379 Shares 8727 views

Kamień Sułtanowa magiczne właściwości

kamienie szlachetne, a mimo że należą do materii nieożywionych, mają w rzeczywistości, nerwy, jego własną mocą naturalnego, a nawet osobistego losu. Nie tylko, że – im starsza mineralny, tym bardziej „żyje” Wśród ludzi, tym silniejszy jego wpływ na gospodarza. Często nie rozumiem: czy dana osoba jest właścicielem lub kamieniu kamień kontroli człowieka. Na jednym z tych wspaniałych kreacji Matki Ziemi i zostaną omówione w naszym artykule.

zna obcy

Ten kamień sułtana. Jego niezwykłe właściwości nawet napisał mędrców starożytnego Wschodu. Jej głównym ojczyzna jest uważany Turcja. Tam i znajdują się najstarsze, największe złoża, a jego produkcja została przeprowadzona przez długi czas, a jego nazwisko było Kamień Sultanov właśnie dlatego, że lubi ozdabiać się z tureckich sułtanów. I, oczywiście, dać żon i konkubin ich! Jednakże, w Rosji, w głębi po Ural, diaspora znaleźć również depozyty (drugie imię kamieniu).

BG między kryształami

Głównym urok i mistyka minerału leży w jego zdolności do zmiany koloru. Tak, to jest ten sam kameleon, jak ametyst lub Aleksandryty, ale ma jeszcze bardziej różnorodny wachlarz odcieni. Ci, którzy mają wśród kamieniu sułtanów biżuterii można oglądać niesamowitą metamorfozę. W czasie złej pogody lub nudny dzień lampą patrzy intensywnie zielone, jak bujnej wiosennej trawy po orzeźwiającym prysznicem. Wpływ wzrostu podobieństwa i połysk klejnotu – szkło, z perłowymi refleksami. Więc słońce musujące krople deszczu lub rosy na roślinach. Starannie polerowane, fachowo obliczach doświadczonych rzemieślników, jubilerów, kamień Sultanov hojnie daje ludziom rodzaj piękna, który dał jej naturę. Gdy światło jest jaśniejsze, minerał nabywa nowe odcienie – od zielonego-brązowego do bursztynu, miodu. Ale to nie wszystko! Fioletowy, różowy, purpurowy, oliwek i brandy, zielonkawo-szary – to spektrum kolorów tego cudu. Ze względu na ozdoby z kamienia, z jednej strony, są one uważane za uniwersalne, spacery, praktycznie w każdych ubrania. Z drugiej strony, właśnie ze względu na „hameleonistosti” kamień najlepiej jest wiedzieć wcześniej jakie oświetlenie w miejscu, w którym masz zamiar udać się do tych klejnotów. Zgadzam się, blady różowy strój w połączeniu z kamieni bursztynu kolczyki – trochę moveton!

srebrny mocowanie

W dalszym ciągu badać sułtanów (kamień). Charakterystyczny będzie opierać się nie tylko na naszych okultystycznych właściwości gem, ale także kompatybilność z metali szlachetnych: złota i srebra. Ezoteryka wierzyć, że energia czystszej srebro. Ponieważ pierścienie z obrzeżem to są potężne talizmany i asystenci w magicznych rytuałów. I szlachetny chłodny srebrny brokat łączy się z każdym odcieniem kolorów, które mogą być malowane Sultans. Kamień, którego cechy są związane z wieloma powierzchniami (kolorowych) uzyskuje stabilność i trwałość efektu obok srebra. To z kolei sprawia, że kryształ więcej jasność, światło i luksusowy wygląd.

złota obręcz

Z drugiej strony, diaspora – a teraz nawet kamień jest dość rzadkie. I na koniec 19 wieku wierzono jego okazy byli dumni z prywatnych kolekcjonerów. Ponieważ złoto, oprócz najwyższych próbek biżuteria i lepszej jakości – to rama, która jest godna kryształu. Nawiasem mówiąc, bardzo ciekawych eksponatów sułtanów (Stone) właściwości papierka lakmusowego: otoczone niskiej jakości złota, robi się ciemny, traci swój naturalny blask i głębię gry i niesamowite jasności. Wydaje się, że diaspora idzie spać. Ale jest to konieczne, aby zmienić ramkę – tuż przed oczy zaczynają przebudzenia cud. Dostrzegając tę funkcję, w dawnych jubilerów użyciu sultanita zdeterminowany, fałszywe złoto czy nie. Ale nie może być stworzony syntetycznie mineralne, takie jak syntetyczny diament cyrkonia. A następnie wykluczyć fałszywy.

Ezoterycznych sens sultanita

Diaspory w języku greckim oznacza „rozproszenia”. Jest bardzo krucha, po podgrzaniu zaczyna pękać i rozpadać się na małe ziarna. To też, nawiasem mówiąc, różni się od innych ziemskich skał sułtanów. Właściwości kamień niezwykły evinces nawet tak: jeśli właściciel napotyka na poważną chorobę, sam minerał jest podzielony na własną rękę. Jakby celowo uniemożliwia właścicielowi zbliżającym się niebezpieczeństwie. Bardzo przydatna gem i tych, którzy biorą udział w twórczej lub intelektualnej sfery. Tutaj kamienne Sułtanowa magiczne właściwości pokazuje, że budzi skłonność ludzi do medytacji, kontemplacji, dostosowuje się do filozoficznego nastroju wskazuje, niestandardowych sposobów rozwiązywania problemów. To sprzyja rozwojowi wyobraźni, twórczej wyobraźni. Podobnie jak większość przezroczystych kryształów, gem pasuje ogniste znaki zodiaku – Baran, Leos i Sagittarians. W kontakcie z nich jest szczególnie silny kamień ujawnia Sułtanowa magiczne właściwości: wpaja równowagę, wyostrza intuicję rozwija foresight. Mogą czekamy na jego pomoc i znaki Earth – Byk, Panna, Koziorożec. Kiedy ich ograniczenia emocjonalne jasny klejnot ma pozytywny wpływ na zakres zmysły, pobudza witalność.

wartość kamienia

Adorowany diaspory kobiety dla swoich soczystych lub delikatnych, pastelowych kolorach. Panie, zauważono, że jeśli ornament kryształ nie nosił nawet bardzo piękny przedstawiciel słabszej płci, w oczach innych, wyglądała niezwykle atrakcyjnie. Do tego i do tej pory jest to na korzyść sułtanów (kamień). Cena od pary kolczyków dla kobiet, na przykład, salony jubilerskie wahają się od 24 do 26-29 tysięcy rubli. Pierścionek z gem umieszcza 13,400-16,500 tys. Jednak Jewels – nie najbardziej obiektywne kryterium, ponieważ kwota nie jest wskazany dla samego minerału, ale dla wszystkich biżuterii. Oczywiście, w zależności od wielkości i jakości, rodzaju ciętego Sułtanowa (Stone), ceny w różnych sklepach mogą być bardzo różne. Plus projektowania biżuterii, dodatkowa wkładka … A jednak, bez względu na to jak kosztowny kamień może wydawać się wam – kup go! Można podziwiać kryształ przez wiele lat, wypełniając duszy radość i dobry humor!