843 Shares 5847 views

Spławik do łowienia na kursie jest blisko „szybkiej wodzie”

Pływak do łowienia z prądem muszą mieć jedną ważną cechę: są stabilne. Każdy, kto uwielbia łowić na „szybkim” wody wie o tym. Dlatego, jeśli ktoś ma zamiar „polowanie” w takich warunkach, w arsenale musi być pływak.

Do łowienia w specjalnie zaprojektowanym urządzeniu tak, że w przeciwieństwie do standardu mają specjalne formularze. Takie pływaki rozległe „ciało”, znajdujące się w górnej części lesochnoy i dwa punkty do mocowania, które pozwalają swobodnie kontrolowany z walki podczas jazdy. Zazwyczaj ta forma jaj lub gruszek. Na podstawie tego parametru jest zdeterminowany i rodzaju rybołówstwa, dla których są one przeznaczone. Unosić się do łowienia na kursie o kształcie gruszki „ciała” (gdy górna część szerokie i wąskie stopniowo zwężone do podstawy) jest bardzo skuteczny dla ryb głębinowych. Podczas gdy typ jajowate jest przeznaczony dla tego typu produkcji, która zawsze budzi dyszy podczas gryzienia.

Dłużej rzuca pierwszy typ normalnie używany, ponieważ ma wyższą aerodynamiczny.

Unoszą się do połowu na całej metalu ma konieczności cienki klin, którego główną funkcją jest przesunięcie środka ciężkości do dołu. To zapewnia to stabilność i pionu, co komplikuje wpływ charakterystyki przepływu.

Jednak błędne założenie, że pływak do łowienia na kursie nie mogą być wykorzystywane do stojącej wody. On może być bardzo skuteczne, aby złapać okonia i płoć, a przy sprzyjających warunkach w spokojnej wody na nim złapać i karasia.

Analizując kwestię Jaką pływaka lepszego na kurs, trzeba wziąć pod uwagę teren, w którym chcesz łowić. Na przykład, jeśli szybko rzeka jest na dole dużo kamieni i głazów, korzystanie z urządzeń bardzo wrażliwych nie jest konieczne. Dla każdego kontaktu z takimi przedmiotami, będą stracił z oczu lub całkowicie zatopić.

W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wariant kształcie gruszki pływaka, który jest również wygodny charakterystyczny podnoszenia. Zazwyczaj nie jest przeładowany, a konkretnie, żeby zobaczyć nad wodą jest nie tylko jego antena, ale także niektóre z „ciała”, ponieważ gwałtowny prąd atakuje ryby nie są bardzo ostrożny, ale rybak nie będzie za każdym razem być rozproszony przez fałszywego ukąszenia i naprawić zdobycz ,

Obecnie wielu producentów sprzętu wędkarskiego produkowane pływaków, przeznaczone dla silnych prądów. Co do zasady, mają płaski kształt, który nie tylko utrzymuje przystawkę w jednym miejscu, ale także pozwala złapać po. Są w większości wykonane z pianki, metal kil wyposażonego krótkiej anteny sztucznego sygnalizacji nawet słaby Poquelin. Ich waga osiąga osiemdziesiąt gramów

Praktycznie każdy pro shop oferuje szeroki asortyment wyrobów pływaków, kupić, że dzisiaj nie jest problemem. Jednak istnieją przypadki, gdy wędkarz jest w miejscu, gdzie nie ma możliwości, aby je kupić, czy są one drogie. A więc ma zrobić pływaka dla przepływu własnymi rękami. Muszę powiedzieć, że nie jest bardzo trudne, najważniejsze – aby zdecydować się na formę i zrobić co najmniej dwa punkty mocowania. Wszystkie inne urządzenia smycz zależy od jego pojemności.

Porady Network wędkarstwo
890 shares 7568 views
Grabber – to tylko
726 shares 1330 views
700 shares 7000 views