84 Shares 6507 views

Gorące nożyczki: idealny do cięcia włosów


Każda kobieta chce jej włosy zdrowe i piękne, ale zawsze mając jakieś kłopoty: zaczną wypadać, stają się kruche i odwiedził. Nawiasem mówiąc, przekrój – jest to jeden z najbardziej narażonych miejscach włosy. W ostatnich latach coraz częściej słyszał o tej ekscytującej procedury, jak włosy cięcia gorącymi nożyczkami. Te dni to może skorzystać z każdej kobiety, a nie tylko do własnych zachcianek, ale w celu poprawy włosy.

Jaki jest sekret

Innym Velikaya Kleopatra wiedziała, że ciepło korzystnie wpływa na wygląd postaci włosów. Podobać się jej niewolnikami ogrzewany w ogniu ostrza, a następnie przystąpił do cięcia włosów. Procedura była bolesna, ale przydatny. Dziś, oczywiście, nic z tego nie potrzeba, wystarczy odwołać się do salonu, gdzie każdy, kto chce spędzić strzyżenie gorące nożyczki. Różnią się one od zwykłych nożyc tak, że ich ostrza, które zwieńczone są z tworzywa sztucznego, powinny być ogrzane do określonej temperatury, podłączony nożyczkami. Zewnętrzne gorące nożyce są również niemal nie różni się, poza tym, że tylko nożyczki połączony z przewodem elektrycznym. Nożyce do gorących fryzury są proste w obsłudze, a poparzenia nie będzie działać, jako jedyny podgrzewanym ostrzem, a oni, jak wspomniano powyżej, są ukryte pod plastikiem.

Gorące nożyczki: Jaki jest pożytek

Główną funkcją – walcząc posechennymi wskazówek. Kiedy włosy cięcie jest wykonywane za pomocą nożyczek, ich końce są otwarte. Gdy są zamknięte, może upłynąć kilka dni, a czas ten jest na tyle przeniknąć do włosów każdego pyłu i brudu z otoczenia. Ponadto otwarte włosy tracą witamin i składników odżywczych, tak wyglądać zaniedbany i osłabiony. Gdy ścinanie prowadzi się gorące nożyczek, na miejscu każdego z osy natychmiast uszczelniano przez wysoką temperaturę ostrza. W rezultacie struktura włosa nie jest zakłócony i nie podlega wpływom zewnętrznym.

Wady ścinania gorących nożyczek

Mimo całej swej wyższości, gorące nożyce są pewne minusy. Po pierwsze, dobry wynik po pierwszym nie udało się dotrzeć do procedury będą musiały przynajmniej 3-4. Po drugie, aby utrzymać efekt uzyskany zawsze powinien: Przejdź do strzyżenia nożyczkami, rozdwajaniu pojawi się ponownie. Po trzecie, cięcie gorące nożyczki trwa kilka razy dłużej niż zwykłe fryzury. Czwarty, procedura ta nie jest tania. Powiedzieć dokładnie, ile jest fryzura gorące nożyczki, jest to niemożliwe, ponieważ każda kabina ustala cenę według własnego uznania (w stosunku do kosztów zakupu niezbędnego sprzętu i jego konserwacji). Jedno jest pewne: wysokość co najmniej 1,5 raza przekracza koszt zwykłych fryzury. Ale to naprawdę warto.

Gdy nie ma potrzeby spieszyć się z fryzury

Jako takie przeciwwskazania do cięcia na gorąco nożyczek nie. Mimo to, wiele eksperci radzą, aby poczekać z procedurą, w przypadku gdy po prostu odbyła TRWAŁA lub barwiących. Włosy wystąpiły silne naprężenia, a teraz muszą kilka dni wrócić do normy. W ogóle, to najlepiej jest najpierw przeprowadzenie fryzurę gorące nożyczki, który jest „zapieczętowane” włosy i nie pozwalają im przeniknąć w struktury chemicznej.

Gorące nożyczki: wyniki cięcia

Cóż, pozostaje podsumować. Co zatem będzie, że włosy po kilku fryzury? W pierwszej kolejności znika kruchość i odwiedził, nie będzie żadnego śladu kończy się rozłam. Znacząco zwiększyć głośność i zrobić włosy staną się zdrowe wygląd, stają się mocniejsze i bardziej elastyczne. Ponadto, po fryzury gorące nożyczki łatwiej się rozczesują i stylizacji włosów.