833 Shares 5042 views

Jak przygotować dziko przetargu płatków róży zacięcie?

Jest to niemożliwe, aby przejść obok kwitnienia obficie pokryte różowymi kwiatami krzak dzikiej róży. Jasne i jednocześnie delikatnym zapachem kwitnących roślin dyskretnie przyciąga i sprawia, że mimowolnie spowolnić, aby cieszyć się tym wspaniałym zapachu. Ale nie każdy wie, że kawałek tego wspaniałego aromatu mogą być przechowywane przez długi czas w postaci jam pyszne pachnące kwiaty. Pachnący delikatny dżem z płatków dzikiej róży nie można gotować każdy, a tylko bardzo cierpliwym człowiekiem. Odpowiednie do gotowania tylko kwitnienie płatków dzikiej róży. Wyobraźmy sobie, ile czasu należy poświęcić, ile praca żmudna, aby w celu zebrania przynajmniej funta nieważkości płatków? A trzy-litrowy słoik dżemu nie przygotować się na przyszłość. Więc ten przepis jest tylko dla bardzo cierpliwy i pracowity.

Jak zbierać i przygotowywać do gotowania płatków dzikiej róży?

Do jam od bioder okazało pachnące i delikatne płatki wystarczy kwiat kwitnących. Jak zebrać je? Wszystkie płatki kwiatu zebrać w kropce, aby je przerwać, a następnie wyciąć nożyczkami i płatki białej róży udział, były mocowane do pojemnika. Wskazane jest, aby zebrać i umieścić je w koszu bez spłaszczenia. Sklep nie może być zmontowana, konieczne jest natychmiast po zbiorze, aby dżem z płatków dzikiej róży, ponieważ nie przeznaczyć sok do dalszego przetwarzania. Surowce ważyć, wlać do szerokiej miski szkliwa, dodać sok z cytryny (można zastąpić kwasem cytrynowym). Następnie płatki róży biodra mielenia. Ich objętość znacznie zmniejszona, będą one przeznaczyć sok, zmieni kolor na czerwony. Pięćset gramów surowców trzeba dodać sok z jednej cytryny lub pięciu gramów kwasu cytrynowego.

Jak gotować dżem z płatków dzikiej róży?

Często podczas przygotowywania cukier jam wylano do przygotowanego surowca i nadać mu warzenia pewnego czasu zniknął i napełniono soku. Rzeczywiście, w tym przypadku surowiec daje bogate soki, cukier rozpuszcza się w niej, ale dżem, gotowane więc okazuje ciecz. Jeśli gotować go dłużej, aż gęste, potem jagody, aw tym przypadku – płatki róży, będą trudne do utraciły niepowtarzalny smak. Zaleca się, aby jam płatki dzikiej róży ugotowany syrop cukrowy, to w emaliowanym garnku wlać cukru i dodano wodę: kilogram cukier musi 0,5 litra wody oczyszczonej. Otrzymując syrop do wrzenia, mieszając, często nie spalone. W wrzącego syropu wypełniającą, otrzymane płatki dzikiej róży, w celu uzyskania masy do wrzenia, zdjąć z ognia i pozostawić do zaparzenia na dzień. Nie garnek szczelnie pokrywa i gazę lub ręcznik. Niniejszy masy umieścić na małym ogniu do wrzenia i wlać do słoików małych sterylizowanych pokryć z wieczkami, pasteryzowane przez dziesięć minut w gorącej wodzie. Przechowywać w bezpiecznym miejscu.

Pachnące i delikatne dzikiej róży płatek dżem jest gotowy. Przyjemne wspomnienia z ciepłym latem podczas długich zimowych wieczorów.