730 Shares 2977 views

Tuby na wędki i spinningów ze złomu

Wędkarstwo – to jedno z ulubionych zajęć wielu mężczyzn. Jednak pod wieloma względami takie wentylatory mogą być podzielone na dwie grupy. Pierwszy z nich preferuje ryby z wędką, a drugi nie wyobrazić sobie swoje życie bez wirowania. Ten artykuł będzie przydatny dla wszystkich, bo w nim można dowiedzieć się, jak z materiałów złomu mogą być wykonane na rurze i spinningi.


sklep modelarski

Dziś w wyspecjalizowanych sklepach rybackich oferują szeroką gamę ważne i całkowicie niepotrzebne rzeczy rybaka. Które z tych kategorii ma zastosowanie do przędzenia rury, każdy musi decydować za siebie.

Zaletą tego urządzenia jest to, aby mieć pewność, aby utrzymać wędkę pręt lub przędzenia na drogach będzie bardzo trudne bez niego. Kwestia leży gdzie indziej. Czy warto spędzać ciężko zarobione że można łatwo zrobić ręcznie w ciągu zaledwie kilku minut? Tutaj znowu, pełna swoboda wyboru. Jeśli oszczędności nie są warte pierwsze miejsce, to dlaczego nie dostać coś takiego?

Specjalnie dla bogatych, którego hobby to wędkarstwo, nie słoń safari, trzeba dać pewne zalecenia w sprawie wyboru rury. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę – to pojemność. Należy wybrać model, który pasuje więcej niż jeden pręt. Materiał odgrywa również rolę. Musi posiadać niezbędną sztywność dla ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowe rurki funkcjonalność daje obecność różnych pasm i mocowania, jak również dodatkowych komór i kieszeni do przechowywania narzędzi.

Aquatic rura przędzenie ma doskonałe parametry we wszystkich powyższych kryteriów. Konkurs firma może z wyjątkiem tego znaku towarowego Plano. To właśnie na te 2 marki i należy zwrócić uwagę przy zakupie.

wariant domowej roboty

Dla tych, którzy nie mają szczęście urodzić się oligarchy jest doradzić tylko jedno – aby rurę wirujący swoje ręce. W rzeczywistości, proces jego produkcji nie zajmie więcej niż godzinę.

Przed dostać się do pracy, trzeba upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz. W celu przełożenia na rzeczywistość pomysłu, trzeba:

  1. Dotknij rury z tworzywa sztucznego.
  2. Palnik gazowy.
  3. Pokrywa z tworzywa sztucznego.
  4. Nóż.
  5. 2 karabinek.
  6. 2 pierścienie.
  7. Pas.

Mimo tak imponującej listy, wszystkie te rzeczy można łatwo znaleźć w domu lub zapytać sąsiada. Najtrudniej praca jest nasadka kolec i rury, będzie się ogrzewać zarówno części. Po wystygnięciu tworzywa sztucznego, masz bardzo silną więź.

Rura Spinning gotowy, pozostaje tylko zamocować pasek, aby go wygodnie nosić. Wystarczy do tego i trzeba pierścienie i karabinków.

porównanie

Jest to jedna z niewielu okazji, kiedy coś się za ręce, może być wiele razy lepiej niż przechowywania zakupionych. Wynika to z faktu, że rura do przędzenia wodociągowej może być w całości wykonane z dowolnego rozmiaru. Konieczne jest jedynie, aby wybrać odpowiednią średnicę.

Jeśli chodzi o wygląd, self-made rura jest puste płótno, które można zorganizować na własną rękę. Miłośnicy minimalizmu nie może odcedzić i pozostawić go na tym. Wszyscy inni po prostu trzeba znaleźć szmatki lub sierść, która jest przyklejona bezpośrednio na plastiku. Tak więc, piękny i funkcjonalny przedmiot, który ma kosztować zaledwie grosze.