108 Shares 1283 views

W „Metro”: nowa generacja muzyków rockowych

Muzyka rockowa zawsze zajmowała szczególne miejsce w krajowym show-biznesu. Dokładniej, jest zawsze przeciwny do niego. Dlatego dziś mogę powiedzieć, że coraz częściej skała powoli umiera w Rosji, a tam jest przyzwoity zastąpienie starego rocka. Oczywiście, grając pod ziemią, trudno znaleźć swoją publiczność. Ale grupa „Metro” był w stanie to zrobić bez zmieniania siebie i siebie. Nawet dzisiaj, są wypowiedziane jako nowej generacji muzyki rockowej w Rosji.


Jak to wszystko się zaczęło?

Założyciel i lider grupy w ciągu ostatnich 15 lat był Alexander Staroverov. Pochodzący z miasta Wołgą w Saratowie, że początkowo nie myśleć o aktywności zawodowej muzyka. Jak poproszony przez rodziców, udał się do „prawdziwego” zawodu prawnika. Przez cały ten czas był stale zaangażowany w różnych działaniach muzycznych. Pod koniec szkolenia w liceum stało się oczywiste, że muzyka jest całkowicie wchłaniany Alexander. Tak więc okazało się, stały zespół w 2003 roku – grupa „Metro”.

W ciągu prawie 15 lat istnienia skład zespołu rockowego zmieniał się kilkakrotnie. Dziś jest Alexander Staroverov (wokal, gitara), Aleksey Ulyankin (gitara), Artem Latukhin (gitara basowa), Alan Aslamazov (instrumenty klawiszowe), Artem Zemskov (perkusja). Ponadto, dzieci czasem dołączył na występy i trasy Ilia Doroshin (bas), Ilya Lihachev (klawiatura), Peter Tikhonov (tuba).

Kawałek o składzie

Oczywiście, twarz i głos kolektywu – jest Aleksander Staroverov. Ale bez jego zespół, jak sam przyznaje, że trudno osiągnąć pożądany sukces. Na przykład, współautorem wielu piosenek i układów jest Alexey Latukhin. Wesoły i pomocny, gitarzysta zespołu – prawdziwa dusza firmy. On, jak każdy inny, to jest możliwe, aby poczuć nastrój publiczności.

Innym gitarzysta, Aleksey Ulyankin nie wyobrazić sobie swoje życie bez gitary. Jak sam mówi, był urodzonym muzykiem. Już 8 lat pojawił się na scenie i zbierając owacje na stojąco. Co on robi z gitarą i gitara basowa, hipnotyzujący. zespół rockowy „Metro” bez Aleksego byłaby inna. Gitarzysta lubi grać dla swojej publiczności, i stale doskonalić swoje umiejętności.

Ale prawdziwa grupa dla uzyskiwania powstania profesjonalnego zespołu. Mówimy o Alan Aslamazov. On studiuje muzykę od 5 lat i zawsze połączony swoje przyszłe życie tylko z nią. Studiował w Wyższej Szkole Muzycznej i Konserwatorium. Uczestniczył i koncertował z wielu udanych zespołów, w tym wielu latach pracy w teatrze Stas Namin.

I, oczywiście, trudno sobie wyobrazić, że grupa „Metro” działał bez perkusisty. Artem Zemskov – najmłodszy członek zespołu (urodzonego w 1994 roku). Jednak jest on bardzo ambitny i utalentowany. Alex pochodzi z małego miasteczka w Saratowie Bałakowo, a potem do Moskwy. Grupa wstąpił w lipcu 2015 r. W tym czasie nie tylko doskonale roku dołączył do zespołu, ale także wzbogaca repertuar grupy z ich aranżacje starych i nowych utworów.

Pieśni „Metro”

Grupa prowadzi działalność, jak również wiele lokalnych grup, start z wysokiej jakości covery znanych piosenek. grają dziś na imprezach firmowych i innych imprez, gdzie istnieje wiele programów z inkluzjami muzycznych. 80. Disco”, krajowe i zagraniczne hity ostatnich lat – istnieje taki gatunek, który byłby zbyt dużo dla muzyków tego zespołu.

W dodatku na pokrycie wersje zespołu „Metro” udane wycieczki z własnym programem. Obecnie muzycy poszedł 2 albumy studyjne ( „Posuwamy się szybko” w 2013 i „Kolory” w 2015 roku) i przygotowuje trzecie wyjście. Piosenka „Telefon” z drugiego albumu wszedł rotację wielu rosyjskich stacjach radiowych, a latem 2015 roku brzmiał, jak mówią, z każdym żelaza.

Ponadto, piosenki Alexander Starover była ścieżka dźwiękowa do filmu i serialu. Najbardziej znany – jest „Thin Ice” z filmu „Pocałunki Most” wspólnie z A. Gorbunov i „Samolot” z filmu „Uwaga, dostęp dozwolone”. Z tych i innych prac w 2015 roku, Alexander Staroverov wygrał konkurs „Kinopesnya”.

zamiast wniosku

Niestety, zespół „Metro” koncertuje często. Większość z nich stanowiły występy klubów i innych podobnych zakładów. Jest to zrozumiałe. Zespół, który odgrywa inteligentnego rocka, jest mało prawdopodobne, aby zebrać stadiony. Ich muzyka jest sugestywny i inspirującej. Ci, którzy byli w swoich wystąpieniach, bezwarunkowo stać ich fani. Nic więc dziwnego, że zespół „Metro”, od 2013 roku konsekwentnie wygrywa „Sukces Roku”.