866 Shares 4318 views

Walce w Petersburgu: adresy, godziny otwarcia i opinie. Kryte i odkryte lodowiska w Petersburgu

Miłość do jazdy na łyżwach zimą skupia przedstawicieli różnych grup społecznych i wiekowych dziś. Jak tylko zaczyna się podobać pogoda mróz, w sądach mający lodowiska w Petersburgu, który zorganizuje mieszkańców sąsiednich domów. Nawiasem mówiąc, od dawna tutaj oprócz tych rolek może być lodowiska policzyć na palcach. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie.

Otwiera nowe lodowiska w Petersburgu z wypożyczalnią łyżew, wygodne szatnie, trybuny i sklepy w niemal wszystkich dziedzinach zorganizowanych małe i objętych ogromną ilość lodowisk publicznych.

Należy zauważyć, że jazda na łyżwach człowiek przynosi ogromną ilość zabawy i dobre: to pomaga pozbyć się bezsenności i stresu, poprawy stanu zdrowia, rozwija koordynację i tworzyw sztucznych. Nic dziwnego, że lekarze zalecają wizytę jako zapobieganie problemom układu nerwowego i przeziębienia.

Dzisiaj, lodowiska w Petersburgu nie tylko wykorzystywane do łyżwiarstwa publicznego i szkolenia sportowców. Często lód rozrywki organizowane zabawy, które są zwykle ograniczone do określonego wypoczynku, i ułożone jasne występy i pokazy lodowe.

łyżwiarstwo

To odnosi się do takiego idiosynkratycznego rodzaju aktywności fizycznej, która jest zarówno wspaniały wypoczynek i sport. Ponadto, łyżwiarstwo figurowe – jest to jeden z najpiękniejszych sportów. Dobrze jego zegarek jako widz. Ale ponieważ nasz artykuł jest skierowany do osób, które już rozpoczęły łyżwy lub po prostu będzie to zrobić, będziemy mówić nie o spektakularnej części łyżwiarstwie figurowym, skupimy się na jego korzyści dla zdrowia ludzkiego.

Aby poczuć dobroczynny wpływ to, niekoniecznie w tym samym czasie stać się prawdziwym skater – można tylko nauczyć się stać na łyżwy, a następnie odwiedzić regularnie na wrotkach. Jest to konieczne dla zabawy i dostać ładunek pozytywnej energii.

Łyżwiarstwo dobrze trenował serce. Można go porównać do biegania, ale tutaj w tym przypadku nie ma ciśnienia na kolanach, co jest charakterystyczne dla biegania. Intensywność obciążenia podczas jazdy można zwiększyć nawet w czasach, gdy początek wymachując rękami.

Tak więc, stojąc na lodzie i zaczynają aktywnie ćwiczyć, można uzyskać niesamowitą okazję do czynienia z nadwagą. I że istnieją trzy elementy sukcesu: ciągłość, odległość i czas.

Również łyżwach pomaga budować mięśnie. Mięśnie nóg pracują głównie z dostępnymi na całym ciele korzyści, szczególnie mięśni brzucha i dolnej części pleców.

Podczas jazdy opracowane i różne inne grupy mięśni, czasami nawet do których nie można „dostać”, nawet przy pomocy instruktorów na siłowni. Łapanie Skating co najmniej godzinę trzy razy w tygodniu, będzie właściciel pięknej postawy i dobry rysunek.

Lodowisko

Aby przejść do odkrytego lodowiska (St. Petersburg), specjalne przygotowanie nie jest konieczne. Łyżwy w tym miejscu można wypożyczyć, torby i ubrania pozostawione w szatni, a jeśli znudzi jazdy, będzie w stanie zdobyć siłę i przekąskę w kawiarni, która ma niemal każdy lodowisko. Main – określenie z góry obszar roboczy, aby mieć pewność, że w czasie, który został ustawiony, to nie zostanie zamknięty, aby zaktualizować lub wydarzenie lód.

Rink "Ohta-Park"

Jest to otwarta rolka ze specjalną sztuczną nawierzchnią. Znajduje się on w sosnowym lesie w pobliżu miejscowości ośrodka „Ohta-Park”, o czym świadczą opinie.

Adres: der. Syargi, lit. A.

Gagarin Park

Biorąc pod uwagę, lodowiska w Petersburgu, warto podkreślić to. Oto doskonałe warunki dla własnego bezpieczeństwa i aktywnego wypoczynku. Napełniania i czyszczenia lodu wykonany starannie i terminowo, tak aby goście parku pod warunkiem, że lód jest zawsze najwyższej jakości, o czym świadczą liczne opinie.

Adres: Yuri Gagarin 25 m ..

Rink „Laponia park '

Nadal zobaczyć lodowiska w Petersburgu. „Lapland park” – unikalny projekt dla nawet północnej stolicy: Ten pomysł jest realizowany po raz pierwszy. Sądząc po opiniach, w skład tego kompleksu obejmuje lodowisko oraz farmę, na której żyją prawdziwe jelenia. Te zwierzęta można karmić wszystkim, dodatkowo, aby zrobić zdjęcie z nich.

Adres: ul. Ryukhin 9a.

