550 Shares 8725 views

Sergey Mikhalok – Biografia i kariera muzyczna

Niektórzy muzycy zawsze będzie dla publiczności coś więcej niż tylko nosicieli kultury i rock. Niektóre z nich mają aktywnej postawy obywatelskiej, otwarcie wyrażać swoje poglądy i robić co wierzą. Jest to na pewno powiedzieć, że ten człowiek, jak Siergiej Mikhalok.


muzyk dzieciństwo

Ze względu na fakt, że jego ojciec był w wojsku, rodzina przeniosła się do Niemiec. Sam Siergiej urodził się w stolicy Saksonii w Dreźnie w 1972 roku. Później, żyli razem na Syberii, a dopiero w drugiej połowie lat 80. powróciły do Białorusi. Od dzieciństwa Mikhalok Jr. zaczął brać udział w różnych konkursach kreatywnych. Sergey Mikhalok, biografia, która rozpoczęła się w NRD, stała się znana w pewnych kręgach Białorusi. Nawet jego nauczyciele zauważyli chłopca niesamowitą zdolność muzyki w braku dyscypliny. Pomimo tego, że był zdecydowanym faworytem wśród kadry pedagogicznej. Zgodnie z oczekiwaniami, wstąpił na Uniwersytet Kultury i Sztuki, które ukończył z wyróżnieniem.

Stworzenie „Lapis”

Na początku 1990 roku, Mikhalok stał się założycielem kultowego zespołu, znany w krajach byłego Związku Radzieckiego nadal – „Liapis Trubetskoy”. Nazwa zespołu nadano nazwę „12 krzeseł” bohatera. Pierwszy grał amatora, a następnie stał się udział w najważniejszych festiwalach. Punktem zwrotnym było spotkanie grupy z przyszłego reżysera – Kolmykova. Po tym, zaczęli otrzymywać opłat i iść na autobusy turystyczne. Jednocześnie Sergey Mikhalok współpracowała z Teatrem „Bamboo”. Pierwsza kaseta grupy rozproszone małe krążenie. Wszystko zmieniło się po nagraniu w studiu pod kierunkiem Kravtsov, poinformowała grupę rozszerzyć kilku innych muzyków, dla lepszego dźwięku. Wkrótce zespół wydał swój pierwszy album. Białoruska publiczność bardzo pozytywnie oceniam to, co objawiało się wręczenie nagród w konkursach białoruskich muzyków rockowych. Jednak w połowie lat 90. działa zanika.

Narodziny rosyjskiej publiczności

popularność eksplozji występuje grupa Michalka, gdy kaseta spadek w Rosji. Sergey Mikhalok, którego biografia zostanie do publicznej wiadomości, w tej chwili jest przedmiotem walki wielu studiach. Jego nowy album składa się z starych i nowych piosenek, coraz nazwisko słynnego „Rzuciłeś”. kraje WNP przyjął go z entuzjazmem. Zespół wydał swój pierwszy teledysk do piosenki „Ay”, natychmiast startuje wykresów. Potem, bez udziału „Lyapis” wypędzić ze swoich remiksów i zapisów archiwalnych. Nowa praca, opublikowane później będzie zrehabilitować grupę fanów białoruskich wcześniej. Oni są coraz szersze grono wielbicieli.

2000s

Początek nowego stulecia przeszedł do „Lapis” nie idzie bardzo sprawnie. Ich nowy album nie jest powszechnie uznawane przez ogół społeczeństwa, ponieważ skład stali mają radykalnie inny dźwięk. Choć niektórzy krytycy nazwali to najlepszy ze wszystkich albumów dekady.

Mihalok Siergiej Władimirowicz ponownie stał VIPy w showbiznesie po teledysku do piosenki „Gołębie”, które otrzymały najszerszym antenie MTV. Następnie muzycy zdecydowali się wziąć udział w projekcie „Children of the Sun”, opowiada optymistyczną piosenkę śpiewaną przez obie znanych i nowych artystów. Główne kierunki grupy zaczęły reggae i „Cygan”.

„Soczi” klip po raz kolejny udowodnił, że talent do słuchaczy Michalka niewyczerpane. Nowa runda globalnej popularności i sławy w CIS buoyed muzyków napisać kolejny album, „Młodzież”, który stał się najbardziej udanych w ostatnich latach istnienia grupy.

