766 Shares 9450 views

Co powoduje, że cienie pod oczami kobiet? Jak usunąć cienie pod oczami: Leczenie, kremów lub środków ludowej

Siniaki pod oczami kobiet – dość powszechny problem. To dlatego, że skóra jest specjalna konstrukcja i łatwa do reagowania na wszelkie zmiany w organizmie. Dolne powieki są zbudowane z cienkich fałd skóry, który jest gęsto przeniknięte przez naczynia włosowate. Są bardzo czuły dotyk, refleksji i sygnalizować naruszenie pracy z ciałem.


Co powoduje, że cienie pod oczami kobiet? Powody są różne, począwszy od banalnego powodu braku snu, a kończąc na poważną chorobę. Eksperci uważają, że siniaki i cienie pod oczami są kryterium diagnostycznym. Gdyby nie były przechowywane przez dłuższy czas, należy zrobić test, aby wykluczyć poważniejsze przyczyny.

cechy anatomiczne

Co powoduje, że cienie pod oczami kobiet? Pracować w tej sprawie kosmetyczek, dietetyków i specjalistów medycznych. Pierwszym powodem jest anatomicznych cech dolnej powieki. Jego statki są tak cienkie, że dla każdego nieostrożnego kontaktu (nieprawidłowego mycia i demakijażu) pękną i siniaki. W tym przypadku, trzeba bardzo starannie dbać o skórę powiek.

Naruszenie

Drugi powód – że naruszenie trybu i zmęczenia. Podczas ciężkiej pracy lub zbyt zajęty na oczy komputerowych dostać duże obciążenia i opon, w celu uniknięcia poważnych zakłóceń wystąpiły, jest przepływ krwi do powiek. Powieki puchną, aw konsekwencji są niebieskie koła pod dnem. To samo dzieje się ze snu lub naruszenie reżimu.

zgubne nawyki

Po trzecie, siniaki pod oczami kobiet stale pojawiają się w nadużywaniu alkoholu lub paleniem. Jeśli spożycie alkoholu jest naruszeniem krążenia, pierwszy skurcz naczyń krwionośnych, a potem ostro ich ekspansji. Statki nie mogą wytrzymać takiego obciążenia i pęknie.

Przy paleniu ludzkiego ciała, w szczególności skóry, doświadcza niedobór tlenu (hipoksja) do kompensacji zbiorników rozszerzają. Prowadzi to do czarnego oka.

zmiany związane z wiekiem

Po czwarte, zmiany związane z wiekiem po 40 latach sprowokować zasinienie lub opuchliznę pod oczami. Jest to spowodowane zmianami hormonalnymi w organizmie kobiety. Naprawić sytuację można za pomocą zabiegów kosmetycznych.

trądzik różowaty

Innym powodem, dla którego istnieją cienie pod oczami kobiet, ma mieć charakter kosmetyczny patologii (trądzik różowaty). W tym samym naruszeniem naczynka tworzą siatkę, która wygląda jak sińce pod oczami.

Ponadto, ten problem może wystąpić, jeśli źle picie reżim i niezrównoważona dieta, ukąszenia owadów i nasilenie alergii.

choroba

Siniaki pod oczami kobiet można mówić o poważnych chorób ciała. Gdy istniejąca patologia układu moczowego można zaobserwować charakterystyczne zasinienie, obrzęk i worki pod oczami. niewydolność nerek, odmiedniczkowe zapalenie nerek i inne choroby nerek jeszcze powolne są przyczyną czarnej oka. Ale ich pojawienie się w fale, pojawiają się i znikają. niewydolności hormonalnych i wiele chorób układu hormonalnego prowokować też ich wygląd.

Siniaki pod oczami kobiet i ciągłego pragnienia – pierwsze objawy moczówki prostej, jednej z chorób endokrynologicznych. Kiedy pojawiają się one zalecane natychmiast skontaktować się z lekarzem. W chorobach układu sercowo-naczyniowego występują zatory żylne, jak wynika z tego manifestują sińce pod oczami. Choć szybko waga rozrzedzi warstwa tłuszczu strat i naczynia krwionośne zaczynają pojawiać się przez skórę. Dlatego dziewczęta sinieje pod oczami. Dla większości choroba oczu występuje duży napływ krwi do niego, kapilary nie może znieść takiego dużego obciążenia i pękać, tworząc siniaki.

pomocnych wskazówek

Jak pozbyć się siniaków pod oczami u kobiet? Aby rozwikłać ten problem, należy zidentyfikować przyczyny i zidentyfikować te, które mogą być regulowane niezależnie od siebie. Oznacza to, że zaczną przestrzegać reżimu pracy i odpoczynku, zbilansowanej diety, staram się nie być nerwowy i stosować kosmetyki. Powinniśmy także zrozumieć przyczyny, które mogą być usunięte tylko przy pomocy kosmetyczki.