Kronsztad stadion

A to nie wszystkie lodowisk w Petersburgu. Choć stadion Kronsztad wewnętrzna nie jest, on ma wiele innych, bardzo ważnych zalet. Jak mówią opinii, najważniejsze – to jest absolutnie bezpieczne.

Adres: aleja Tulon, 11.

Wyspa "New Holland"

Po raz pierwszy otwarto lodowisko w „New Holland” w tym roku. Powierzchnia lodowiska było aż dwa tysiące metrów kwadratowych. Obiecuje swoim gościom przestrzeń i komfort, co zostało potwierdzone przez sprzężenie zwrotne.

Adres: nab. Admiralty kanał 2M.

Lodowisko w „Seaside”

W północnej stolicy jest park, jedyna w swoim rodzaju, usytuowany na brzegu Skipper kanału. W tym przypadku mówimy o bardzo oryginalnym, śmiałym i ambitnym projektem Parku Nadmorskiego.

Adres Skipper przewód 14.

Obszar trójkątny

Ślizgawka w muzeum „Carskie Sioło” w obszarze trójkątnym – jest to miejsce, które mają tendencję do wolnego czasu dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia i miłośników wypoczynku na wsi. Dlatego jest bardzo popularny wśród mieszkańców i gości stolicy Północnej.

Adres: obszar trójkąta.

rolki zabezpieczone

Jednym z ciekawszych i aktywnie rozwijających się miejsc w mieście jest uważany za ćwiczeń na lodzie. Sesje z trenerem pozwalają osiągnąć doskonałą nastrój i doskonałą figurę. Nie jest to problem, jeśli nie dostał wcześniej nigdy na łyżwy. Aby to zrobić, to sprawdzić, nagrywanie zajęcia w Ice Palace (St. Petersburg). Rink bardzo szybko stać się ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu przez coraz ogromną przyjemność z nim.

„Spartak” stadion

Biorąc pod uwagę, kryte lodowiska w Petersburgu, warto zauważyć to. Jest on otwarty dla wszystkich fanów jazdy na nartach na łyżwach przez cały sezon, jak donosi radosnych opinii swoich gości.

Adres: ul. Akkuratova 7a.

Lodowisko w „kontynent”

Jakie są inne lodowisk w Petersburgu zamknięte? Na przykład ten. To lodowisko pracuje w „kontynent” SEM na trzecim piętrze. Różni się on od reszty rolek tak, że oprócz areny do jazdy publiczne lodowisko, istnieje również specjalny dla ludzi, którzy po prostu zgromadzonych na lodzie wychodzić, jak donosi opinie.

Adres: ul. Bukareszt, 30-32.

Kryty lodowisko „Ice Castle”

otwarty kryty lodu „Ice Castle” w słynnej lodowisko i wszystkie ulubione parku. Bierze w całym roku wszystkie wczasowiczów. Opinie mówią, że doświadczony instruktor nauczy wszystkim jeździć w weekendy.

Adres: Ave. Obukhov obrony, 149.

Akademia łyżwiarstwie figurowym

To miejsce jest po prostu 3 rolkowy: 1 – dla dzieci i 2 – dla dorosłych. To miejsce jest idealne dla centrum Katanii, jak wynajem łyżew, szatnie, a także jakość lodu – wszystko na najwyższym poziomie, co potwierdzają opinie. W tym momencie można jeździć przez całą dobę.

Adres: ul. Tupolew, 4.

LTC "Red Star"

Ten duży nowoczesny kompleks z dobrą infrastrukturą. W jego sercu znajduje się przestronny lodowisko rozmiar 23h53 m. Na powierzchni nie zawiera znaczników, który jest wymagany do gry w hokeja, o czym świadczą opinie.

Adres: Irinovsky, 24 ..

Ice Arena "Kudrovo"

Również interesujące lodowisko na informacje zwrotne od użytkowników. On zapewnia wszystkich swoich gości z popularnych serwisów, takich jak szatnie i prysznice, które po aktywnego wypoczynku mogą przyjmować zabiegi wodne.

Adres: ul. Leningrad, 1.

TC "Mega Parnas"

To lodowisko znajduje się w centrum handlowym „Mega Parnas”. W tym momencie niezbędne warunki dla wspaniałej rozrywki i komfortową jazdę. Sądząc po opiniach, podawanie centrum handlowego jest stale różne działania interesujące dla odwiedzających.

Adres: Ring Road, 113. km.

Rink "Iceberg arena"

Ten kryty lodowisko zapewnia fascynujący masę łyżwiarstwo muzyki. Posiada niezbędne zaplecze dla różnorodnych działań na hokej i łyżwiarstwo figurowe. Jedną z ciekawych cech wyróżniających lodowisko – to cena. Koszt wynajmu lód jest znacznie niższe, a jakość jej tu na właściwym poziomie.

Wygodne ciepłe prysznice i szatnie, ostrzenia i wynajem łyżwa, automaty z napojami i jedzeniem, wygodny parking, bezpłatny szerokopasmowy dostęp do Internetu – wszystko to daje naszym gościom lodowisko według licznych opinii. Tutaj noc skating publicznych są pozytywne i zabawy. A zawodowi instruktorzy pomogą Ci zrobić pierwsze kroki na lodzie, a także szybka, który klub garnitury Ci bardziej dla rozwoju.

Adres: ul. 6th góry, 12-B.