105 Shares 6176 views

Lek syrop „Ambrobene” dla dzieci, instrukcja obsługi

Średnia SARS często mogą dać dzieciom powikłań, takich jak zapalenie oskrzeli lub zapalenie płuc. W celu leczenia takich chorób często otrzymują tylko niewiele środków przeciwbakteryjnych, muszą być stosowane i mukolityczne leków. Jedną z najbardziej skutecznych leków z tej grupy jest uważany syrop „Ambrobene” dla dzieci, instrukcja, w którym zaleca się w przypadku chorób górnych i dolnych dróg oddechowych na lepsze odkrztuszanie.


Wygoda tej formy pozwala dawać nie tylko swoje dzieci, ale żeby być precyzyjnym dawkowaniem, ważne jest w tym wieku. Skutecznie lek przez ambroksol, główny składnik czynny, który jest zawarty w niniejszym dokumencie. Ponadto, lek zawiera sacharynę, oczyszczoną wodę, glikol propylenowy, sorbitol, aromat o smaku malinowym.

„Ambrobene” syrop dla dzieci przewodnika radzi używać w młodym wieku, ale do 2 lat, należy stosować pod nadzorem lekarza. Lek nie jest powoływany przez dzieci, którzy mają nietolerancję na którykolwiek ze składników w nim zawartych. Przeciwwskazania są również padaczka i choroba wrzodowa. Z opieki środek stosowany u młodych pacjentów z chorobami wątroby lub nerek z udziałem dysfunkcji tych narządów.

Jeśli syrop spożyciu wchłaniane z przewodu pokarmowego do krwi i zaczyna pracować w pół godziny. Czas działania do 6 godzin, po czym lek jest rozkładany w wątrobie i wydzielane w przeważającej części w moczu. Kiedy stosuje się w leczeniu „Ambrobene” dla dzieci, przewodnik ostrzega przed pojawieniem się ewentualnych skutków ubocznych. Mogą one występować w reakcjach alergicznych, nadmierne ślinienie się, lub na odwrót, suchość jamy ustnej, ból, osłabienie, nudności. Zwykle odbywają się po modyfikacji dawki. Jeśli objawy nie ustępują, to lek będzie najprawdopodobniej musiał zostać zastąpiony przez bardziej odpowiednie w konkretnym przypadku.

Podręcznik „Ambrobene” dzieci nie zaleca się stosowania w leczeniu równocześnie z przeciwkaszlowe narkotyków. Ten lek może być przepisywany pacjentom cierpiącym na cukrzycę, gdyż brakuje cukru. Podczas leczenia zaleca się pić płynów w dużych ilościach. Czas może się różnić w zależności od choroby. Z więcej niż 5 dni w użyciu nie powinna być bez recepty.

Take „Ambrobene” syrop dla dzieci, instrukcja nakazuje pół godziny po posiłku, popijając płynem. Dla tych celów, nie jest możliwe użycie tylko napoje bezalkoholowe. Pojemnik lek jest specjalna miarka, dzięki której po prostu zmierzyć wymaganą dawkę. Jeżeli lekarz nie jest przypisany inaczej, dzieci poniżej 2 lat 2,5 ml dwa razy w ciągu dnia, dla dzieci w wieku poniżej 6 lat dawkowania jest taki sam, ale powinna być zwiększona o jeden stopień, dla dzieci do 12 roku – 5 ml 3 razy dziennie ,

„Ambrobene” syrop dla dzieci, instrukcja pozwala na stosowanie i dorosłych. Następnie dodano 10 ml zaleca się na początku choroby bierze się trzy razy, a następnie 2 razy dziennie. Czasami lek ten może być zaleca się stosowanie dla wcześniaków, aby stymulować powstawanie sufraktanta, substancję, która zapobiega przyklejaniu się pęcherzykach płuc. Być może stosowanie leków w leczeniu zapalenia płuc i astmy.

Pomimo wysokiej skuteczności i względnego bezpieczeństwa leku, niezależnie, bez zgody lekarza nie można z niego korzystać. To może prowadzić do efektów ubocznych, co jest bardzo niepożądane.

Lek jest dostępne tabletki i roztworu do inhalacji, który w pewnych przypadkach może dać lepsze działanie w leczeniu.