466 Shares 6514 views

Highscreen Ice 2: opis, dane techniczne, opinie

Nowoczesne gadżety są podobne jak identycznych bliźniaków: gładka na całym placu, odnovesnye. Wybierz jeden z nich jest już tak trudne, że wiele osób po prostu opuścić sklep z bólem głowy z wsady w oczach. Ale Highscreen Ice 2, przegląd tego, co proponujemy w tym artykule wyróżnia się na tle dzisiejszych smartfonów. I istnieje kilka powodów.


Głównym „trick”

Smartphone Highscreen Ice 2, których przegląd przedstawiono tutaj ma jedną charakterystyczną cechą – drugi ekran. Nie podoba rosyjskiej Yota gadżet, ale trochę na panelu tylnym. Ale bardzo potrzebne! ticker płaskim ekranem przedstawia najbardziej podstawowe dane, które są tak często wymagane użytkowników: czas, data, bateria, główne dane z wybranych aplikacji, powiadomienia o nieodebranych połączeniach i wiadomościach. Taka prosta rzecz, której brakuje wielu smartfonów! Teraz nie ma potrzeby, aby stale włączyć podświetlenie na telefonie, aby znaleźć wszystkie te informacje.

Trochę o firmie i marce

Highscreen – jest rosyjsko-chińska marka, która otrzymała aktywny rozwój w ostatnim czasie. W 2009 roku firma rozpoczęła produkcję smartfonów budżetowych, które zadowolony wielu użytkowników na całym świecie. Stabilna praca i wysokiej jakości gadżety będą konkurować z wybitnym i długo znanych marek.

pokaz

Przekątna od 2 HIGHSCREEN Ice, przegląd, który będzie interesujący dla potencjalnych klientów – wystarczy 4,7 cala. Jest to nieco mniej niż zwykle pięciu do 2015 roku. Ale to brak płaci 0,3 w obecności drugiego ekranu. Znajduje się na tylnej okładce, która jest wykonana z tworzywa sztucznego antypoślizgowego pokrytego szkłem ochronnym. Odwzorowanie kolorów jest doskonała w urządzeniu, według ekspertów. Wszystkie kolory bogate, żywe, ale naturalne. Nie widziałem żółknięcia lub nieodpowiednie kwasowości. Wszystkie miłe dla oka. Ponadto, kąty widzenia Highscreen Ice Galaxy 2 bardzo udane: brak zaciemnienia i trzymanie koloru jest przestrzegana.

Ustawianie OLED

Odnosi się do małego tylnego ekranu. Użytkownik może wybrać, jakie informacje i jak często pojawia się na wyświetlaczu. Sama w sobie jest mały – 23 do 5 mm. Ale to wystarczy. Pomimo faktu, że bateria tego telefonu inteligentnego nie jest „jedzenie”. Oznacza to, że drugi wyświetlacz jest bardzo ergonomiczny, nawet jeśli szybkość transmisji danych ustawione na maksimum. Highscreen Ice 2, których opinie będą prezentowane poniżej, dzięki drugim ekranie wyróżnia się od konkurencji w swojej kategorii cenowej.

projekt

Wszyscy członkowie jednogłośnie doszli do wniosku, że ocena Highscreen Ice 2 smartphone jest pomocne w celu zbadania, zanim kupisz, to wygląda bardzo niezwykłe i piękne. Tylna szyba ochronna (Corning Gorilla Szkło trzecia generacja) pozwala chronić swój telefon przed uszkodzeniami powodowanymi przez nieostrożnego użycia. Na przykład, kiedy spada. Nawiasem mówiąc, nie wiele firm korzysta Corning Gorilla Glass na tylnej okładce. Przednia szyba jest również wykonana z tego materiału. Schemat kolorów jest przedstawiony w czterech kolorów: niebiesko (noble ciemno), biały, szary oraz czarny. Głośnik znajduje się pod tylnym panelu, w środku. Zapewnia to równomierne i wystarczająco głośny dźwięk. Aparat główny znajduje się w lewym górnym rogu, który jest również bardzo wygodne. Cały tylny panel jest pokazany markę. A ponieważ jest to samo w sobie dość duży, wygląda bardzo ładnie i stylowo. Smartphone Highscreen Ice 2 naprawdę wygląda bardzo różni się od swoich konkurentów.

