154 Shares 7734 views

Dlaczego potrzebne są wskaźniki dla skalpowanie

Skalpowanie jest sposób dokonywania transakcji z niewielkimi wahaniami cen na giełdzie, rynku walutowym, rynkach towarowych. Główną cechą handlu, z wykorzystaniem wskaźników dla skalpowanie, to gra na szybkim otwieraniu i zamykaniu transakcji i ostatecznie zysku. Technika ta zaczyna być stosowane, gdy małe wahania waluty. Ma ona na celu zapewnienie, że możliwe do osiągnięcia zysku od piętnastu do dwudziestu punktów. W tym przypadku, handlowców dążyć do zapewnienia, że ryzyko utraty zysku wynosi maksymalnie dwóch lub trzech punktach.

Przede wszystkim dla skalpowanie charakteryzuje się dużą liczbą transakcji. Przedsiębiorca w ciągu jednego dnia może wyprodukować trzydzieści tysięcy sprzedaż-zakupów. Dla dobrego handlu on potrzebuje więcej dźwigni. W większości koników użyciu od 1: 200 do 1: 500.

Istnieją pewne zasady w celu zapewnienia pomyślnego skalpowanie:

– wahania cen jest znikoma;

– rozprzestrzenianie się nie więcej niż trzy lub cztery punkty;

– znajomość specyficznych narzędzi;

– powinny być duże Oferta / Bid.

Handlowcy wykorzystują różne wskaźniki dla skalpowanie, a oni odgrywać aktywną ruch rynku. Zdarza się, że wskaźniki skalpowanie nie oferują. Dzieje się tak, gdy:

– opublikowane wiadomości gospodarczych;

– stałe dochody na koniec sesji;

– w czasie wakacji.

Wskaźniki dla skalpowanie można wybrać w zależności od zwyczajów danego przedsiębiorcy i systemu handlu, który wybranym je do spekulacji. Bardzo często używają oni cały system skalpowanie, przez które odbywa się większym powodzeniem handlu. Polega ona na wykorzystaniu, oprócz wskaźników, a nawet innych instrumentów, odpowiednio szybkim rytmie.

Najczęściej stosowane wskaźniki dla przedsiębiorców w skalpowanie Forex:

– Ninpo podporowe. Sygnał dla transakcji jest przecięcie linii środkowej;

– wskaźniki dla skalpowanie na Paramonov. Czy system na wykresach intraday handel;

– Zoomer Pro, oparty na wykorzystaniu wielu średnich ruchomych, które są związane przez liczb Fibonacciego ;

– Heiken sygnału, który wysyła sygnał strzałki: zielony (optymistyczne wytrzymałości) i czerwony (siła bearish).

Lista ta nie jest wyczerpująca. może nadal niemal w nieskończoność, ale najważniejszą rzeczą jest to, że jedno i nawet bardzo dokładnym wskaźnikiem dla skalpowanie nieskuteczne.

Trend jest stały kierunek ruchu cen na pewien okres czasu. Taki ruch jest podzielona na trzy główne kategorie: Byczy (wzrostu cen), bearish (krople cenę), boku (porusza się ceny z niewielkimi wahaniami).

W celu uzyskania stałego dochodu, trzeba posiadać pewne narzędzia. Wskaźniki trendu dla skalpowanie doskonale pokazują początek trendu, jego końcu lub odwrócenia wzoru. Handlowcy często korzystają z kilku kawałków razem. Wskaźniki takiego planu bardzo dużo, ale w celu pomyślnego handlu, trzeba mieć dwie lub trzy wskaźniki trendu.

Wskaźniki dla skalpowanie na każdego. Ale każdy z nich ma swoje wady i zalety. Dlatego zanim starać się je zainstalować i rozpocząć handel, oceniać wszystkie „za” i „przeciw”.