616 Shares 7365 views

Jak zastosować płynny korektor?

Nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się doskonałym skóry. Jeśli dziewczęta są często obserwowane trądzik, pryszcze i inne zmiany związane ze zmianami hormonalnymi w organizmie kobiety po trzydziestu narzekają na pojawienie się pierwszych oznak starzenia. Ukryj zapalne, zmarszczki i plamy starcze pozwala specjalne kosmetyki – korektor. W tym artykule przedstawiono zasady stosowania płynny korektor i opisane cechy swojego wyboru.

Co to płynny korektor?

Wszystkie środki maskujące są podzielone na ciecz, krem korektory i pałeczek. Najbardziej popularne wśród artystów makijażu są płynne korektory. środki maskujące tego typu przeznaczone są do tonowania obszarów problemowych na skórze. Ciecz Concealer twarzy najlepsze maskuje cienie pod oczami lub jakiegokolwiek zaczerwienienia. Jest łatwo stosowane i rozłożone równomiernie na obszarze który ma być leczony.

Korektor pomoże ukryć drobne wady dostępne i poziom sygnału. Nowoczesny makijaż jest kompletna bez tego narzędzia. Jest to idealne miejsce skulpturiruet twarz, nawet jeśli kobieta przed tym wiele nerwowy, nie spać lub siedzieć na sztywnej diety.

Dzięki unikalnej konsystencji płynnego korektora równomiernie i mocno przylega do twarzy. Kiedy światło wszechstronny skóra wygląda idealnie płaska. Dlatego też należy zawsze stosować środki gwiazd i wzór dla sesji zdjęciowych i nagrania wideo.

Korektory mogą być stosowane po zabiegu bazowego kosmetyków do makijażu skóry.

Korzyści wynikające z zastosowania cieczy korektor

 1. Natychmiast ukrywa podkrążone oczy i wszelkiego rodzaju zaczerwienienia na twarzy.
 2. Szybka i łatwa do zastosowania.
 3. Oznacza prawie niezauważalnie na skórze.
 4. Korektory znane marki mają uzdrowienie i opiekuńczy działania, dzięki czemu skóra staje się opiekę i jedzenie.
 5. Skład cieczy cer może zawierać cząstki odbijające, z których osoba nabywa piękny połysk i połysk. Ponadto, produkt kosmetyczny jest dobra zmarszczek ukrycia i rozjaśnienie skóry.
 6. efekt dezynfekujący. W ramach cer może być cynk lub inne środki dezynfekujące.
 7. odżywianie skóry. Prawie wszystkie nowoczesne korektor zawierają witaminy i przeciwutleniacze, które poprawiają kondycję i tonu skóry.

Co jest lepsze: płynny korektor lub suche?

Wiele kobiet przy wyborze korektor nie może zdecydować, jakiego typu jest dla nich znaczy. Fakt, że każdy z istniejących form korektora ma swoje własne cechy i przeznaczenie. Zatem płyn korektor ma rzadką konsystencję i jest zazwyczaj stosowane na skórę wokół oczu, warg i najbliżej skrzydełka nosa. Maskowanie wyraźne siniaki, trądzik, pryszcze i nieprawidłowości zazwyczaj użyć korektora suchą tekstury w postaci ołówka.

fundusze suche są wykonane na bazie proszku mineralnego, dlatego często są one nazywane mineralnych. Ze względu na wysoką twardość ołówka Korektor dobrego napełniania i ukrywanie nieprawidłowości nawet bardzo widocznych plam. Często część takich środków terapeutycznych obejmują składniki, które wpływają korzystnie na skórę.

Jaki jest najlepszy korektor – płynne lub suche? Zdecydowana odpowiedź na to pytanie nie można dać nawet najlepszych wizażystów. Każdy ze sposobów opisanych ma swój cel i nadaje się do rozwiązywania pewnych problemów. Prawie wszystkie kobiety mogą korzystać z płynnego korektora. Korzystanie z ołówkiem trzyma tylko do maskowania silnie zaznaczona podrażnienia skóry.

Jak stosować korektor?

Jak używać korektora ciekły powinien być świadomy wszystkich kobiet. Na właściwego stosowania makijażu zależy od jakości.

Główną zasadą stosowania płynnego korektora – zgodne ze środka. Do tonowania niezbędne, obszary jedynie niewielką kwotę pieniędzy.

Zastosuj płynny korektor, można użyć specjalnej gąbki lub tylko palców. Ta ostatnia opcja jest najbardziej dogodny. Oznacza zastosować małe kropki i delikatnie cieniowane lekko.