edytor

Ale to jest dalekie od doskonałości. Producenci urządzeń ustawiony trochę przestarzałe MediaTek MT6592 osiem procesor z częstotliwością zegara 1,7 Hz. To jest coś, nawiasem mówiąc, i wygładza tak nieprzyjemną chwilę. Ze względu na wysoką częstotliwość gadżet działa dobrze. Wszystkich dzisiejszych najbardziej wymagających gier i aplikacji uruchomić szybko i bez opóźnień. Warto zauważyć, że smartfon Highscreen Ice 2 Galaxy dobrze sprawdzona podczas pracy wielozadaniowej. Aplikacje nawet w tle są stabilne, nie powodując dyskomfortu dla użytkownika. A wszystkie alerty widać na drugim ekranie w razie potrzeby.

pamięć urządzenia

Telefon Highscreen Ice 2 posiada pamięć do 2 GB. Jest to standardowy wskaźnik na 2015 r. Nowoczesne aplikacje i gry wymagają więcej pamięci, więc jej obecność jest naprawdę potrzebne. I tutaj smartfon rosyjsko-chiński nie zawodzi. Nawet bardzo wymagający ustawieniach gry pracować bez żadnych problemów. A aplikacja zbyt. Podczas gdy niektórzy wciąż mają do oddania kilka „bagatelizować” w ustawieniach. Wbudowany zewnętrznej pamięci do przechowywania informacji w smartfonie 16 GB. I to ma również standardowy środek. Ci, którzy nie mają deklarowaną 16 GB (jedna dostępna jest około 14 GB), pomoże gniazdo karty. Dokładniej, podwójne gniazdo – może być stosowany przez lub na karcie SD lub drugiej karty SIM. Według uznania użytkownika.

kamera zewnętrzna

Tutaj też wszystko jest dość standardowa i oczekiwano – 13 megapikseli. Sam aparat jest nieznacznie zagłębiony w tylnej okładce, ale metalowa krawędź wystaje ponad nią, aby zapobiec zdjęć z prześwietlone. Obok kamery – blokadę szumów i głośnikiem. Wszystko razem działa poprawnie. Obrazy są wysokiej rozdzielczości, bez zbędnego szumu i zniekształceń. Oczywiście, z flagowy aparat nie ma porównania, bo Highscreen Ice 2 matryca nie jest najsilniejszy. Ale zdjęcia nadal wysoka jakość i piękne. Autofokus działa płynnie, bez zahamowań i hang-up, strzelanie tryby łapie się za głowę. Tych, którzy potrzebują więcej efektów, należy zwrócić uwagę na fotoedytorów.

aparat z przodu

Ale to jest zbyt mała – 2 megapiksele. Highscreen Ice Blue 2, jak również wszelkie inne z tej serii, nie pozwala na możliwie najbardziej precyzyjny autoportretów. Ale o to, aby komunikować się za pomocą wideo to wystarczy. Stała pod ręką i prawo oświetlenie i selfie uzyskano wystarczającą jakość do 2MP. Fotoedytorów może dać rozmycie zdjęć szczególny urok. A tak przy okazji, ustawienia domyślne, że to za mało.

standardy komunikacyjne

Więc tutaj też nie jest zbyt nowoczesny – brak wsparcia dla 4G LTE i. Wszystkie poprzednie obsługiwane bez problemów. Oczywiście, nowe standardy komunikacji nadal nie działają wszędzie w Rosji, ale tym razem nie jest daleko, więc brak 4G można uznać za poważną wadą dla HIGHSCREEN lodzie 2 (szary, niebieski, biały lub czarny). Jest to rok lub dwa zostaną pominięte.

bateria

Jego pojemność wynosi 2500 mAh. W ogóle, to dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że ekran jest nadal dwa. Mają bardzo ergonomiczny. Z tego procesora, a maksymalna jasność ekranu bateria wystarcza. Warto zauważyć, że na stałe włączona do internetu (bezprzewodowy lub Wi-Fi wbudowana w 3G) i średnia ładowania telefonu obciążenie wystarczy na cały dzień. Tak więc, aby biec w poszukiwaniu gniazda, w których przypadku nie jest konieczne. Ale ci, którzy grają w gry przez cały czas, może być wskazane, aby kupić dysk zewnętrzny, który jest zawsze pod ręką.

