688 Shares 3068 views

Stylowy i lekki wózek „Inglesina Trip”

Chodzenie lekki wózek-cane „Inglesina Trip” od ponad roku jest jednym z najbardziej kochanych klientów i sprzedawane w naszym kraju i za granicą.

Dojrzała „Inglesina” w najlepszych tradycji jakości, model ten ma ważną zaletę – stosunkowo niską cenę, co pozwala wygrywać coraz więcej fanów.
Pomimo przynależności do średniego segmentu cenowego „Inglesina Trip” ma wszystkie cechy top przewozu i zapewnia maksymalny komfort młodych pasażerów. Wysokiej jakości tkanina kaptur i fotele nie wzrosną w upale i niezawodnie chroni dziecko przed słońcem, wiatrem, deszczem niskoenergetycznego.
Sam Hood jest dość nieporęczne, wyposażone w składane przezroczysty wizjer, okna i oglądania kieszeń silikonowy dla małych przedmiotów (na zamek błyskawiczny lub rzepy). W razie potrzeby można zdjąć kaptur. Obudowa może być łatwo usunięta do prania w maszynie (zalecane delikatnego prania bez wirowania i pionowe suszenia bez ekspozycji na światło słoneczne).

Rama wózka dziecięcego, wykonane z litego metalu, mające stosunkowo niski ciężar. Koła są wyposażone w amortyzatory, które można wykorzystać ten model nie tylko do jazdy po asfalcie, ale nawet na twardym pakowane piasku i śniegu.
Szerokość podwozia wózka – tylko 47 centymetrów, które mogą być ogromne korzyści dla mieszkańców wysokich budynków z windami.

W zestawie znajduje się uchwyt na kubek z regulacją kompletności i koszyk tkaniny. Opcjonalnie można zakupić dodatkowe akcesoria: izolowany fartuch, daszek, worek do pozycji dziecka, płaszcz przeciwdeszczowy, moskitiera.

Producent zaleca stosowanie tego modelu o ponad sześć miesięcy dzieci. Ze względu na plecach, który może być obniżona do pozycji 160 stopni, nawet małe dziecko może wygodnie pomieścić do spania. Myśl konstrukcja opiera się na fizjologicznych cech dziecka: jest zamknięty, ale jest też miękki materiał. Istnieją cztery położenia oparcia – z pozycji siedzącej do półleżącej. Dodatkowy komfort zapewnia kroków regulacyjnych.
Składania i rozkładania wózek „Inglesina Trip” snap. Po złożeniu jest dość zwarta, zmieści się w bagażniku samochodu bez trudności, we wnętrzu transportu publicznego, w ramach przedziału przechowywania pociągu. Ten i inne lekkie (sześć i pół do siedmiu kilogramów, w zależności od roku modelu), zwartości i łatwości składania-rozkładania wózka zrobić „Inglesina trip” doskonały wybór na wycieczce.

Rozpoznawalne wyrafinowany styl, w którym wzór jest utrzymywana spacerowiczów, jak każdy modnej młodej matki. Duży wybór kolorów pozwala wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

Aktywni mieszkańcy metropolii, którzy cenią komfort i miłości do podróży, z pewnością spodoba się wózek „Inglesina trip”. opinie klientów, recenzje filmów, a także kompletny opis wszystkich funkcji na oficjalnej stronie producenta, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na pytania i decydować o wyborze niezbędnych dla młodych rodziców i ich produktów niemowląt.