80 Shares 4856 views

Jak zrobić mocny spisek miłości


Pragnienie, aby być kochanym zawsze była nieodłącznym człowieka. Ludzie wynaleźli wiele sposobów, aby przyciągnąć uwagę do nich nie obojętny obiekt. Jednym z najbardziej skutecznych jest silna zmowa miłości. Bardzo często osoba, która kocha i stara się woo przedmiot adoracji, to w odpowiedzi na uczucie litości, a czasem podrażnienia. W takich sytuacjach, kochanek może przejść do jakichkolwiek działań, do stosowania szantażu, zastraszania. Nie jest konieczne, aby pochylić się do takich działań. Jeśli rozumiesz, że nie można puścić jego ukochana, spróbuj użyć najpotężniejszy czar miłości.

Ważnym warunkiem spisku działania jest pełne zaufanie. Jeśli masz wątpliwości, strach lub występują inne uczucia niepewności, to lepiej, aby nie rozpocząć czar. Wewnątrz, trzeba mieć poczucie tego, co już jest Twój ulubiony przeżywa silne przywiązanie do ciebie. Pomyśl o tym procesie, co jest już zrobione. Pamiętaj, że wszystkie swoje myśli i słowa są zawsze do skutku, więc nawet nie dopuszczają możliwość, że nie można obracać. Po rytuale, nie czepiać zrobić, puścić sytuacji, nawet jeśli jest to okazać się tak, jak planowano.

Tak, spędzamy najpotężniejszą konspirację miłości. To się nazywa „Bewitched serce.” Weź czerwoną świecę i umieścić go przed sobą na stole, światło. W pobliżu leżał czystą białą chusteczkę. Gdy iskra zaczyna się topić, kroplówka i zabrać go na chusteczce powierzchni wosku. Staramy się wyciągnąć na tkaninę w taki sposób wzorca w formie serca. Dla dalszej obróbki czekać aż wosk całkowicie twardnieje. Weź ostrych przedmiotów, takich jak igła i narysuj małe serce na imię ukochanej. Następnie igła wosk Pierce. Przez cały czas wykonywania tych czynności, być skazany na pewne słowa. „Nie mogę zapalić ogień i wywołać duszę. Nie wylewać wosk, wzywam ciało. Połączyć ciało i duszę razem. Będą one odwołać się do sługi Bożego (imię nazwisko kochanka). A serce mi sługą Boga (imię i nazwisko) zostanie wykonana. " Teraz, aby zakończyć magiczny miłosny czar, ukryć serce z igłą do miejsca, gdzie nikt nie może ich znaleźć. Wtedy można zauważyć obiektem swojej uwagi będzie wam uprzejmości. Przesunąć się do działania, ponieważ teraz wiesz, co to jest o was snów.

Silna zmowa miłości prowadzone obu płci. Rozważmy zaklęcie, które może uczynić człowieka. Podjąć każdą rzeczą pożądaną kobietę: notebook, szpilki, długopisy, itp Ponadto, trzeba będzie 1 łyżeczkę popiołów. Aby to zrobić, weź kartkę białego papieru i spalić. Dodatkowo wytwarza białą świecę soli (około 1 łyżeczka), 1 arkusz papieru. Dokładnie o północy silny początek konspiracji miłości. Lekka mieszanka świeca solą popiołu, przykryć arkusz papieru mieszanina, top ulubiona pozycja miejsce. Przeczytaj o tym szczególnym mantra projektowania. Aby to zrobić, trzeba wiedzieć dokładnie co zodiakalny stosuje swój ulubiony kobietę.

Baran: MARATABI mantra.

Byk: KIRANISI.

Bliźnięta: ARMA-GI.

Rak pekan spódnicy.

Leo: MA-Agan.

Panna: Vapa-ia.

Waga: Dzuu-CMU.

Strzelec: KLA-IAA.

Skorpion: Simo-Toshi.

Koziorożec: Misuno-RISUN.

Wodnik: TAUGRIN-IDC.

Ryby: Liban-cisza.

Po rytuale powrotu rzeczy do kobiety.

Teraz silna zmowa miłości, która może mieć dziewczynę. Sprzedam kamień karneol i kawałek czerwonego jedwabiu naturalnego. Wcześnie rano w środę postępowanie rytuał. Weź karneol w lewym ramieniu. Prawo miejsce w sercu. Powiedzieć spiskowej „Karneol jak wygrzewać w ręku, niech ci (nazwa od bliskiej osoby) pomyśl o mnie (imię i nazwisko) rozgrzewa. Jesteś mi bliskie, jakby jestem tak słodka wola. Będzie! „Teraz pocałować kamień, zawinąć go w ściereczkę, umieścić go pod poduszką. Śpiew rytuał przez cały tydzień. Następnie pakiet ukryć się w odosobnionym miejscu.