595 Shares 9712 views

Auto nieudokumentowane – skradziony, czy nie?

Reklamy na różnych stronach internetowych oraz w mediach jest bardzo często, aby zobaczyć reklamy „sprzedaż samochodów bez dokumentów”. Atrakcyjny punkt w tych propozycji jest cena urządzenia, która jest o rząd wielkości niższe niż w porównywalnych urządzeniach z pełnym zestawem. Co należy czytać w podtekstów tych reklam, a co jest obarczona zakup samochodu bez dokumentów?


Pierwsza myśl, że pochodzi z dobrego obywatela na widok takiej propozycji – samochód został skradziony. Jednak najczęściej nie jest. Zazwyczaj skradzione samochody nie są sprzedawane w ten sposób – zbyt niebezpieczne. Takie maszyny mają swoje sprawdzone i mylące kanałów marketingowych. Potem, jak na rynku auto bez dokumentów?

Bardzo często zdarzają się sytuacje, gdy pojawią się problemy z „odprawy” importowanego pojazdu. W takich przypadkach policja ma prawo do przejęcia dokumentów do ustalenia okoliczności wypadku. A „przypadek” może być różny – od problemów z dokumentów celnych w celu wykrycia nielegalnego uboju pokoi. W konsekwencji taki samochód bez dokumentów oficjalnie sprzedać się nie uda. Oczywiście, aby przywrócić wymaganą dokumentację jest możliwe, ale tylko w przypadku leczenia obecnego właściciela, aw wyniku długiego sporu.

Inny przypadek pojawienia się na rynku samochodu bez dokumentów – elementarny ich strata. Oczywiście, jest to bardzo rzadki przypadek, najczęściej uważa się, że „manewr” właściciela. Wydaje się, że sprawa pojawiła się na zakup samochodu tej samej marki, ale później wzorowego roku i najlepszy stan techniczny. A jakiś czas temu, w praktyce jest – pod przykrywką „paczkach” dla samochodu celnych fussed całkowicie demontować urządzenia, które zostało następnie zbierane i sprzedawane gdyż przez nią dokumentów, które zostały rzekomo „utracone”. Z prawnego punktu widzenia – importowany maszyna jest absolutnie czyste. Ale stare szczątki nieudokumentowane i sprzedać to prawnie możliwe, dobrze, z wyjątkiem części. Metoda jest zakończona, wszystkie od dawna znane, a jednak – zakup samochodu bez dokumentów na części, należy zachować ostrożność, ponieważ niektóre z skradzionego samochodu i demontażu części, a są prawdopodobnie jednym z podejrzanych, gdy pojazd znajduje się na liście w wyszukiwarce.

Jedyny problem ze sprzedażą samochodów bez dokumentów na części – samochód rzadko kupuje, a jedna część może być sprzedawany dziesięcioleci. Obecnie jednak, istnieje wiele firm, które produkują samochody bez dokumentów wykupu. Oczywiście, jeśli mamy dokonać prostych obliczeń, możemy dowiedzieć się, że sprzedaż z oddzielnych części przyniesie Ci większe dochody, ale w odniesieniu do takich firm można uzyskać pieniądze bez zwłoki, choć o rząd wielkości mniej. Niektóre z nich obiecują dać kopertę z określonej kwoty w ciągu pół godziny.

Ogólnie samochód bez dokumentów – niekoniecznie jest opcja przestępca może być po prostu zły projekt im w najlepszym wypadku, albo że od nowego samochodu zmontowanego przez rzemieślników w stacjach metra, dokumentów uzyskanych przez pewnego oszustwa. Eksperci twierdzą, że żadna z tych opcji nie jest najlepiej użyć odpowiedniej ilości przepłacać i kupić normalne, zalegalizowane przez samochód!