106 Shares 4622 views

serial „Crash”: opinie, fabuła, aktorzy i role. Ile sezonów w serialu „Crash”?

Kino jest integralną częścią życia dziesiątków milionów ludzi. Inne serial wychodzi w kinach na całym świecie każdego dnia, ale nie wszystkie takie projekty są godne uwagi. Niektóre dzieła filmowe są nieciekawe fabuła, a inni po prostu nie usuwa lub przedstawił obrzydliwe wydajności aktorów. Jak wiecie, omawiając makabryczne taśm filmowych, nie będziemy, tak jak w tym artykule będziemy mówić szczegółowo o jednym ciekawym serialu telewizyjnego, który został wydany w Wielkiej Brytanii.


W tym małym artykule omówimy szczegółowo serii „Crash”, opinie o nim, poznać jego fabuła, aktorzy i ich role, a także określić, ile w rzeczywistości, w tym sezonie to dzieło filmowe. Zacznijmy naszą recenzję jak najszybciej!

streszczenie

W serii „Crash”, którego opinie są bardzo pozytywne w tej chwili (początek 2017) przedstawił ciekawą fabułę, gdzie wydarzenia rozwijają się bardzo szybko. Ten thriller kryminalny pierwszy pojawił się na ekranach światowej publiczności w 2013 roku, a dokładniej – 12 maja. Po serii serialu trwa około 58 minut, a cała rolka filmu składa się z 17 odcinków, a to pokazuje, że na oglądanie filmu zajmie około 17 godzin.

Pierwszy sezon serialu jest reprezentowana przez pięć spektakularnej serii: Jego premiera odbyła się 12 maja 2013 i data finale sezonu wynosiła 9 czerwca tego roku. Warto również zauważyć, że w drugim sezonie z twórców projektu TV usunęliśmy 6 odcinków: premiera została uruchomiona 09 listopada 2014, ale finał był pokaz z 13 grudnia 2014 r. Ponadto sezon serialu 3 posiada również 6 serii: jego transmisja została uruchomiona 25 września 2016, a ostateczny projekt odbyło się w dniu 28 października tego samego roku.

W tej chwili informacje o nowych odcinkach twórców projektu nie jest podana, więc jest prawdopodobne, że nowa seria w najbliższej przyszłości nie będzie widać, chociaż seria „Crash” sam ma dość pozytywne opinie.

fabuła

Zdarzenia tego utworu kinematograficznego przenosi nas do małego irlandzkiego miasteczka położonego w północnej części kraju. W serii „Crash”, który prawie zawsze pozytywne opinie, wprowadza nas do dwóch osób mieszkających w mieście Belfast.

Głównymi bohaterami są filmy a seryjny zabójca, a dziewczyna detektywa pracy. Nie tak dawno temu Stella Gibson postawiła sobie za zadanie, aby znaleźć i ukarać maniaka, który jest winny ogromnej liczby ofiar ludzkich.

A potem co?

Przy okazji, warto również zauważyć, że seria „Crash” (sezon 1) zaczyna się od zabójstwa odbywających się w małym miasteczku. Niektóre seryjny maniak bardzo dziwne zabijają swoje ofiary, a policja nie ma dowodów i wskazówek, które mogą pomóc rozwiązać dane przestępczych. Jak wiecie, seria „Crash” (sezon 1) tylko zapoznaje nas z głównych bohaterów utworu kinematograficznego, z którymi widzowie pozostaną jeszcze kilka sezonów.

Aktorzy i role

Omówiliśmy już co historia jest seria „Crash”, jak wiele sezonów w swojej strukturze oraz podstawowe informacje na temat projektu, więc teraz następująco dokładniejszy sposób mówić o ludziach, którzy brali udział w filmie dzieła filmowego.

W tym przypadku, należy wspomnieć, że główny bohater, grany przez piękną Gillian Anderson. Ponadto, rola Pawła w tym kinowym dramacie grał Dzheymi Dornan, ale Dzhimi Bernsa grał tak wybitny człowiek jak Dzhon Linch.

