego telefonu.

Podłączanie i zabicie operacji

Niektórzy użytkownicy, którzy wbudowana w urządzenie karta SIM od operatora „MegaFon”, pytają: „Jak umieścić telefon na czarnej liście” Lenovo „?”. Chciałbym przypomnieć, co zostało powiedziane w pobliżu początku artykułu. Zablokowanie możliwości połączeń głosowych i wiadomości SMS na numer telefonu nie zależy od modelu. Tu jest tylko uzależnienie jest to usługi operator telekomunikacyjny używasz obecnie. Raz to wchodzi w grę. ! Tak więc, w celu uaktywnienia czarnej liście „z” Megafon”, można użyć dwóch metod Korzystanie z USSD, konieczne jest, aby prowadzić kombinację gwiazdy. – 130 -. Grille i wysłać ten wniosek Cóż, jeśli przejdziesz przez wiadomość tekstową, należy wysłać pustego SMS . na numer 5130. dodatek jest przeprowadzane za pomocą podobnej operacji, tylko ze zmianą siatki na gwiazdy, po wprowadzeniu numeru abonenta w formacie międzynarodowym i zamknięciu wszystkich połączeń z wykorzystaniem siatki Oznacza to, że struktura jest następująca: * 130 * X #, gdzie X – ilość.