774 Shares 1980 views

Jak wybrać korektor i uniknąć błędów?

Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, marzenie o zdrowej, idealnie gładką skórą. Ale, niestety, nie wszyscy płci pięknej natury obdarzyła tak hojny dar. Dlatego panie stosować różne kosmetyki, aby osiągnąć pożądany efekt.

Nowoczesne tonalne zasobów, opracowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby stworzyć prawdziwe cuda w przebraniu różnych wad lub uszkodzeń skóry. Czasami są one w stanie retusz dość znaczny obrzęk, trądzik, trądzik (efekty) jest lepsze „Photoshop”. Ale każdy wie, jak wybrać fundament, który jest idealny skóra?

Wcześniej, gdy środki te mogłyby tylko „dostać”, krem kupiony na zasadzie „o ataku.” W tym przypadku, to wziął pod uwagę tylko jego kolor. Na szczęście, produkty kosmetyczne są prezentowane na półkach w takiej objętości, że inny problem – jak wybrać fundament?

Nawilżający, podnoszenia, anty-trądzik, matujący – dla takich podgrup są podzielone na zasobach tonalnych. Aby osiągnąć doskonałą powierzchnią przyłożenia, trzeba wybrać odpowiednie narzędzie dla Twojego rodzaju skóry.

Połączenie tłustej i potrzebuje mediów tonalne zawierające sorbenty seboreguliruyuschie składniki, które regulują wydzielanie sebum, zwalnia od tłuste, bez osłon peresushat. Tłusta silnie odrzuca gęsty tekstury kremów leżących grubą warstwę i stworzenia efektu maski. To jest bardziej celowe, aby dać pierwszeństwo śmietanki w proszku. Aby skorygować drobne defekty, przy użyciu ołówka maskującą. Najbardziej popularne Max Factor Colour Adapt.

Jak wybrać fundament krem, odpowiedni dla skóry suchej? Po tym wszystkim, to zawsze wymaga starannej konserwacji i dodatkową wilgoć. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim, gdy słońce bezlitośnie zabiera cenną wilgoć od skóry właściwej. W tym przypadku, można przyczynić się do tonu i maskujących agentów z aktywnych składników nawilżających, które utrzymują wilgoć w skórze. Te dodatki mogą być wyciągi z aloesu, kwasu hialuronowego.

Ważne obecność w kremach do skóry suchej olejów, które będą zaspokoić zasłony w białka i witamin, pomoże osiągnąć elastyczność i miękkość. Najbardziej powszechnie stosowane z pestek winogron olej kokosowy, awokado. Dla skóry suchej są idealnymi nowoczesne kremy BB. Mają korzystny wpływ na wiele sposobów – nawilżają, dają gładkość, chroni przed szkodliwym promieniowaniem. Spełnia wszystkie wymagania, na przykład, Clinique Supermoisture makijażu.

Kobiety często pytają o tym, jak wybrać fundament dla skóry dojrzałej. W tym przypadku konieczne jest, aby szukać środków z efekt liftingu. Obejmują one nawilżające i antyoksydanty, które nie tylko maskować objawy starzenia się, ale również nawilżają. Poprawiają one syntezę kolagenu, poziom pokryć powierzchniowych. I to, oczywiście, Flexilift Teint Vichy.

Ważne jest, aby wiedzieć, jak wybrać korektor na kolor skóry. Wszelkie wizażystka powie, że fundacja nie w pełni dopasować kolor skóry. Że wybór był prawidłowy, nanieść niewielką porcję kremu na dolnej części kości policzkowe – nie wyróżniać, aby stworzyć jasne granice.

Jak wybrać fundament dla dziennego lub wieczorem użytkowania, oraz czy istnieją różnice między nimi? Dla dziennego wykorzystania odpowiedniej maty tekstury, ale można korzystać z zasobów tonalnych błyszczących cząstek na wieczór.