539 Shares 8265 views

„Ambrobene”:, aby poradzić sobie z syropem kaszel

Szybko pomóc dzieciom oskrzela może „Ambrobene” Syrop ten przezroczysty płyn Jej zapach i smak jest całkiem przyjemny i coś przypomina maliny dlatego dzieci nie odmówić przyjęcia takiego leku główny aktywny składnik leku -…. to . Ambroksolu chlorowodorku jako dodatek w syropie obejmują one wodę, sacharynę, mało smaku, glikol propylenowy i sorbitol.


efekt

Główny składnik leku „syrop” Ambrobene nie plwociny nie jest lepka. Przyczynia się to do faktu, że pochodzi z dróg oddechowych. W tym przypadku, rzęski oskrzeli nie sklejają się i pomóc promować się szkodliwe substancje. Wnioski plwociny pomaga dzieciom i pozbyć się kaszlu. Wpływ podawania leku przychodzi dość szybko, po około pół godziny. Jednocześnie trzyma 10-12 godzin. Jednak wszystko zależy od dawki.

Syrop „Ambrobene” kaszel. świadectwo

Lekarze przepisują syropu na swoich pacjentów, jeżeli wykryta choroba dróg oddechowych związana z plwociny (szczególnie, gdy proces jest skomplikowany). Może to być:

 • Astma oskrzelowa,
 • Zapalenie oskrzeli ostre lub przewlekłe choroby wykonaniu,
 • zapalenie płuc
 • Oskrzeli.

„Ambrobene” syrop. – środek do spożycia To jest uważana za najbardziej udane i skutecznym sposobem leczenia pacjentów w wieku dziecięcym.

Przeciwwskazania

W żadnym wypadku nie należy przyjmować leku, jeśli występuje choroba wrzodowa. Nie zaleca się pić syrop z zespołu padaczkowego. Innym przeciwwskazaniem – duża wrażliwość na każdej składowej „Ambrobene”.

Ze specjalnymi lekarzy opieki w następujących przypadkach:

 1. choroba nerek
 2. zaburzenia czynności wątroby,
 3. naruszenie oskrzeli pracy.

Zazwyczaj syrop do robienia zegarki z lekarzem, jeśli pojawią się problemy. W przeciwnym razie sytuacja może wzrosnąć znacznie gorzej i powodować inne choroby.

Do tej pory, nadal nie ma wiarygodnych danych, to jak „syrop Ambrobene” wpływ na kobiety w ciąży i karmiących. Jednak naukowcy ostrzegają, aby wziąć lek w pierwszym trymestrze ciąży. To, oczywiście, możliwe. Jednakże, lekarz musi korelować korzyści i ryzyko szkodliwego działania na płód.

aplikacja

Syrop jest podawany doustnie. Lepiej jest zrobić go po posiłku. Wymagane ciekły preparat wypija. Powinno być ciepłe (sok, herbata lub woda). W zależności od wieku dziecka ma przydzielony własny dawkowanie:

 • Niemowląt w wieku 2 może mieć 2,5 ml leku. Pić nie powinno być więcej niż 2 razy dziennie.
 • W 2-6 lat dzieci mogą zwiększyć spożycie maksymalnie 3 razy.
 • od 6 do 12 lat dzieci powinny otrzymywać 5 ml syropu przed posiłkiem (nie więcej niż trzy razy).
 • Na koniec, wszystkie osoby w wieku powyżej 12 lat (w tym dorosłych), używając 10 ml leku, 3 razy dziennie.

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę, tak aby syrop do popijając dużą ilością płynu. W zależności od leczenia receptę trwa różnie. Tylko tutaj na własny podawanie leków – nie więcej niż 5 dni.

skutki uboczne

Istnieje szereg działań niepożądanych podczas stosowania leku „Ambrobene” Recenzje syrop powiedzieć, że w takich przypadkach nie jest słabością, a nawet bóle głowy Często istnieje aktywny ślinienie się biegunka, zaparcia, wymioty, -… Jest również całkiem możliwe przejawy Tylko rzadko możliwe. alergia pojawia, wyrażone w wysypka lub obrzęk twarzy.

Przedawkowanie leku po prostu zdefiniowane. Wymioty, ciśnienie gwałtownie spada i ślina staje się za aktywne. Jako leczenie musi płukanie żołądka. Pożądane jest, aby odbierać i produktów, które zawierają duże ilości tłuszczu. Jednocześnie powinno być nadzorowane przez lekarza, który w razie konieczności odpowiedniego leczenia w przyszłości.