Opcje

Wiele z dzisiejszych producentów stali znacznie zaoszczędzić na nim. Ale HIGHSCREEN Ice 2 opinii, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, przychylnie dziś. Tak, są w oryginalnym pudełku:

  • Szczegółowe instrukcje w kilku językach (w tym rosyjskim).
  • Klip otworzyć gniazdo karty pamięci i karty SIM.
  • Stereo (o to będzie wkrótce).
  • Ładowarki (sam „stół”).
  • Kabel USB (znana także jako przewód do „talerza”).
  • Smartphone.

W tym samym okno wykonane z kartonu, który przedstawia model w lodowatym mgłę (lód wszystkie takie same). To robi wrażenie i reprezentacyjny.

o zestawie słuchawkowym

Najczęściej użytkownicy ją uratować. Ale Highscreen. To naprawdę jest zestaw słuchawkowy jakości, które nie chcą, aby zmienić na inny. Jest wygodnie mieści się w uchu, zapewnia dobrą jakość dźwięku. I kiedy właściwie ustawić korektor w odtwarzaczu multimedialnym okazuje bardzo dobry odtwarzacz muzyki. I to jest bardzo ważne dla wielu użytkowników. Słuchawki mogą być zakupione oddzielnie podpinką.

Liczba specjalistów

Wielu ekspertów, którzy już testowali smartfon przez wszystkie możliwe kryteria, oceń go cztery z pięciu punktów. Nadal brak dobrego procesora daje o sobie znać. Ale urządzenie projekt uzyska najwyższy wynik – to nie jest w żadnym z konkurencyjnych producentów. Co sprawiło, smartphone Highscreen Ice 2 jest tak popularny wśród rosyjskich nabywców. Eksperci byli zadowoleni z gadżetu od jej wartości (14-16 rubli), uzasadnia on nie gorzej niż jego konkurenci.

kupiony opinie

Budżet smartfon przyciąga wielu pierwszym tego niezwykłego projektu, a następnie, i „wypychania”. Niech to nieco przeciętne i nie zawsze całkiem żyć do flagowego, pieniądze spełnia całkowicie. nie niezadowolony. A dziewczęta i młodzi ludzie, którzy kupili mi modelu pozostawał pod dobre wrażenie. Smartphone do codziennych wystarczająco potrzeb i bardziej od niej, nikt nie spodziewa.

Ponadto, ciężar i wymiary, aby urządzenie to bardziej wygodne. Zatem, zaokrąglone rogi w ekran 4,7-calowy smartfon pozwalają wygodnie iść ręka u mężczyzn i kobiet. I jeszcze nastolatkiem. Ze względu na fakt, że tylna pokrywa jest pokryta szkłem, odciski palców na nim pozostaje. A jeśli tak jest, że są one łatwe do usunięcia z powierzchni. Na ekranie jest taka sama. W tym przypadku folia ochronna nadal trzeba skleić. Wiele dziewcząt powiedzieć, że aktywne wykorzystanie szkła smartphone ostatecznie zarysowany przez gwoździ. Ten punkt należy rozważyć. Niektórzy mieszkańcy miast nie podoba się brak 4G, ale w ogóle obecność Wi-Fi pod ręką złagodził tę lukę.

akcesoria

Dla Highscreen Ice Case 2 pick nie będzie trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Firma rosyjsko-chiński upewnić się, że klienci są zadowoleni. Dzisiaj jest wiele modeli pokrowców, zderzaków, poduszek i tylnych paneli dla smartfonów. Dlatego, sprawiają, że wygląda jeszcze dziwniej niż można, jeśli jest to pragnienie. Przypadki różnią się od innych tym, że mają specjalną szczelinę pod drugim ekranie. I to daje szczególny urok, według niektórych nabywców.