Tak, to jest jak ukryć cienie pod oczami kobiet? Jak je usunąć, jak to możliwe? To pytanie pomogą eksperci odpowiedzieć. Często dają rekomendacje spać, ale sen powinien być kompletny. Od snu na autobus, taxi itp To nie jest zdrowe i nie będzie łagodzenia stłuczeń. Trzeba porzucić złe nawyki. Należą do nich nie tylko spożywanie alkoholu i palenie tytoniu, ale przejadanie się w nocy.

Masaż i korektor

Masaż leczniczy może być wykonane przez siebie rano po praniu. Aby to zrobić, palców masować kilka minut trzeba wokół oczu. Ruchy masażu wykonywane ze świątyni na linii dolnej powieki do nosa.

Konieczne jest, aby regularnie zrobić okłady na powieki i również trzeba wybrać wysokiej jakości kosmetyki i używać korektora. Ten produkt kosmetyczny, który maskuje cienie pod oczami. Jest różne tekstury i kolory, trzeba go wybrać indywidualnie. Przy wyborze koloru, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kolor siniaka. To narzędzie nie pozbyć się sińców pod oczami, to tylko chwilowo rozwiązuje ten problem. Lepiej jest użyć korektor z cząstek odbijających światło.

Jak wspomniano powyżej, choroba ciała i choroby skóry jest drugi powód, dlaczego pojawiają się czarne oczy u kobiet. Leczenie w tym przypadku powoływania się z lekarzem. Aby pozbyć się tego problemu, konieczne jest, aby leczyć choroby.

Karboksy i terapia mikroprądowej

Zabiegi kosmetyczne wykonywane są w specjalistycznych klinikach i biurach, pomoże szybko wyeliminować cienie pod oczami. Należą do nich: Karboksy-wieczny, terapię mikroprądowej, mezoterapia, darsonval i innych.

Karboksy wiek pobudza procesy przemiany materii w tkankach. W celu przeprowadzenia tej procedury skóry powieki dolnej wstrzykuje się dwutlenek węgla (CO2). Istnieją dwa sposoby leczenia: Podczas zastrzyku „gaz”, a gdy substancja jest dostarczane za pomocą maski. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Ale jej działania wystarczająca jedynie przez rok.

Do przeprowadzenia leczenia mikroprądowej wykorzystuje prąd elektryczny o niskiej częstotliwości. Procedura ta poprawia krążenie krwi i wspomaga regenerację skóry.

Bezigłowa – procedura, w której skóra staje się w stosunku do każdego pacjenta indywidualnie dopasowane mieszaniny leków i witamin. Istnieje więc nasycenie skóry z tlenu i składników odżywczych.

sposoby ludowe

Istnieją sposoby bycia sam usunąć cienie pod oczami kobiet. Leczenie domu może być przeprowadzona z wykorzystaniem środków ludowej. Można użyć masek i okładów. Są one wykonane z ziół, takich jak szałwia, liście pietruszki. płatki kosmetyczne nasączone w wywarze z ziół, kontrast zrobić kompres (na przemian stawiają na powiekach jest cool, a następnie gorące koła).

Można dokonać ziołową maskę pietruszka, świeżych ziemniaków, mąki i mleka, kolendrą, ogórkiem i śmietaną. Składniki miesza się i nakłada na papkę powiek 15 min. Po maski nałożyć balsam.

Aby usunąć cienie pod oczami, można użyć prostego narzędzia – pakiety konwencjonalnej czarnej herbaty.

maski

Good deal z tym problemem pomogą odżywcze maski, która składa się z łuskanych orzechów włoskich, zmielonych na proszek, 1 łyżka miękkiego masła i 2 krople naturalnego soku z cytryny. Składniki należy wymieszać i nałożyć maskę na skórę wokół oczu przez 15 minut. Po tym przemyto ciepłą wodą.

Poniższy maska jest również zalecany do zwalczania czarne oczy. Bardzo prosta maska: miękiszu białego chleba namoczyć w mleku. Następnie należy dokonać tej posiłek pod powiekami i przytrzymaj przez 20 minut. Pożądane jest, aby zrobić maskę na 1-2 tygodnie.

lód

Do walki z czarnymi oczami używać lodu kosmetycznych. Aby go użyć regularne czarnej lub zielonej herbaty lub wywaru z ziół (szałwia, pietruszka, koper). Wytrzeć oczyścić skórę wokół oczu rano i wieczorem.

Aby wyglądać dobrze i zapomnieć o takim problemem jak ciemne kręgi pod oczami, konieczne jest monitorowanie ich stanu zdrowia, prowadzić aktywny tryb życia, przeprowadzenie snu i pielęgnacji skóry twarzy i powiek.