829 Shares 6699 views

Jak jeść w sport i fitness

Jest to czas, aby nie mówić o pewnych specjalnych produktów, które pozwalają sportowcom aktywnie angażują się lub przybierać na wadze szybciej, ale najbardziej zwyczajne jedzenie, które powinny lub, wręcz przeciwnie, nie powinien być stosowany przed i po treningu. Posiłki w zatrudnieniu przez przydatności i sportu jest bardzo ważne. To dlatego, że substancje zawarte w żywności, są integralnymi częściami, które są nieco podobne do szczegółów projektantów. Tworzą nasze ciało i czyni nas, kim jesteśmy. Odżywianie dla sportu, oczywiście, musi być prawidłowa. Jedzenie niewłaściwych pokarmów będzie koniecznie doprowadzić do tego, że nie można iść na całość albo nie dostać oczekiwanego rezultatu.

Jak jeść w sporcie

Organizm nie będzie działać prawidłowo, jeśli na co dzień nie zrobi wystarczającą liczbę aminokwasów, węglowodanów, białek i innych bardzo cennych substancji. Nie zapominajmy, że intensywność zajęć sportowych ma najbardziej bezpośredni kontakt z syntezy białek w mięśniach. Że tworzy mięśnie i jak wszystkie one pochodzą? Składają się one z białkiem, które bierzemy z jedzeniem. Jak jeść podczas ćwiczeń? Należy jeść dużo białka. Specjaliści twierdzą, że ciało musi to zrobić nie mniej niż dwa gramy na kilogram masy ciała. Produkty białkowe są liczne. Większość białek zawiera oczywiście mięsa. Świetne jedzenie dla sportowców – piersi kurczaka i wołowiny. Białko obfitują również w twarogu, niektóre rośliny strączkowe, ryby i tak dalej. To pomaga nam odzyskać, aktywizuje i wzmacnia mięśnie, co czyni je bardziej i operacyjne. Jak jeść podczas ćwiczeń? Oprócz białka, należy spożywać i węglowodanów. Dlaczego potrzebne? Najważniejsze jest to, że węglowodany – niezastąpionym źródłem energii dla naszego organizmu. Otrzymujemy je z ciasta, zbóż, owoców i tak dalej. Jeśli żywność nie jest węglowodanów, nie będzie w stanie trenować normalnie, jak robi swoje ciało nie jest w stanie zidentyfikować wystarczającej liczby niezbędnej energii. Tłuszcze również pomóc nam odzyskać i produkcji energii. Pamiętaj, że ilość spożywanych kalorii musi pasować stres fizyczny. Nie będzie je spalić – szybko przybrać na wadze.

Co jeść przed zajęć sportowych

Nie staraj się jeść żywność bezpośrednio przed siebie zajęć, ponieważ organizm po prostu nie może strawić go prawidłowo. W rezultacie nic inteligentny nie będzie działać. Ile czasu przed treningiem można jeść? Gdzieś w dwie godziny. Jeśli mniej – będą odczuwalne ciężkość i więcej – zacznie odczuwać głód. W tym przypadku konieczne jest węglowodany.

Co jeść po treningu

Jedzenie najlepiej po około godzinie po treningu. Pierwszy posiłek – to węglowodany, ponieważ pomagają one przywrócić utraconą energię. Dwie godziny później, może być wypełniona białek. Ogólnie rzecz biorąc, pokarmy białkowe są najlepiej jeść na obiad i lunch. To jest odpowiedź na pytanie, jak jeść podczas ćwiczeń.

Mięśnie szyi pasa, jego funkcje
440 shares 6085 views
Czym jest puls nitkowaty
751 shares 3152 views
98 shares 8049 views