233 Shares 8155 views

Skala Parku Zwycięstwa: Ufa

Victory Park (Ufa), utworzony w 1947 roku. Następnie został on nazwany „Gilman”. Jego wygląd jest radykalnie różny od tego, co widać dzisiaj. Brakuje mi cały sprzęt wojskowy.


dawne czasy

Victory Park (Ufa) Ostatnia urządzone karuzela, tutaj można oddawać w różnych ciekawych rozrywek. Gdzie teraz stoi T-34, została platforma tańca.

Na terenie dzisiejszej Alei Gwiazd miejscu walki, gdzie można przeczytać nazwiska ludzi, którzy zginęli w czasie II wojny światowej, zanim można było zobaczyć ogromny diabelski młyn dla okolicy. Teraz jest meczet Lala Tulpan.

Victory Park (Ufa) został oficjalnie tzw po rozpoczęciu tutejszych zabytków i Matrosov Gubaidullin w maju 1980. To otwarcie było planowane, aby 35 lat po wielkie zwycięstwo nad nazistami. Tutaj są stopniowo zaczynają się pojawiać technologię, która została użyta podczas walk artylerii.

Ponadto, centrum handlowe stały się dostępne, które można odczytać nazwiska tych, którzy zginęli w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej żołnierzy z Baszkirii. Każdy, kto przyszedł do Parku Zwycięstwa (Ufa), a także pasji do historii, to będzie ciekawe do odwiedzenia lokalnego muzeum, gdzie można dowiedzieć się wiele cennych informacji.

To miejsce dał tytuł Pamiątkowej kompleksu, który jest symbolem chwalebnych wyczynach żołnierzy dobyvshih śmiertelnych walk w zwycięstwo nad faszyzmem. Hołd pamięci nieśmiertelnej i dał im odwagę i poświęcenie. Life – najcenniejszą rzeczą jaką człowiek może mieć, i dali jej coś do swoich rodaków żyjących pod jasnego nieba.

malarski

Wielu turystów przyjeżdża do Parku Zwycięstwa (Ufa). Zdjęcia można zrobić dobre wrażenie, ponieważ nie widział go skalę tego miejsca. W pobliżu centrum handlowe można zobaczyć stelę z granitu, które są symbolami banerów. Złoty tekst napisany, że wyszedł z Baszkirii 278 znaków, w tym 37 posiadaczy Orderu Chwały.

Niedaleko stąd znajduje się lista miast, a liczba osób powołanych do siebie, jak i zmarłych. Zbliżając się do stojaka można skontrolować T-34, krajowy tankoproma legendę. Istnieje 6 pistoletów artyleryjski. Również w obecności przeciwciał anty-samolotu pistolet 37 mm, co odnosi się do ekspozycji na dużą skalę technologii Radzieckiego (wyprodukowanego w 1939r), 100 mm pistolet pole (1943), stosuje się przyrząd do zbiorników walki (1942).

Ważne i ciekawe szczegóły

Victory Park (Ufa), czyli lokalny sama piękna plaża, stał się miejscem pochówku z podwójnym charakterze pilota kraju M.Gareeva, który różnił ich lęku.

Tutaj stale były ulepszenia, tak, że dwa popiersia odkryte w dniu 8 maja 2010 roku, przedstawiające generałów Shaymuratova M. i T. Kusimova, którzy posiadali wiadomości generałów.

W tym momencie przechodzi dużą liczbę różnorodnych świąt. To ostatnie rozmowy w szkole i na spacer ślubu, w którym dokonał sesję zdjęciową. Często ludzie po prostu przyjść tutaj, aby odpocząć, ponieważ oprócz ważnej roli historycznej, park ma również pięknem. Można podziwiać rzekę Belaya. Do niej w dół schodów.

W okresie zimowym, a specjalne funkcje liniowe do uprawiania narciarstwa. Zwykle jest duża liczba osób jadących.

środki

Biorąc pod uwagę, że miejsce jest symboliczne, nie dziwi fakt, że parada w Parku Zwycięstwa (Ufa) – jest to na porządku dziennym. Zazwyczaj te wydarzenia odbywają się na terenie obszaru w pobliżu ratusza.

W dniu 9 maja, jest to bardzo hałaśliwe i zatłoczone. Przyjdź członków różnych jednostek wojskowych, służb bezpieczeństwa i uczestniczących studentów. W 2015 roku, 1349 osób wzięło udział w marszu, jednak nie jeden sprzętu wojskowego było decyzją Ministerstwa Obrony Rosji.

Ponieważ jednak dotarli we wszystkich innych miastach. Wcześniej, obecny na dużą skalę parada została przeprowadzona w 2010 roku, aby nie ujawniać wszystkie karty, uczestnicy akcji nie ćwiczył tylko terytorium, jak i poza miastem.

Było to możliwe, aby trenować nawet w nocy, aby zrobić niezapomniane widowisko, które na ogół organizatorzy udało. Po paradzie przed teatrem na placu były zespoły amatorskie i znanych artystów. Impreza zakończyła się o godzinie 11 po południu. Więc życie w parku w pełnym rozkwicie, nie tylko w czerwonych dni w kalendarzu, ale w normalnych czasach, kiedy można po prostu przyjść tutaj, aby cieszyć się otaczającą scenerię.