Gillian Anderson

Mamy już zauważyć, że w projekt telewizyjny był omawiany dzisiaj, to aktorka zagrała rolę detektywa. Jak wiecie, seria „Crash”, który tylko pozytywne opinie, nie jest pierwszym ani ostatnim dzieła filmowego, w którym udział wzięło Gillian Anderson.

Popularne dziś aktorka urodzony 9 sierpnia 1968 w Chicago, USA. Podczas swojej kariery występował role w filmie działa jak "The X-Files", "House of Joy", "Ostatni król Szkocji", "siostry", "Tajny gracza", "The Mighty Celt", "Bleak House", "Hannibal" i "crash".

Aktorka urodziła się w zwykłej rodzinie właściciela małej firmy zaangażowane w filmach. Jej matka była analityk komputerowy, a wśród przodków Gillian ma Niemców, Brytyjczyków, a nawet Irlandczyków.

W serii „Crash”, którego ujawnienie jest reprezentowany przez nieco wyższa w tym materiale, stał się jednym z najbardziej interesujących projektów, w których uczestniczyły tę aktorkę. Gillian zdołał rolce znacznie bardziej interesująca tylko ze względu na jego umiejętności aktorskie.

Dzheymi Dornan

TV series aktorzy „Crash” są tylko najbardziej doświadczeni, więc ten projekt był bardzo interesujący. Dzheymi Dornan w tym dzieł kinematograficznych grał rolę seryjnego mordercy, który próbuje złapać głównego bohatera, który jest detektywem.

Dornan urodził się 1 maja 1982 w mieście Belfast. Do tej pory, człowiek jest model brytyjski aktor, muzyk i: brał udział w kręcenia reklamówek dla takich znanych korporacji, takich jak Calvin Klein, Armani i Dior.

Jeśli omówienia filmografię aktora, to właśnie wyróżnia się następujące filmy z jego udziałem: "Beyond the Rave", "Cienie w słońcu", "Miło cię poznać", "Once Upon a Time", "New Worlds", "Crash", " lot do domu „” Pięćdziesiąt odcieni szarości „” małpach „” na 50 odcienie ciemniejsze «» 50 odcienie wolności «i» Robin GUD. na początku " Należy pamiętać, że dwa ostatnie filmy nie osiągnęły jeszcze na ekranach telewidzów, a ich premiera odbędzie się dopiero w 2018 roku.

Jak wiecie, seria „Crash”, którego akcja rozgrywa się nieco wyżej w tym artykule nie stać się punktem zwrotnym w karierze aktora, bo teraz zaczyna uczestniczyć w dużych ilościach dość popularne filmy, wyjścia z których czekają na widzów na całym świecie.

Co zrobić widzowie?

Prawie wszyscy fani serii TV i dobre aktorstwo oceny tego dzieła kinematograficzne 5 gwiazdek na 5. Wiele osób uważa, że seria „Crash” aktor mógłby naprawdę interesujące, ponieważ są one doskonale spełniał rolę, więc wydarzenia zachodzące w pracach filmowego, warto obserwować.

Warto również zauważyć, że niektórzy nadal uważają ten kołowrotek 2 lub 3 punktów na 5 możliwych. Tacy ludzie twierdzą, że ich zdanie jest działającą na niewłaściwym poziomie, a fabuła tych filmów już pobity na granicy, więc uważaj to ciekawe.

Ponadto, inne wady, niektórzy widzowie mówią niewielką liczbę serii, jak wydarzenia z projektem telewizyjnym chcieliby oglądać w miesiącach, a nie kilka dni, można zobaczyć wszystkie odcinki projektu, ponieważ jest przez taki okres czasu.

Ogólnie rzecz biorąc, ten film jest bardzo interesujący i zasługuje na uwagę, dzięki czemu można łatwo spędzić kilka godzin swojego czasu do samodzielnej oceny tego filmu i podjąć decyzję, aby szukać dalej, czy nie.

podsumować

Dziś omówione szczegółowo serial telewizyjny „Crash” o to opinie, obsada i inne przydatne informacje. Średnia ocena tego dzieła kinematograficznego różnić się o 5 na 5, więc ta seria jest zalecany do oglądania, ale wybór jest wciąż do Ciebie.

Ładny widok i dobry nastrój!