Korektor lepiej określają, można użyć kremu nawilżającego. Jeżeli jeden konsilera warstwa wystarczających środków może być stosowany wielokrotnie.

Po tym, należy poczekać, aż zastosowane wysycha korektor i jak mają być ustalone na skórze. Następnie można przystąpić do stosowania fundamentu.

W niektórych przypadkach, płynny korektor jest stosowany po leczeniu podstawie koloru skóry. Zasadniczo, technika ta jest wykorzystywana w celu ukrycia wad objętość: trądzik, trądzik, małe blizny. Ważne jest, że oba narzędzia mają jeden ton.

W każdym razie, wynik powinien być jednolity proszek. Będzie to naprawić tonu i nie pozwala mu zużywają się szybko.

pomocnych wskazówek

 1. Większość korektor prosta uzyskane za pomocą pędzla.
 2. Jeżeli korektor źle zacienione, a jego widzialne granice, można chodzić na nich odcień.
 3. Rzeźbienie twarzy korektor wystąpi podczas tworzenia wieczorowy makijaż. Dla normalnego dziennego makijażu lepiej jest ograniczyć konturowe proszku.
 4. Przed zastosowaniem cieczy korektor, skóra może być traktowane z krem odżywczy. Metoda ta jest odpowiednia przy stosowaniu korektory, które są słabo zacienione.

Jak wybrać korektor

Przy wyborze korektor najpierw rozważyć swój typ skóry oraz istniejących problemów. Kobiety z skóry tłustej odpowiednich ciekłych korektora o wykończeniu matowym. Jeżeli wspomniany środek jest wybrany specjalnie do tonowania czarną oka lub ekspresji pigmentację, najlepszym rozwiązaniem byłoby korektor powłoka środkowa. To również może być wykorzystywane do ukrywania małe ślady trądziku.

Wybór korektor dla oczu, ważne jest, aby stosować niewielką ilość na pokrywie lub górnej części policzka. Uważany jest za idealny, jeśli odcień korektora na jeden lub dwa jaśniejsze odcienie naturalnego koloru skóry. Przy wyborze korektor na inne obszary twarzy należy kierować kremu cień tonalnolnogo. Te dwa środki muszą być tego samego koloru. Powszechnie uważa maskujące obojętne beżowe.

Jeżeli środki wybrany do korekcji twarzy, powinien on mieć bardziej żywy kolor. W tym celu lepszego wykorzystania brzoskwini, różu i czerwonawych korektory.

Ranking najlepszych korektory ciekłych

 1. Armani High Precision Retouch – uważany za najbardziej korektor wysokiej jakości z ciekłym tekstury. Jest to wielkie nieprawidłowości Tonirujushchaja i sprawia, że skóra idealnie gładka. Środki utrzymuje cały dzień i nie poślizgu. Kupujący szacuje wyróżnienia od „Armaniego” – Najlepszy płynnego korektora.
 2. Clinique Air Brush Concealer – Wyróżnienie z dużą zawartością cząstek odbijających. Korektor nie walcowane na rogach i ma lekką konsystencję.
 3. YSL Touche Eclat Radiant Touch. Korektor produkowane w szerokiej gamie kolorów, co ułatwia dobór odpowiedniego boiska. Oznacza tylko maskuje także drobne nieprawidłowości.
 4. Korektor na marki MAC – wyróżnia się wysoką gęstością i dobry w ukrywaniu nawet poważne wady.

opinie

Wiele kobiet korzysta korektory płynne makijaż. Opinii na temat tego produktu kosmetycznego wyłącznie pozytywne. Według kobiet, korektor – wspaniałego narzędzia, które pozwala błyskawicznie odświeżyć i odmłodzić twarz.

Według opinii, większość kupujących wybrać korektor do maskowania ciemne kręgi pod oczami. Ciecz wyróżnienia najlepszym sposobem rozwiązania problemu.

Jak dla marek kosmetycznych, opinie kobiet były podzielone. Część nabywców wybrały drogich narzędzi znanych producentów. Takie kosmetyki ma doskonałą jakość i zapewnia trwałe rezultaty. Narzędzia te obejmują produkty Dior, Estee Lauder, Lancome, Armani.

Wiele kobiet regularnie korzysta z tańszego produktu i umieścić go wysokie noty. Dobre recenzje dostał korektory od Avon, Oriflame, Bremani. Środki te marki mają dobrą jakość i przystępne. Wiele z nich jest na podstawowe parametry nie są gorsze od droższych odpowiedników.