„Złoty yaytsy”

W połowie 2000 roku Siergiej Mikhalok uwalnia kontrowersyjny album, wyposażony w swój własny niezależny dźwięk. Wydaje się oczywiste wpływy reggae i ska-punk na pracę w grupie. Ponadto, teraz staje się jeszcze Mikhalok i autor ścieżki dźwiękowej do filmu „Mężczyźni nie płaczą”. Oświadcza, że ten rodzaj twórczości pomaga mu poznać samego siebie w nowy sposób. Dlatego później gaśnie i debiutancki album z muzyką do serialu.

Zmiany w pracach

Banner gwałtowna zmiana w stylu grupy był album „Capital”. Teraz coraz bardziej oczywiste staje się w ich muzyce komentarzem społecznym. Film zdobył wiele nagród. To Siergiej ukazał się w formie bóstwa psevdobuddiyskogo z sercem w kształcie świnki. Odzwierciedla ona niszczycielską siłę globalizacji.

współczesna twórczość

Piosenka „Wierzę” przełom „Lapis” w jego muzycznej karierze. Wielu widzów i słuchaczy ogłosiły śledzić najlepsze w ostatnich latach prace Grupy. Kolejny znak na taki wielki muzyk Siergiej Mikhalok, był album „korespondenci pracownik”, gdzie większość jasno wyraził swoje stanowisko obywatelskie. Choć otwarcie Białorusi ogłosił listę grup zakazanych w kraju. Było i „Lapis”, który został zniesienie wielu koncertów w kraju.

W marcu tego roku grupa ogłosiła zakończenie działalności twórczej po wiosenno-letniej sesji koncertu.

Sergei Michalka Osobowość

Mikhalok Sergey, którego wysokość wynosi 172 centymetrów, zmieniła się dramatycznie w ostatnich latach widocznie. W pierwszych latach istnienia zespołu, ważył prawie 110 kg. Miał na sobie hawajską koszulę z kwiatami, miał brzuch piwny, który dał mu bardzo zabawny wygląd. Teraz postać o wiotki nie mogą być brane pod uwagę. Jeszcze przed wydaniem „Złote jajko” Siergiej ogolił głowę na łyso, mówiąc o radykalnych zmian w jego osobowości. Chęć samodoskonalenia doprowadziły go do przodu. Rzeczywiście, Sergei Mikhalok przed i po – jest zupełnie różnych ludzi. On uprawia sport, sztuki walki, idzie na siłownię, jeść zdrową żywność. W swojej diecie pierwsze 10-15 kg może stracić dom, chcąc posiłków w zależności od jego jakości, a nie ilości. Mikhalok mówi, że człowiek – to właśnie on zjada. Ludzie-chipy są łamliwe i rozproszone.

Wcześniej muzyk znany był z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Teraz on nie pije w ogóle. A ci wcześnie z powodu leku wspomina jako koszmar.

Kiedy Siergiej stracił ponad 20 kg, nie było potrzeby, aby zacząć skakać, ponieważ organizm nie wyglądają bardzo estetycznie. W ten sposób rozpoczął swoją długą podróż w kulturystyce. W połowie 2000 roku Mikhalok stał się odludkiem. Trenował przez długi czas, udał się na rower, skakanka, push-up, pull up siebie. Uważa on, że konieczność ciągłego doskonalenia, aby nosić coś pożytecznego dla mas. Jego przykład skorzystał i pozostali członkowie grupy. Wielu zaczęło iść na boks i inne walki. Teraz pragnienie zdrowego stylu życia – absolutnie naturalną częścią istnienia zespołu.

Sergey Mikhalok: miłość życia

Pierwsza żona Siergieja był wokalista grupy „Mantana” Ales Berulava. Ale związek spełzły na niczym z powodu gwałtownego charakteru pary. Drugi czas Mikhalok żonaty aktorka Swietłana Zelenkovskaya. Jej łagodny charakter i zaangażowanie do ogniska rodzinnego nadal zachować ich rodziny są relacje ciepły i przyjazny.

Michalka mają dwóch synów – Pawła z jego pierwszego małżeństwa, a drugi Makar. Uważa on, że nie są oni zobowiązani do kontynuowania ojca twórczego zawodu, a także prawo do tego, co oni sami za stosowne.

Wokalista „Liapis Trubetskoy” – trudna osoba z jasnymi poglądami politycznymi. z tego powodu, że wielokrotnie miał problemy z władzami. Ale nie możemy odrzucić fakt, że jest za siłę charakteru i uczciwości opinii tak szanowanych piosenkarz i autor jego lojalnych fanów. On – odzwierciedleniem jego epoki, a głos jego ludzi.